Şimdi Ara

### Yeni Fiat Punto 2012 topluluğu .. ^#### +19 üye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
19
Favori
114.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yeni punto sahibi olan arkadaşlar bu başlık altında toplanalım diye düşündüm ..
    kendi bilgi tecrübe ve tavsiyelerimizi paylaşalım araç hakkındaki görüşlerimizi ..

benimki 1.3 multijet easy - vişne kırmızısı.........

daha teslim edilmedi beklemedeyim italyadan gelecekmiş gemide üretim yapılyıormuş doğrumu ?

### Yeni Fiat Punto 2012  topluluğu .. ^#### +19 üye

...2012 YENİ PUNTO SAHİPLERİ

1- Serkan1216
    2- batgun
    3 -artpoint
    4 -beren
    5 -saggır
    6- kenanozel06
    7 -teacherofenglish
    8- ByVely
    9- cenkozgen
    10-bbenli87
    11-ByVely
    12-engins
    13-Elensar77
    14-conqueror_0_6
    15-triumph_06
    16-ChonDanger
    17-hayalet_007
    18- Anakhaa
    19 - e-x-treme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 23 Kasım 2012; 2:20:37 >

• Yeni puntoların üretim yeri neresi bilen varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artpoint

Yeni puntoların üretim yeri neresi bilen varmı.

Sekan hayırlı olsun güle güle bin Allah kaza bela vermesin.bu arada üretim yeri italya torino
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

Yeni puntoların üretim yeri neresi bilen varmı.

Sekan hayırlı olsun güle güle bin Allah kaza bela vermesin.bu arada üretim yeri italya torino

comanchee teşekkür ederim çok sağolun Allah hepimize kazasız belasız binmeyi nasip etsin ...sizinki evo galiba
  • bence evo kulubünden devam edin bende oradayım.%99 aynı özellikteki araçlar çünkü daha faydalı olur kanaatindeyim
  • quote:

bence evo kulubünden devam edin bende oradayım.%99 aynı özellikteki araçlar çünkü daha faydalı olur kanaatindeyim

biri evo biri punto haskan punto ayrı olmak daha iyi bence ..
    burdaki paylaşılan bilgiler direk yeni punto için tartışılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

bence evo kulubünden devam edin bende oradayım.%99 aynı özellikteki araçlar çünkü daha faydalı olur kanaatindeyim

biri evo biri punto haskan punto ayrı olmak daha iyi bence ..
    burdaki paylaşılan bilgiler direk yeni punto için tartışılacak

ciddi olarak ilgilendiğim araçlardan biri,
    1.3 mjet 95 bg duallogic alıp kullanan, araç hakkında bilgi verebilecek yok mu acaba?

• 2012 punto da kronik sorun varmı yenilerinde ? duyduğunuz
  • Yeni Punto'ların iç tasarımı nasıl? Pek fotoğraf bulamadım nette. Evo'lar gibi hoş mu yoksa eski Punto gibi daha düz mü..?

Ben de Polo BlueMotion kaparosu vermiştim, ama sırf otomatik klima yüzünden şeytan diyor yak kaparonu, git Punto al :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Yeni Punto'ların iç tasarımı nasıl? Pek fotoğraf bulamadım nette. Evo'lar gibi hoş mu yoksa eski Punto gibi daha düz mü..?

Ben de Polo BlueMotion kaparosu vermiştim, ama sırf otomatik klima yüzünden şeytan diyor yak kaparonu, git Punto al :)

arabanın iç tasarımı punto evo ile aynı hemen hemen fazla bir fark yok herşeyi aynı gibi geldi bana incelerken ...bi farkı koltuk döşemeleri farklı sadece iç olarak başka bir şey dikkatimi çekmedi ..
    satış temsilcisi arkadaş şöyle demişti bana ama alınca. süspansiyonları daha iyi bunlarda birde ses yalıtımı daha üst düzeyde demişti .. fazla bi farkı yok .. iç olarak ..dış olarak da bıyık dediğimiz krom çıtayı çıkarmışlar işte ..
  • sıfır liste fiyatları uygun geldi bana evoya göre
  • Dün 2012 punto easy benzinli aldım.İlk izlenimler güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: batgun

Dün 2012 punto easy benzinli aldım.İlk izlenimler güzel

hayırlı olsun güle güle kullanırsınız inşaallah.1,4 77 hp mi 1,4 105 hpmi aldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 8 Haziran 2012; 15:39:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batgun

Dün 2012 punto easy benzinli aldım.İlk izlenimler güzel

hayırlı olsun öncellikle klube hoş geldiniz.. ekliyorum sizi listeye
    araç ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim ..
    ... kazasız belasız binmeniz dileğiyle...
  • Merhabalar. lounge 1.3 75 bg petrol yeşili ne 36750tl fiyatlaldım ne dersininz fiyat uygunmu.
    Teşekkürler.
  • Merhaba, İnternette yeni FIAT PUNTO ile alakalı bir test yazısı ve görsel fotoların olduğu bir sitenin bilgilerini paylaşmak istiyorum,
    belki bi arkadaşın işine yarayabilecek bir şeyler olabilir. Her ne olursa olsun o bir italyan bende italyanları severim. Yıllarca FIAT PALIO ralli ve pist otomobilleri ile yarıştım.

Fiat Punto Lounge 1.4 MultiAir 16v 105 Hp S&S Test Sürüş İzlenimi.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/fiat-punto-test/
  • quote:

Merhabalar. lounge 1.3 75 bg petrol yeşili ne 36750tl fiyatlaldım ne dersininz fiyat uygunmu.
    Teşekkürler.

fiyat çok uygun bana baya iyi geldi .. peşinmi yoksa kredilimi alacaksanız birde nereden bu fiyatı aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcann

Merhaba, İnternette yeni FIAT PUNTO ile alakalı bir test yazısı ve görsel fotoların olduğu bir sitenin bilgilerini paylaşmak istiyorum,
    belki bi arkadaşın işine yarayabilecek bir şeyler olabilir. Her ne olursa olsun o bir italyan bende italyanları severim. Yıllarca FIAT PALIO ralli ve pist otomobilleri ile yarıştım.

Fiat Punto Lounge 1.4 MultiAir 16v 105 Hp S&S Test Sürüş İzlenimi.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/fiat-punto-test/

güzel paylaşım teşekkürler ..

• bi şey değil, amaç bilgi paylaşımı :)
  • beyler bir şey sorucam bizim araç gelmiş cuma günü sanıyorsam .. ama babam yok ist da oda bu hafta içi gelecek te..
    aklıma aracı değiştirme geldi bizim aldığımız araç 1.3 75 easy de .. otomatik almaya değermi yani aracı daha teslim almadık otomatik 1.3 75 beygir için ne kadar fark isterler ve kabul ederlermi ... son olarak ben acemiyim özellikle yokuşlarda .. bu arabayı kaldırmak zormu .. şöyle soriyim size ..
    dik bir yokuştasınız ve aracı sadece debriyajın kavrama noktası ile sabitliyip ondan sonra gaza basmak mümkünmüdür ? sırf bu yüzden değiştirilirmi duallogic ile ? yokuşta diğer araçlar gibi zorlanırmıyım . .mesella ayak frende debriyajı kavramaya getirdim ayağımı çektim debriyajdan geriye kaçarmı ..
    bugun arkadaşın suziki swift 2003 model aracı ile denedik ama başarısız başarmadım kaldırmayı . bu şekilde kaldırabilmek mümkünmü punto yu ?
    kursta iken hoca bize sadece debriyaj ile de çıkabilirsin diyordu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.