Şimdi Ara

2016 Yeni Auris Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
8.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet zaten ülkemizde st modeller genel olarak çok tutulmuyor ama bizim geniş ve kullanışlı bir bagaja ihtiyacımız var. o yüzden st model bakıyorum. biz benzinli bakıyoruz hocam. çok km yapmıyoruz şehir içinde neredeyse hiç kullanmıyoruz.

ben cam tavana çok sıcak bakmıyorum. yazın perde çekili bile olsa sanki güneş içeriyi daha çok ısıtıyor gibime geliyor. tam tersi kışında normal tavanlı araçlara göre cam tavanlı araçların içi daha soğuk oluyor sanki.
  • Ben cam tavanli otomobil ilk defa kullanmaya basladim ve iceriyi cok etkiliyor aydinlik oluyor aracin ici ben seviyorum gayet iyi ozellikle hava kapali oldgnda ve gece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O konu tartışılmaz zaten hocam. cam tavan aracın içini çok ferah yapıyor. aracın içi olduğundan daha geniş gibi duruyor. ama daha önce belirttiğim sebeplerden dolayı benim içim ısınmadı pek cam tavana.
  • Birde evet aracin icini ferah ve oldugundan henis gosteriyor, ben soylemeyi unutmusum tesekkurler cam tavanli arac almayi dusunen arkadaslara yardimci olur belki.

• Merhaba, ben de ocak ayı gibi auris 1.6 benzinli otomatik alacağım. İstanbul içi trafikte ne kadar yakar acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auris 1.4 dizel active cam tavan için 79500 liradan 77000 e fiyat verdiler. Fiyat nasıl?

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    2.500 lira çok düşük bir indirim. bence sene sonu alın, ben 2015 ekim sonu 6 bin 100 lira indirim 700 lira da aksesuar hediyesi ile almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erincar

2.500 lira çok düşük bir indirim. bence sene sonu alın, ben 2015 ekim sonu 6 bin 100 lira indirim 700 lira da aksesuar hediyesi ile almıştım.

Tsk ederim

• Selamlar, makyajsız model ile arasındaki benim farkettiğim farklar,

1.ekran
    2.kadrandaki ekran
    3.konsoldaki dikişli yumuşak alanlar (ama hangi donanımda başlıyo bilmiyorum) bende Kasım gibi düşünüyorum almayı active skypack mds bakalım hayırlısı.. Astra ile gidip geliyorum ama aurise daha yakınım şu an
    Sizden ricam başka fark var mıdır, parayı senkleştiremezsem belki 2.el makyajsız kasayı denicem..

• 2016 model Toyota Auris touring sports Mds sahibiyim. Arabada; sol ön camdan gelen rüzgar sesi ve bana göre anormal yüksek bir lastik sesi problemi var. 8300 km yol yaptım. Ortalama tüketim karma 8.2 lt/ 100 km ( 4500 km si şehirler arası)
    Cam tavan mükemmel ancak sese etkisi olur mu?
    Ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indigo38 -- 25 Eylül 2016; 16:38:23 >
  • indigo38 kullanıcısına yanıt
    Lastik havaları çok yüksek olunca ses yapar
  • Havalar 33 ancak 32 ye alıp bir deneyeceğim.
    Teşekkürler

• http://youtu.be/NdZIci8119w

• 1.6 Active Skypack Multidrive S için 71000 fiyat aldım... biraz daha düşebilir. yanında ilave hediye falan alınabiliyormu, neler alınır. bayi de etrafta baya bi aksesuar vardı.
  • Laatiklerdeki ses bridgestone turanza er300lerden kaynaklaniyor. İlla bridgestone olcaksa t01 verselermis keske turanza sert kaliyor. Bir onceki eski kasalarda continental con premium contact vermisler sanirim keske oyle devam etselermis. Contiler ses olaeakta daha iyi tutus olarakta

• quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

Laatiklerdeki ses bridgestone turanza er300lerden kaynaklaniyor. İlla bridgestone olcaksa t01 verselermis keske turanza sert kaliyor. Bir onceki eski kasalarda continental con premium contact vermisler sanirim keske oyle devam etselermis. Contiler ses olaeakta daha iyi tutus olarakta

Yeni kasa civic de de turanza var ne hikmetse

• quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

Laatiklerdeki ses bridgestone turanza er300lerden kaynaklaniyor. İlla bridgestone olcaksa t01 verselermis keske turanza sert kaliyor. Bir onceki eski kasalarda continental con premium contact vermisler sanirim keske oyle devam etselermis. Contiler ses olaeakta daha iyi tutus olarakta

Yeni kasa civic de de turanza var ne hikmetse

Hocam turanza t001 ise guzel er300ler biraz kotu kaliyor sertlik ve ses bakimindan

• Bridgestone genel olarak sert bir lastik. Ama sağlam ve uzun ömürlü. yariste potenza vardı 63 bin km'de değiştirmiştim. Eskiden corollaya (satacağım için) kumho almıştım ucuz diye. o bile yol sesini kesmişti.
  • bridgestone ses yapan bir lastik,o halde bile aracım yol sesini çok almıyor,michelin veya nokian takınca çok daha sessiz olacaktır eminim
  • corp8slave C kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarına ek olarak
    Direksiyon da ki tuşlar da ışıklandırma var makyajlar arasında..
    Yol bilgisayarı daha fonksiyonel..
    ( haz. 2016 aldım bende)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.