Şimdi Ara

2015 Polo Confortline 1.2 Tsi alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanıdığımın 2015 model Wolksvagen Polo Confortline 1.2 Tsi 81.000 km de aracı var. 60.000 lira ya bana satabileceğini söylüyor. Aracın kazası hasar kaydı vs yok. Sizin fikriniz nedir. Bu fiyata aracı almak mantıklımı? İyi forumlar

• B segmenti. 2. El benzinli hemde confort degil de comfortline. Bence cok para.. O paraya daha dolu bi ibiza bulabikirsiniz
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Sizce bu aracın hakkı nedir. Normal durumda olsak ben de sizin gibi düşünüyorum ama malum piyasada araba fiyatları uçmuş bakılan araçlarında geçmişi muamma o yüzden kafamı kurcalıyor.
  • Arabada herhangi bir sorun yoksa kaçırma bence. Daha 2 ay önce 2013 model 1.4 comfortline modelini 53 bine aldı kuzenim.
  • Km biraz yüksek ama fiyat iyi gibi, 2017 şubatta 55bindi 2016 model sıfır aynı araç buyrun siz hesap edin.
  • Hocam ayni aracin 2014 modrli var bende.2015 lerdr crlik jant geldi.Km yuksek oldugu icin agir bakim(triger vb.) gelmis olabilir. Eger boyasiz hatasizsa yine de bence fiyat cok iyi.50.000 in altinda adam gibi araba kalmadi sonucta
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Confort ile comfortline diye ayrı paket mi mevcut?
  • alperdgal A kullanıcısına yanıt
    Ağır bakımları ne kadar tutar bu aracın. Bilginiz varmı.
  • ***redbull*** kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki daha 20.000 de oldugu icin pek agir bakimi olmadi. Ama rutin bakim serviste 1000 lira falan, agir bakimi serviste en az2-2,5 tutacaktir
  • ***redbull*** kullanıcısına yanıt
    Hocam haketmedigini biliyorum da fiyati belki budur piyasada normalde.
  • Hocam benim aracımda 1.2tsi 2017 model bence 60 bin iyi fiyat alın derim. 2015 ten sonra alüminyum alaşım jantlar, bluetooth ve gündüz farı geldi diye biliyorum. Alabilirseniz 2015 sonrası almaya bakın. Yakıtı çok ekonomik hiç süpheniz olmasın. Performansta motoruna göre bence çok iyi. Sonuçta turbo araç bastımı uzuyor ama ona göre de yakar basarsanız. Tavsiye ederim.
  • 2015 Hazirandan sonraki araclara bakin derim bluetooth eklendi.Fiyat cok onu soyleyeyim.Birde 1.2 tsi larda 100 bin civari turbo sorunu olabiliyor.
  • Hocam yazim hatasindan bahsetmistim.. Comfort dur yada comfortline
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

2015 Hazirandan sonraki araclara bakin derim bluetooth eklendi.Fiyat cok onu soyleyeyim.Birde 1.2 tsi larda 100 bin civari turbo sorunu olabiliyor.
    4 yıldır polo grubundayim çok aktif bir gruptur 150 km yi geçen çok araç var daha turbo arızası görmedim özellikle grupta arattim bir tane arıza yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 583534

4 yıldır polo grubundayim çok aktif bir gruptur 150 km yi geçen çok araç var daha turbo arızası görmedim özellikle grupta arattim bir tane arıza yok .

Alıntıları Göster
    Bu turbo muhabbetini dizel wolfsvagenler için duymuştum. Hatta bir arkadaşımın 2008 wolfsvagen caddysi vardı onun turbosunu değiştirmişti.
  • Boyasız hasarsız ve 60 bin ₺ ise kaçırma çok uygun piyasaya göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.