Şimdi Ara

Yardım - çatlak, kırık far camı tamiri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
11.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba. Bu gün ufak bir kaza gerçekleşti. Maalesef sol far alt taraftan kırıldı. Far camı tek başına değişen bir şey değilmiş ne yazık ki. İzmir'de bunu nerede nasıl yaptırabilirim? Fotoğrafları ekledim. Bu kadar ufak bir şey için farın tamamen değişecek olması ve bir dünya hasar kaydı yazılacak olması çok koyuyor.
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1084738/69651569-6570-4b46-87e7-051522215c2b.jpeg [/simage]
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1084738/6fa48345-5001-43ac-a482-f4dfdfbb671b.jpeg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muti9696 -- 26 Şubat 2019; 23:52:34 >

• Kırık bölgeyi içinde hava kalmayacak şekilde bantlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 26 Şubat 2019; 23:55:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalsın böyle

• İstanbulda falan sadece far,stop üzerine çalışan dükkanlar vardı isterseniz bi araştırın belki kargoyla falan halledersiniz.Ama bir an önce halletmeye bakın yada en kötü geçici olarak şeffaf folyo çekin çatlağın üzerine.Aksi taktirde su girecek ve xenonun ampulu ve hatta beynini de bozucaktır.
  • @Moueson

Yağmurda falan bant kalkmaz mı hocam?

@kkvan

Görüntü olarak da hoş durmuyor hocam. Hem de içine su alacak, su aldığı zaman iç aksamda paslanma olacak, buğu yapacak ayrıca zamanla led de bozulacaktır diye düşünüyorum.

@Josepth

Evet istanbulda bir yer gördüm ama kargo olayı çok zahmetli. İzmir'de lazım. Yine de çok teşekkür ederim yardımınız için.
  • muti9696 M kullanıcısına yanıt
    Hocam halledebildiniz mi farı? Benim de ön farı kırmışlar internette pek kaynak yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

Hocam halledebildiniz mi farı? Benim de ön farı kırmışlar internette pek kaynak yok.
    aracınız ne marka? bundan önceki aracım olan e90 kasa 320d aracımın sağ ön far camı kırılmıştı. ankara şaşmaz'da akan bmw'de far camı satılıyor. 400 TL'ye alıp yine şaşmaz'daki stop 2002 firmasına götürmüştüm. eski kırık camı söküp yeni camı takmışlardı. süper olmuştu.
  • nebel N kullanıcısına yanıt
    Aracım vw golf. Stop 2000 i duydum ama sizin cam aldığınız yerde sadece bmw camları satılıyor sanırım. Yine de bilgilendirici oldu benim için. Cevabınız için teşekkür ederim.

• herze H kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın yeni gördüm. Su almayacak şekilde silikonladım ve öyle duruyor.

• Sadece far camı tamir eden yerler var google far cam tamiri yazarak yd instagramda sadece bu işi yapan yerler var far söküp yollayabilir yada internetten varsa bulunduğun yerde bir far merkezine götürebilirsiniz tampon içinde kırık kaynak ihtiyacı yoksa rutuş işlemi yapılabilir

NOT : FAR AYAKLARI KIRIKSA TAMİRİNİ TAVSİYE ETMEM TEKRAR BİR KAZA YAPARSANIZ KASKO TAMİRLİ PARÇAYI DEGİŞTİRMEYEBİLİYOR BİLGİNİZ OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4153B7648 -- 7 Haziran 2020; 14:26:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.