Şimdi Ara

Çizik giderici pasta cila öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba veletin biri arabayı çizmiş moralim sıfır kafam çok bozuldu çizik derin değil elini deyince hiç hissedilmiyor şimdi sorum sizin önerebileceğiniz bir marka varmı pasta yapsam çizik giderici uygulasam geçermi yoksa sanayide falan mı yaptırayım
    Çizik giderici pasta cila öneri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pastayla pek gitmez o
  • Bence pasta uygulayın geçtiği kadar.

• hocam sanayide daha az masrafa girersin git bir kaportacıya deki rötuş olcak bu çizik pasta cilaya girersen masraf çıkar rötuşla geçer o

• Pasta ile gitmez. Rötuş boya sür üstüne, 2 gün bekle kurusun. Sonra ince zımpara ile hafif hafif geç üstünden. Bu işlemlerden sonra hala izi belli olan çiziğe hayran kalacaksın. Geçmiyor arkadaş geçmiyor
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moralimi bozdunuz

• Tırnağınıza takılmıyorsa 5 bilemedin 10 dakikalık iş. Ama iyi bir ürünle yapılması lazım ve el kuvveti yetmeyebilir. Orta derecede aşındırıcı pasta (turtle öneririm) minik tüplerde var koçtaş'ta ve tekzen'de satılıyor. Onlarla deneyin üzerine de sağlam bir cila atılırsa görüneceğini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

Tırnağınıza takılmıyorsa 5 bilemedin 10 dakikalık iş. Ama iyi bir ürünle yapılması lazım ve el kuvveti yetmeyebilir. Orta derecede aşındırıcı pasta (turtle öneririm) minik tüplerde var koçtaş'ta ve tekzen'de satılıyor. Onlarla deneyin üzerine de sağlam bir cila atılırsa görüneceğini sanmam.

Bugun bi bu işleri yapan yere uğrayacağım hocam

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Ziebart, Sonax gibi yerlere bir sürü para vermeyin, boyasız göçük düzeltme dükkanları çok moda bu aralar. Kullandıkları teçhizat işinizi fazlasıyla görür. 20-50 TL o işin hakkı. Ya da 250 TL civarı ödeyip komple bir boya koruma yaptırırsınız ihtiyaç varsa.
  • Eyw hocam bugun bi uğrayacam

• Benim araçta da var sol tarafta ön ve arka tamponda fiyat alınca yazarımızın dostum ben bı yere gittim 500 TL istedi hepsine dedim nasıl olsa gene cizecekler bırakmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Die4WiN

Benim araçta da var sol tarafta ön ve arka tamponda fiyat alınca yazarımızın dostum ben bı yere gittim 500 TL istedi hepsine dedim nasıl olsa gene cizecekler bırakmıştım

Tmm hocam haber ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.