Şimdi Ara

2007 subaru legacy 2.0 165hp 4x4 alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ilandaki arac icin pazartesi gorusmeyi dusunuyorum. Gecen Pazartesi gunu 85bin kmdeki 2006 focus ghia tekno paket otomatik lpg'li aracimi 34250ye sattim. Subaruyu alirsam ilk is uyumluluk durumunu arastirip brc'ye birakmak. Beklentim biraz performans, sorunsuzluk, d sinifi konforu. Arac hakkinda bilgisi olanlar yorum yaparsa sevinirim. Hayirli geceler

http://goo.gl/25YFPn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilenji -- 26 Temmuz 2015; 1:14:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• km doğruysa al gitsin
  • donanim hakkinda bilgisi olan var mi?
    Dunden beri arastiriyorum, net olarak donanim listesini bulamadim.
  • Temiz Subaru'yu gözüm kapalı hiç düşünmeden alırdım ben olsam. Temiz ise hiç düşünmeyin derim.
  • Yedek parça sorunu var herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • km doğruysa al, zaten makyajlı kasa çok güzel duruyor, lpg ile ağır bakıma kadar sorunsuz binersin diye düşünüyorum
  • Alinir kmsi de azmis

• Imprezadaki 2.0cc motor ile ayni mi?

• Km orj ise gozu kapali al. Pazarlikla 40500 41e filan alabilirsen cok daha iyi olur. Yedek parca sikintisida yok boyle seyler takma hoca.

• BRC subaru'da oksijen sensörü arızasını çok erken verdirebiliyor. Paranız varsa PRINS yoksa, zavoli taktırın ve mutlaka daha önce boxer motora lpg takmış referanslı bir yerde taktırın. Hatta taktırmadan önce subaru club tr forumuna danışın.

Araç güzel, km gerçekse alınır. KM sine göre fiyatı da iyi.
  • Aldınızmı aracı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.