Şimdi Ara

2006 avensis 1.6 56000 km de yakıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar 2006 model avensis im var 56000 de benzini araç şu anda benzinde 50 kuruş filan tüketiliyor aracı yeni aldığım için yabancısıyım lpg taktirmayi düşünmüyordum ama bu değer normal mi sizce şehir içine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tetik38 T kullanıcısına yanıt
    Normal.
    1.6 ama kasa biraz ağır.
    Bence lpg dönüşümü yaptırın.
    Benzin fiyatları yüksek.
    lpg ile %40 civarı ekonomik olur aracınız.

• Normal lpg taktir arkana bakma arac tam uyumlu

• Ya açıkçası bu kadar beklemiyordum aracı istanbuldan aldım kayseriye getirdim uzun yolda 28 kuruş yaktı ortalama 110 km hızla ben şehir ici 35-40 kuruş yakar diye tahmin ediyordum anlaşılan lpg siz binilmez

• Lpg taktirin hocam işçilik önemli ama. 2012 avensis e lpg ile sorunsuz biniyoruz çok şükür. Kendi aracimda uyumlu hemen taktirdim. Gerçekten güzel ekonomi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet benim bir velim var lpg takıyor onu aradım telefonla lpg için görüştüm renault bayisine sıfır araçlara lpg takıyor akl takıyoruz hepsine dedi çokta güzel kit dedi senin arabaya da uygulayabiliriz dedi nasıl bu akl kit bilgisi ilan var mi

• 2.0 mı 1.6 mı? 1.6 ise o kadar yakmıyor. ben istanbul içi ortalama en fazla 40-45 kuruş yakıyordum, kayseride en fazla 40 yakması lazım.bakımını yaptırın aracın o da farkeder.
  • Aynı aracın 2005 modeli var amcamda şehiriçi 8.5 lt civarı yakıyor bi kontrol ettirmenizde fayda var.

Şehir içi 8.5 lt

Uzun yol 5.5 lt.

Şuan ki fiyatlara göre şehir içi 38-39 krş uzun yolda 25-26 kuruş yakması gerekiyor.
  • iyi ustaya taktırın lpg doya doya kasmadan sıkılmadan binip keyfinize bakın.

• bu kasaya bayılıyorum 2013 yılında 2006 modeline 33 demişlerdi alamamıştım bir de lpg takılmıyor denmişti bu uyumluymuş hiç beklemeyin 2 bin lira civarı bişey kitler sonra keyifle binersiniz şimdiki kasa banan okadar da çekici gelmiyoraccord şuan favorim bu snıfta
  • Araç full servis bakımlı son bakımı da 50000 de oldu şu an 56000 de bakımına 4 bin var daha birde aldığım benzin istasyonundan olabilir diye düşünüyorum bir 100 km daha yapıp başka bir istasyonda fulleyip ölçüm yapacam bakalım ne sonuç çıkacak

• tetik38 T kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.