Şimdi Ara

2 Adet protein tozu arasında kaldım hangisini önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum bu sene üniversitenin amerikan futbol takımına girdim fiziki olarak büyümek irileşmek istiyorum buna göre bir ağırlık programı yaptık salonda (3 gün ağırlık, 1 gün cardio, 2 gün antremanı)
    boyum 1.88 kilom 85
    gün içerisinde olabildiğince protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum ama tüm gün dışarda olduğum için oldukça zor oluyor öğrenciyim sonuçta ben de protein tozu almaya karar verdim internette araştırdım biraz ilk defa alacağım için başlangıç seviyesi yeterli olur fiyat aralığı da bu civarda bakıyorum
    bu ikisini buldum acaba bunlardan hangisini önerirsiniz ?
    Muscle Need 50% İzole Whey Protein 2.27 Kg
    Hardline Whey 3 Matrix Protein 2300 gr

edit : arkadaşlar bu hafta içerisinde pharmaton da alacağım geçen sene kullanmıştım memmun kalmıştım dinç tutma konusunda falan
    pharmaton ve protein tozunu beraber kullansam bir sıkıntı yapar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DurBirDakika -- 26 Şubat 2016; 1:52:38 >

• up
  • cevap veriyorum ikiside değil .
  • ON gold standart whey olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protein tozuyla pharmatonun alakası yok biri protein biri vitamin. Protein tozunu bi dükkana girip gözün kapalı seçebilirsin aralarında pek fark yok. Aromasini seveceğin birşey al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside değil o paraları gold standart whey veya premium protein nutrade alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.