Şimdi Ara

1e1: Creative'in oyunculara özel kulaklıkları video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir inceleme olmuş. Burada video olduğu için fiyatlar haliyle belirtilmemiş. Merak edenler için Türkiye satış fiyatları yaklaşık olarak:

Tactic 3D Omega: 425-450 TL
    HQ-1600: 60-65 TL
    Recon3D: Türkiye direkt satışını bulamadım, yurtdışından 250 TL civarına geliyor. PCIe modeli daha ucuz.
    Tactic360: 150-175 TL
    Tactic 3D Alpha: 115-125 TL
    WP-350: 150-160 TL

Bunların haricinde şahsen Creative Sound Blaster Arena kulaklık kullanıyorum. Sanal çevresel ses veren, bası ve tizi iyi olan, ses yalıtımı üst düzey, USB girişli ve ses kartı üzerinde bir kulaklıktır. Onun da fiyatı 175-200 TL arasında değişir (hatta geçen haftalarda Vatan ciddi bir indirimle satmıştı) Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 23 Şubat 2012; 17:44:02 >
  • Tactic3D Omega çok iyiymiş hoşuma gitti.
    Diğer kulaklıklar da iyi gerçekten. Daha fazla donanim videosu istiyoruz.
  • fiyat tablosu gösterseniz iyi olurmuş video sonlarında , ama yinede güzel inceleme , sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Güzel bir inceleme olmuş. Burada video olduğu için fiyatlar haliyle belirtilmemiş. Merak edenler için Türkiye satış fiyatları yaklaşık olarak:

Recon3D: Türkiye direkt satışını bulamadım, yurtdışından 250 TL civarına geliyor. PCIe modeli daha ucuz.

Bunların haricinde şahsen Creative Sound Blaster Arena kulaklık kullanıyorum. Sanal çevresel ses veren, bası ve tizi iyi olan, ses yalıtımı üst düzey, USB girişli ve ses kartı üzerinde bir kulaklıktır. Onun da fiyatı 175-200 TL arasında değişir (hatta geçen haftalarda Vatan ciddi bir indirimle satmıştı) Tavsiye ederim.

Üretimi durdu ve kafa kısmı insanın kafasını acayip acıtan bir kulaklık önermem.

• creative iyi güzel hoş bir firma... zamanında win7 driverlara kazık atmı olsada asla vazgeçmem
  • Çok kızıyorum sizin bu huynuza arkadaş FİYAT VERİN FİYAT siz fiyat vermez iseniz ben o ürünü alıp alamıycağımı nerden bile bilirim.... Fiyat vermekten korkmayın ister 999TL olsun ister 30TL olsun verin fiyat nerden ala biliriz onları söyleyin inceliyorsunuz ama kuru bir inceleme yapıyorsunuz... Şahsi görüşümdür umarım dikkate alırsınız..
  • Mesut abi dediğin gibi bu ürünlerde bazı eksikler var bence alınası olan ürünler özellikle o ses kartındaki ayak seslerini duymamıza yarayan mod fps oyunlarında oldukça işe yarayacağını düşünüyorum çünki sadece ses kasarak bile multiplayer çok oyunculu fps oyunlarında başarıya ulaşmak mümkün bu arada gıcık komşu benzetmenizde hiç bir sakınca görmedim bu konuya takılanlar sırf gıcıklık olsun diye yapıyorlar buna eminim programlarınızın devamını bekliyorum saygılar :)
  • almayı düşünüyorum ama değermi sizce arkadaşlar
  • Uzun zamandır SB Arena kullanmaktayım ve usb Xfi ses kartıyla gelmesi hem ses kalitesini çok arttırıyor hem de ince ayarlarla (eq,crystalizer) tam istediğim sesi alıyorum. Merak ettiğim Omega'da ses kartı durumu nedir, Arena gibi Xfi kadar kaliteli bir ses kartı barındırıyor mu eq ayarları, kristalize içeriyor mu?
  • Bende şu an tactic alpha var.Oyun perfomasından ve müzik kalitesinden gayet memnumum.Boşuna omega'ya o kadar para vermeye gerek yok.Tactic alpha her türlü işinizi görür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Güzel bir inceleme olmuş. Burada video olduğu için fiyatlar haliyle belirtilmemiş. Merak edenler için Türkiye satış fiyatları yaklaşık olarak:

Üretimi durdu ve kafa kısmı insanın kafasını acayip acıtan bir kulaklık önermem.

Üretimi durdu ancak son seriler tekrardan ülkeye sokuldu, onlar da biraz çabuk tükendi. Yine de bazı elektronik mağzalarında bulunabiliyor.

6-7 saatlik oyun seanslarımda bile herhangi bir rahatsızlık yaşamadım. Saçlar uzun olduğu için belki tampon etkisi yaratıyordur, bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: cllasman

Çok kızıyorum sizin bu huynuza arkadaş FİYAT VERİN FİYAT siz fiyat vermez iseniz ben o ürünü alıp alamıycağımı nerden bile bilirim.... Fiyat vermekten korkmayın ister 999TL olsun ister 30TL olsun verin fiyat nerden ala biliriz onları söyleyin inceliyorsunuz ama kuru bir inceleme yapıyorsunuz... Şahsi görüşümdür umarım dikkate alırsınız..

Burada ürün incelemesi yapılıyor, firma reklamı değil. Kaldı ki bu videolar seneler sonra bile izlenebiliyor. Birkaç haftada bile çok ciddi fiyat değişimleri olabiliyorken sürekli yayında olan bir videonun fiyat içermesi, kullanıcıları ister istemez yanlış yönlendirecektir.
  • quote:

quote:

Çok kızıyorum sizin bu huynuza arkadaş FİYAT VERİN FİYAT siz fiyat vermez iseniz ben o ürünü alıp alamıycağımı nerden bile bilirim.... Fiyat vermekten korkmayın ister 999TL olsun ister 30TL olsun verin fiyat nerden ala biliriz onları söyleyin inceliyorsunuz ama kuru bir inceleme yapıyorsunuz... Şahsi görüşümdür umarım dikkate alırsınız..

Burada ürün incelemesi yapılıyor, firma reklamı değil. Kaldı ki bu videolar seneler sonra bile izlenebiliyor. Birkaç haftada bile çok ciddi fiyat değişimleri olabiliyorken sürekli yayında olan bir videonun fiyat içermesi, kullanıcıları ister istemez yanlış yönlendirecektir.

bir çok ürün inceleme sitesinin yaptığı gibi çıkış fiyatının söylenmesinde ne gibi bir sakınca var?

• mesut abi 2006 daki ilk video incelemenizi izledimde ne kadar çok yol kat etmişsiniz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

quote:

bir çok ürün inceleme sitesinin yaptığı gibi çıkış fiyatının söylenmesinde ne gibi bir sakınca var?

Ürünler her zaman çıkış zamanında incelenmiyor. Ve çıkış fiyatları ile satış fiyatları arasında çoğu zaman uçurumlar oluyor, hatta bu fiyatlar genel olarak yurt dışı dolar ya da euro bazlı fiyatlar oluyor, bunlar da son kullanıcıyı direkt olarak yanıltan şeyler.

Ürünün fiyatını öğrenmek zor birşey değil. Hatta şahsen kısa süre içerisinde fiyatlara bakıp sıraladım bu konuda. Ama ben bu sıralamayı yaparken bile birilerinin çıkıp "Sen şu fiyatı söylemişsin ama burada bu fiyata satılıyor" diye çıkış yapması konusunda şüphelerim vardı, halen de var çünkü bunlarla çok sık karşılaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 24 Şubat 2012; 1:49:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Üretimi durdu ancak son seriler tekrardan ülkeye sokuldu, onlar da biraz çabuk tükendi. Yine de bazı elektronik mağzalarında bulunabiliyor.

6-7 saatlik oyun seanslarımda bile herhangi bir rahatsızlık yaşamadım. Saçlar uzun olduğu için belki tampon etkisi yaratıyordur, bilemem.

Arena 2 kere alıp sattım, benimde saçlar uzun. Hatta kullandığım dönem kullanmadığım zamanlarda bile kafamın o kısmına basınca acıyordu. Zaten o kulaklığın acıtacağını bilmen için kullanman gerekmez. Ağırlığına ve üst bandına bakın anlarsınız. Herhangi bir yastık yok plastiği deri ile kaplamışlar o kadar.

Sonra Tactic Alpha'ya geçtim yok böyle bir rahatlık fakat Arena'nın ses kalitesi çok daha iyidi.

• elinize sağlık güzel paylaşım olmuş tebrikler..
    www.forumrenkli.com adresinde kaynak belirterek paylaşıyorum sanırım sorun olmaz.

kolay gelsin, iyi çalışmalar..
  • Tactic 3D Omega'yı alasım var şuan. 1 ay sonraya öderim kartta ki açığı. :D

Bu arada ürünü alırsam kısa bir inceleme videosuda çekerim HD olarak. ^_^
  • USB kulakliklar bana uzak Allah`a yakin olsun

guzel bir ses karti + 3.5mm lik girisi olan kulaklik kadar kalitelisi yok bence. sahsi gorusum.

Ayrica benimde 5+1 ses sistemim var ve bangir bangir cok memnunum fakat kulaklik ile oyunlari oynadigimda her zaman daha fazla ses duyuyorum, daha guzle oluyor. Mumkun oldugunca kulaklik ile oyun oynamaya bakarim.

creative xfi titanium + kaliteli bir headseti hic bir creative kulakligina degismem.

Not : Dediklerim PC icin gecerli. Konsollarda zaten USB veya blutooth disinda pek bi sans yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 24 Şubat 2012; 15:54:31 >
  • Merhaba Erdinç bey

Bende ps3 ve pc için üretilen usb den bağlanıp dijital olarak kayıpsız iletişim kuran sanal 7.1 özelliğe sahip çok temiz ses ileten mikrofonu olan üzerinde ki tüm düğmelerin iyi düşünülerek tasarlanmış bu kulaklığı inceledim.

Ses kalitesi gerçek 5.1 kulaklıklar kadar olmasada kendi sınıfında gayet yeterli seviyede

Sizden ricam benim aşağıda linkini vermiş olduğum inceleme mi okuyup sizinde yorumlarınızla güzel bir inceleme videosu hazırlamanız. Bir de bu kulaklık ucuza satılırken talep olunca sony bayileri tarafından gereksiz yere pahalı satılmaya başlandı. Yurt dışından kargo dahil daha uygun fiyata temin ediliyor.

Sizden bir ricam daha var. 1. mesajımı okuduktan sonra ilk sayfada aşağılara doğru ''Ürünle ilgili detaylı incelemem 1'' ve ''Ürünle ilgili detaylı incelemem 2'' mesajlarım var asıl bunları okumanız. Burada kulaklığın tüm detaylarını tüm deneyimlerimi paylaştım. İlerleyen sayfalarda da farklı paylaşımlar var.

Keşke sizler gibi imkanım olsa da bu ps3 e özel üretilmiş aynı zamanda pc de de yeterli seviyede çalışan sony 7.1 ps3 kulaklığı videolu olarak inceleyebilsem.

Benim deneyimlerimin üzerine deneyimlerinizi katarak bu kulaklıkla ilgili 1 e 1 videonuzu bekliyoruz. Sizde oyun oynarken kullanabilirsiniz geceleri çok işinizi görür.

Official SONY PS3 Wireless 7.1 Surround Sound Stereo Headset deneyimim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_56279568/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56285250

Benim sony 7.1 le ilgili genel görüşüm.

Sony 7.1 bir Mercedes - BMW değildir. Ama bir Opel - VW - Honda - Toyota dır. Opel veya VW aldığınız da paraya kıyıp mercedes veya BMW almadığınıza pişman oluyorsanız veya olacak bir yapıya sahipseniz. Sony 7.1 almayın. Astro A40, Turtle Beach veya Sharkoon alın.

Ama Sony 7.1 kesinlikle vasat bir kulaklık değil orta halli bir kulaklık. Her ürünün kendi içinde iyileri olduğu gibi bu ürününde daha iyileri var bu gerçeğide kabul etmek lazım.

Eğer ilk kez oyuncu kulaklığı kullanacaksanız sony 7.1 den memnun kalmama şansınız yok çünkü yeterince oyuncu kulaklığı denemediğiniz için kulağınız bu konuda gelişmemiştir ve ayrım yapamaz. Sony 7.1 size çok çok iyi gelir.

ileride yeni konsolların çıkmasıyla birlikte daha fazla kulaklık seçeneği göreceğiz üstelik astro 40 wireless system gibi konsollara ve bir çok cihaza tam uyumlu asil oyuncu kulaklıkları da ülkemiz de resmi olarak satışa çıkacaktır. Sharkoon gibi konsollarla tam uyumlu kaliteli kablolu oyuncu kulaklığı üreten firmalar da bir bir kablosuz versiyonlar üretip piyasaya sunacaklardır.

Demek istediğim başlangıç kulaklığı için Sony 7.1 yeterli geldi bana açıkcası ama yeni konsollardan birini aldığımda bu muhtemelen ps4 olur. Yeni bir kulaklığa da terfi edebilirim.

Sony 7.1 ps3 e analogdan değil usb girişinden dijital olarak bağlanıyor buda büyük bir artısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 24 Şubat 2012; 15:42:58 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.