Şimdi Ara

1e1: Creative'in oyunculara özel kulaklıkları video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Gıcık komşu" lafıma takılanlar olmuş. Fakat ben onu şaka maksatlı söyledim yoksa ne öyle bir şey yaparım, ne de öyle bir şey yapılmasını isterim. Yanlış anlaşılma olmasın, spontane konuşma esnasında ağzımdan çıkan küçük bir sözcüktü. :)

Herkese iyi geceler,
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hocam ps vita elinize ne zaman geçecek inceleme ne zaman bi bilgi verin allah aşkına
  • İlk tanıtılan kulaklık çok güzel.Hem kablosuz hem ışıklı hemde mikrofonu çıkarılabiliyr.Ama pahalı dedikleri kulaklık 5+1 de olabilirdi.Ses kartıda ilgimi çekti oyuncunun bulundurması gereken aksesuvarlardan biri olduğunu düşünüyorum ama üzerinde birazdaha çalışılabilir mesela giriş portları zenginleştirilebilir.Emeğinize sağlık.
  • creativ ve bir çok marka kulaklık kulanan biri olarak , en iyi oyuncu kulaklığının steel series 7h usb 7.1 olduğunu belirtmeliyim. bu arada güzel inceleme teşekkürler
  • Mesut gülünce sesin çok değişiyo
  • Yaw adamlar iki kulaklık hakkında sıkılmadan 26 dk konuşmuşlar yaw :S helal olsun valla
  • alpha ve omega kulaklıkları ve ses kartını önceden incelemiştiniz zaten.Başka markaların incelemesini de bekliyoruz
  • Ürün güzel sağlam,3D dineleme,mikrofon esnek çok iyi birürün darbelere baya dayanıklı incelemede güzel olmu.:)
  • Tactic 3D Omega'yı satan bir türk sitesi varmı arkadaşlar ?

Nereden alabiliriz ? (Amazon'da vardır ama gümrükte sorun çıkar kesin)
  • Bende Alpha var ve gayet başarılı bence.omega ile iç parçalarında aynı olduğunu düşünoyurum.biri kablolu malzeme kalite farkı biri kablosuz +malzemede caf caf...
  • OMG !!!

http://www.sanalmarketim.com/urun/adf88f7b941773728a3eef06cb543fc4

--------

Ayrıca Amazon.com'dan vergisi ile 295 dolara geliyor bu da bugünün dolar kuru ile 520 TL yapıyor. Yuh anasını satayım bu nedir böyle.
  • Sanalmarketim.com da 438 tl alınmaz.HQ-1600 alırım daha iyi oda 62 tl.
  • Steelseries Siberia v2 gibi bir ürün varken bunları kim ne yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Sanalmarketim.com da 438 tl alınmaz.HQ-1600 alırım daha iyi oda 62 tl.

Alınmaz tabi. Fiyatlar uçuk ama Amazon.com 80 dolar kadar tax koyuyor ürüne (ürün bedeli ve kargoya ilaveten). Neden böyle yaptılar anlamadım. TR gümrük olayı ile alakalı kesin tax olayı. TR'den alacaksan bu parayı seve seve öde diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Arkadaşlar merhaba, Gıcık komşu lafıma takılanlar olmuş. Fakat ben onu şaka maksatlı söyledim yoksa ne öyle bir şey yaparım, ne de öyle bir şey yapılmasını isterim. Yanlış anlaşılma olmasın, spontane konuşma esnasında ağzımdan çıkan küçük bir sözcüktü. :) Herkese iyi geceler,

ya hiç takmana bile gerek yoktu alınan alınır beğenmiyorlarsa daha iyisini çeksinler.Bunlara hiç şaka falan yapılmadan düz anlatım olacak ozaman da aksini söylerler hiç gülmüyorsunuz derler salla gitsin
  • 203,67 USD + KDV
    Havale-Eft ile 425,14 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: robocop06

quote:

Orijinalden alıntı: By_e

Arkadaşlar merhaba, Gıcık komşu lafıma takılanlar olmuş. Fakat ben onu şaka maksatlı söyledim yoksa ne öyle bir şey yaparım, ne de öyle bir şey yapılmasını isterim. Yanlış anlaşılma olmasın, spontane konuşma esnasında ağzımdan çıkan küçük bir sözcüktü. :) Herkese iyi geceler,

ya hiç takmana bile gerek yoktu alınan alınır beğenmiyorlarsa daha iyisini çeksinler.Bunlara hiç şaka falan yapılmadan düz anlatım olacak ozaman da aksini söylerler hiç gülmüyorsunuz derler salla gitsin

Kesinlikle.

Sanırsın herkes komşularıyla haşır neşir olacak diye bir kural var.

Konu dışında ekmeği nasıl alıyorsunuz diye bir konu vardı. Cevaplardan biri; ''Bakkala girerim, ekmeği alıp parasını verip konuşmadan çıkarım''. Kimisinin komşuları ile ilişkileri bu örnekte ki gibidir ve öyle olması da gerekir.

Zamanında yüksek ses ile Counter-Strike oynuyorum diye eve polis geldi. Apartmanda silah sıkıyorlar diye ihbar yapmışlar. Bilin bakalım telefon açan kişi kim ? :)

• Ses kartı ve kullaklıgı kullanıyorum gayet memlunum
    Kulaklıgı 85tl aldım 10 saat ustu kullanımda rahatsız ediyor normal kulaklara baskı yapmaktan uzun süreli kullanımda rahatsız edebiliyor onun dısında kulaklık rahatsız etmiyor ve güzel ses veriyor iyi bir ses kartı ilede kullanıyorum beni takmin ediyor gidip 500tl bir kullaklıgı vermeye deymez onun yerine iyi bir ses kartı alınır ve ses kartı daha önemli en dadik kolanda bile sesleri derinden hissediyorsunuz ses kalite yarım oluyor ama yinede sizi takmin ediyor ben geceleyin 10tl satılan kolonları açmaya çekiniyorum...
    En önemlisi ses kartı 150tl bir ses kartı alıcan 300tlye kadar cıkıyor parana göre
    Kullaklık 90 - 150 arası çok iyi iş görüyor
    Amfi kişiye göre deyişir 500 - 1000tl arası sistemler gayet yeterlidir. 5.1 Sony; Müzik için Pioneer alıcan benim kişisel tercihim...
  • Beğenerek takip ediyoruz her zaman ki gibi bu haftada güzel bir konuya değinmişsiniz. Tabiki çoğumuzun hani oo süper kulaklık ama işte ucuzlarsa alırız diyebileceği tarzda kulaklıklar Omegadan bahsediyorum tabiki... :) Herkes adına umuyorum ki birgün deneme fırsatına sahip oluruz :)
  • Omega ile alpha arasındaki ses kalitesinden bahsetseniz iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.