Şimdi Ara

1e1: Creative'in oyunculara özel kulaklıkları video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creative'in oyunculara özel Sound Blaster Tactic3D Omega, Alpha ve Tactic360 kulaklıkları yanı sıra profesyonel FPS'cilere özel Sound Blaster Recon3D ses kartı yanında müzik severlere özel HQ-1600 ve WP-350 bütün ayrıntılarıyla bu videoda.

• "Gıcık komşu" sözü dikkatimi çekti kimseyi rahatsız etmek gibi bir hakkımız olmadığını düşünüyorum
  • valla ilk mesajı ben atamb bari ilk ben izledim harikaa ı love mesut erdinçç
  • bsc misafirlerinden sonra dh misafirleri çıktı başımıza ilk mesajcı gençlik
  • Kısa olmuş video. 45 dakikadan az olmamalı bence ama yinede teşekkürler.
  • Bu saatte haber yapan editörler. :)) Vallahi bravo :D
  • kablosuz mikrofon kısmını anlamadım, niye bir mikrofon fiyatı bu kadar etkiliyormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artcraft35 -- 22 Şubat 2012; 23:44:40 >
  • tv yayını yapsanız oldukça iyi reyting alacağınızdan eminim:) ürünleri sohbet havasında incelediğiniz için teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 22 Şubat 2012; 23:36:08 >
  • Süpersiniz ya :)
  • video güzel g930 siparişte bakalım g930 dediğiniz kadar varmıymış bu arada ilk yoruma katılıyorum
  • kulaklık şart ya. pazardan aldığım 5liralık kulaklıklar işimi görüyor.
  • İşi büyütme adına haftalık yada aylık teknoloji dergisimi çıkartsanız hediyeli felan ben alırdım yani :)
  • dolby home theater ne zaman 3d oldu haberimiz mi yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliahmet

video güzel g930 siparişte bakalım g930 dediğiniz kadar varmıymış bu arada ilk yoruma katılıyorum

hocam g930 u nerden sipariş ettiniz ve kaça geliyor?
  • Güzeldi.
  • Tactic 3D Omega'yı ben de beğendim diyebilirim.

PC'de denemek lazım özellikle FPS oyunlarında oldukça iyi bir deneyim olur herhalde.

İnceleme için teşekkürler.
  • Cok guzel inceleme olmus elinize saglik . Acaba bu
    Creative Sound Blaster Tactic3D Omega bu asagidaki kulakliklara gore ne kadar daha iyi

beyerdynamic MMX 300 Digital Premium Gaming Headset

Sennheiser PC 360
  • oyuncu ekipmanı incelemesi birden sevindim :D :D
  • Tv kanalı olsa hakkaten süper olurdu tivibunun ginx oyun kanalı var biliyorsunuz neden bizim bir kanalımız olmasın onlarca gereksiz kanal var.Eğlence sektörü açısından oyunlar önemli umarım ilerde buna el atarlar.
  • Steelseries ve razerden şaşmam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.