Şimdi Ara

1e1: Creative'in oyunculara özel kulaklıkları video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USB kulaklıkların herhangi bir dezavantajı varmı arkadaşlar ? (PC'de sorun çıkarır mı vb.) Ona göre sipariş geçicem yukarıda dediğim kulaklığı. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

USB kulaklıkların herhangi bir dezavantajı varmı arkadaşlar ? (PC'de sorun çıkarır mı vb.) Ona göre sipariş geçicem yukarıda dediğim kulaklığı. :)

Aslinda yok benim dedigim sadece kisisel tercihim.

Cogu insan cok memnun USB kulaklikdan.

Zaten bu ozellikleri kulaklik vermiyo bildigim kadariyla. USB girisinin kendi driverlari filan var, usb soundcard gibi dusun o girisleri. Bu sayede o sesler veriliyo. Yoksa kulakligin kendisinin oyle bir efekt yapmasi yazilimsiz olanaksiz.

ben boyle biliyorum, yaniliyo olabilirim.

Ses kartin yok ise gonul rahatligiyla alabilirsin USB kulaklik. Ses kartin var ise bu USB kulakligi takinca ses kartin devre disi kaliyor ve KulakliginUSBnin software i ile devam ediyorsun ses almaya.

ben sadece normal soundcard + headseet tercih ederim cunku ses kalitesi genelde USB headsetlerden daha iyi olur.ama kisisel bir tercih bu.

• Ses kartım onboard 5.1 ses desteği sunuyor. Realtek HD Audio diye geçiyor. Daha 1 hafta önce tekrardan Windows 7 kurdum ve son çıkan sürücüsünü yükledim. Logitech Z-5500 ile kullanıyorum PC'yi. Genelde Steam'den oyun oynayıp müzik dinliyorum. Film için MKV player kullanıyorum vb.

Geceleri oyun oynamayı çoğu kişi gibi seviyorum ve kulaklık ihtiyacı oldu. Sharkoon vardı ama ondan hevesimi alıp sattım. Şimdi de Creative'in yukarıda bahsini geçtiğim modelini düşünüyorum. Bakalım, alıcam gibi. ^_^
  • quote:

USB kulaklıkların herhangi bir dezavantajı varmı arkadaşlar ? (PC'de sorun çıkarır mı vb.) Ona göre sipariş geçicem yukarıda dediğim kulaklığı. :)

Hem ps3 e hem pc ye dijital olarak veri aktaracak şekilde bağlanan (usb veya optik) aynı zamanda kablosuz olan, mikrofonu olan sony 7.1 ps3 headset daha ucuz bir kulaklık yok. Tam bir f/p canavarı
    Sanal 7.1 moduda ekstrası ve bu sanal 7.1 mod da streo moddan daha iyi çalışıyor baslar falan daha iyi

Tabi benim düşüncem ps3 ve pc ile kullanmak isteyen ve kablosuz olsun diyenler için
  • sohbet tadında anlatım gerçekten çok güze.ağzınıza sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Hem ps3 e hem pc ye dijital olarak veri aktaracak şekilde bağlanan (usb veya optik) aynı zamanda kablosuz olan, mikrofonu olan sony 7.1 ps3 headset daha ucuz bir kulaklık yok. Tam bir f/p canavarı
    Sanal 7.1 moduda ekstrası ve bu sanal 7.1 mod da streo moddan daha iyi çalışıyor baslar falan daha iyi

Tabi benim düşüncem ps3 ve pc ile kullanmak isteyen ve kablosuz olsun diyenler için

Evet, dediğiniz kulaklığı biliyorum. Hatta forumda detaylı inceleme konusu da mevcut ama düşünmüyorum o kulaklığı.

İlginiz için teşekkür ederim.

• ps3 için kulaklık olarak kablolu yok galiba yada baktım bulamadım ama şöyle bir ürün var

http://www.creative.com/soundblaster/tactic3d/recon3d/

bu acaba kablolu mikrofonlu normal kulaklığı ps3 e göre entegre falan mı yapıyor ?

eğer böyle birşey varsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

kulaklık şart ya. pazardan aldığım 5liralık kulaklıklar işimi görüyor.

Bunlar 5 TL lik kulaklığa benzemez yanlız
  • güzel
  • bence buna dr dre bi el atsa geçen olamaz
  • Güzel bir inceleme olmuş..
  • arifin mençıstıra attığı golü arıyordum nerelere geldik gene
  • merhaba,

Programınız çok iyi ancak birde Wireless Gaming Headset G930'u inceleseniz çok iyi olucak.
  • Inceleme icin cok tesekurler Supersiniz , merak etigim bu Sound Blaster Tactic3D Omega
    bu asagidaki urunlerden daha mi iyi kaliteli.
    beyerdynamic MMX 300 ,
    Sennheiser PC 360
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba,

Programınız çok iyi ancak birde Wireless Gaming Headset G930'u inceleseniz çok iyi olucak.

Zaten incelenmişti.

http://donanimhaber.com/logitech/NewsDetail.aspx?id=22669
  • Recon 3D'nin ülkemize ne zaman teşrif edeceği belli mi?

Not: hoparlör, kulaklık vb. şeyler olmadığı için videoyu izleyemiyorum, o yüzden soruyorum.
  • videodaki ürünler ilgimi çekmediği halde sırf 1e1 videosu olduğu için izledim. elinize sağlık
  • creative kulaklıları iyi ama logitech daha iyi oyuncu kulaklıgında
  • quote:

Orijinalden alıntı: capoeira_GS

creative kulaklıları iyi ama logitech daha iyi oyuncu kulaklıgında

Creative Tactic 3d Alpha kullanıyorum, fiyat aralığı olarak 120-150 lira aralığında, THX sertifikalı ve böylesine kaliteli bir kulaklık seçeneğini Logitech te bulamazsın mesela, tavsiye ederim
  • avm lerde goruyorumda 800 900 liraya kulaklıklar ama 5 para etmez :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.