Şimdi Ara

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
41
Favori
7.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu araclarin orjinal parcalarini nasil temin efiyosunuz ozellikle uretimi olmayan cok edki araclarin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı proje teslimim var konuya bakarken unuttum dertlerimi.Çok seviyorum bu tür restorasyonları kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

bu araclarin orjinal parcalarini nasil temin efiyosunuz ozellikle uretimi olmayan cok edki araclarin...

@uçanBalık

Öncelikle maliyet hesabı yapıyoruz. Parçayı burada imal ettirebilir miyiz, TR'de bulsak ne kaç para, Yurtdışından getirme maliyeti nedir? Bu soruların cevabına göre hareket ediyoruz. Birkaç çözüm var. Bunlardan ilki ve en kolayı hurdacılardan çıkma parça araştırmak. Doğru bağlantılarla mümkün olabiliyor bu. Diğer çözüm parçayı yeniden üretmek, hali hazırda benzer bir parçayı işleyip orjinali ile aynı veya uyumlu hale getirmek. Bir başka çözüm araçtan çıkan parçayı mümkünse onarmak. Son çözüm ise yurtdışından parçayı bulup TR'ye getirmek. Parçanın özellikleri ve teknik detayları olduktan sonra neredeyse her parçayı imal ettirebiliyoruz. Buradaki tek sorun maliyet diyebilirim.

• Kaporta işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Aracın çürüyen tavan sacları sökülmeye başlandı. Durum çok fena Haftaya yeni saclarımız gelene kadar beklemedeyiz şimdilik. Buyrun fotolar:

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

• Can Bey bu kamyona uygun orijinal yavru şanzıman var mı?

Saygılar...
  • Merakla takipteyim hocam
  • Görün köy kılavuz istemez,işiniz zor.Meraktan soruyorum aracı ne kadara aldınız ? Üzerindeki benzinli v6 motor mu ?
  • Takipteyiz..

Bende önümüzdeki hafta Kartal'ı kaporta boyaya sokacak gibi görünüyorum.
  • Kolay gelsin hocam.Takipteyiz...
  • Başarılar.Sonucu çok güzel olacak gibi gözüküyor bakalım beklemedeyiz
  • Araç resmen çürümüş.Son fotolarda her yeri pas içinde.
  • Tavan saçlarını hiç mi takmasanız onun yerine güzel bir sunroof gider bu benim fikrim tabi siz bilirsiniz.
  • Takip
  • Fotoları lütfen ilk mesajda paylaşın takibi daha kolay oluyor.Kolay gelsin bu arada
  • Allah kolaylık versin, takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Fotoları lütfen ilk mesajda paylaşın takibi daha kolay oluyor.Kolay gelsin bu arada

evet çok daha güzel bi takip olur ilk son hali arası gelişmeler için sayfa sayfa resim aramayalım..

sizin konular ilginç hocam takipteyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvınus -- 3 Eylül 2014; 0:33:59 >
  • Beklemedeyiz hala, gelişmeleri bekliyoruz. İlgililere duyurulur.
  • fena çürütmüşler arabayı kolay gelsin hocam :D
  • Takip
  • İzliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.