Şimdi Ara

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
41
Favori
7.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastcare

Teşekkürler arkadaşlar Fotoğraflarla devam edeyim. Aracın orjinal stickerlarının neredeyse tamamı hala üzerinde. Restorasyon işlemi sırasında bu stickerları orjinaline sadık kalarak yenileyeceğiz. Bunların tamamı orjinal renklerinde Corel üzerinde vektörel olarak tekrar çiziliyor. Sonra aynı malzemeden tedarik edilip HD UV baskı veya folyo kesim yapılıyor duruma göre.

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

Hocam o kadar hor kullanılmışa benzemiyor. Bu mesajınızla birlikte ortaya güzel bir şey çıkacağını anladım .

• valla bnde merakla bekliorum son halini.

hocam peki aracı kaça aldınız ve size en son maliyeti ne olucak?

bide ne yapıcaksınız satıcakmısınız binicekmisiniz?
  • Bende takipteyim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Takip edelim, sonucunda güzel birşey çıkacağa benziyor.
    Saçların orjinalleri bulunmazsa en son ihtimal mecburen bastıracaksınız.
    Kolay gelsin, bende merakla bekliyorum, o yılların Mercedes gösterge tablosunu gördüm o yıllara gittim, uzun süre tüm araçlarında aynı gösterge tablosunu kullandı. Otobüsleride dahil.
  • Bayılıyorum böyle konulara

• Bulgaristan Kırcaali'de o kamyonla köylere kömür taşıyorlarken gördüm geçen sene, çok sevdiğim bir kamyon, yakından daha güzel ve görkemli içi ayrı bir güzel dışı ayrı nostalji, yoğun ve kara egzoz dumanıyla vapur sesi gibi motor sesiyle hala hatırlarım, takipteyim.
  • Oldukça ilgimi çekti. Takipteyim hocam
  • Kolay Gelsin,

Benimde her zaman kısa şaseli, dizel bir UNIMOG restorasyonu yapma uktesi kalmıştır içimde...
  • Restore edip kullanıyor musunuz yoksa zevkinize göre ticari amaçla mı yapıyorsunuz?
  • çok güzel acayip canım çekti
  • izlemedeyiz
  • Her ayrıntısına kadar özen gösteriyorsunuz,iyi çalışmalar
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bir süre sizlerle paylaşamadım gelişmeleri. Kuzenimin ciddi hastalığı ve işlerin yoğunluğu sebebiyle oldu. Merakla bekleyen ve cevap veremediğim arkadaşlardan özür dilerim.

Aracın kaporta işleri bitti sayılır. Boya öncesi hazırlık aşamasındayız. Kaporta tam planladığımız zamanda bitiyor. Fotoğrafları en kısa sürede yüklemeye çalışacağım.
  • monster truck gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Araç resmen çürümüş.Son fotolarda her yeri pas içinde.

o arabanın çürük hali bile sıfır arabaları cebinden çıkarır
  • hocam geçenlerde bursada, yalova yolundaki tamircilerin birinde gördüm aracın restore edilmiş sarı renkli halini. canavar gibi olmuş baya dikkat çekiyordu. kolay gelsin
  • hocam takipteyim allah kolaylık versin
  • Tanık olduğum en sıradışı restorasyon projelerinden biri olacak. Takip
  • Hocam bizim belediyede buna benzer bir araci restore etmisti resimleri atarim bende.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.