Şimdi Ara

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
41
Favori
7.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaporta işlemlerinin kabası bitti. Kumlama işlemi ardından tüm çürük kısımlar tasviye edildi, yerine orjinal hatlar birebir korunarak sac paneller monte edildi. Kaporta işleminin kabasının ardından astarlama yapılarak kalan kusurlar ortaya çıkarıldı. Yaklaşık 3 günlük bir işlem ardından kaporta tamamen tamamlanacak.

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

• Renk seçimi konusunda aracın orjinal renginden vazgeçtik. Alman Polis yeşili Polizei Grün son kararımız oldu. Seçim yaparken 1975 senesinde moda olan, tercih edilen ve aracın renk kartelasında yer alan renklerden seçim yaptık.
     1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

• 1970' lerin sonuna kadar pastel renklerin yakıştığını düşünürüm. Mavi de yeşil de gider. Kolay gelsin.
  • Güzel renk düşünmüşsünüz.

Takipteyiz.
  • Her konunuza diyorum neredeyse lütfen şu fotoları ilk mesaja editleyin.Alıntılayan falan derken çok karışıyor.
  • Fotoğraf işleriyle tek tek ilginlenmek zor oluyor açıkçası. Dİleyen arkadaşlar Facebook albümümüzden daha çok fotoğraf görebilirler.

https://www.facebook.com/otomobilrestorasyon
  • takip
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam harika bir işle uğraşıyorsunuz tebrik ederim.takip
  • Takip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupa kısmının kaporta ve boya işlemleri tamamlandı. Detaylar üzerinde çalışıyoruz.

1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastcare -- 20 Mart 2015; 21:18:03 >
  • ellerinize sağlık +takip
  • çok ıyıde hocam ılk resimlerinizde garajda 2 nb araba varya, yedim kendimi markayı hatırlayamadım, oda çok efsane bi kasa vw miydi?

edit : araç porsche 944 imiş çok ıyı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_500 -- 21 Mart 2015; 0:10:07 >
  • Konuyu unutmadım ama zamansızlıktan ancak yazıyorum kusura bakmayın :)
    Son fotoğrafları ekliyorum.
     1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care) 1975 Mercedes Benz 911 4x4 Restorasyon Projesi (Fast Care)

• Hayırlı olsun takipteyim
  • Can Bey paylaşımlarınızı sosyal medya aracılığıyla zevkle takip ediyorum. Paylaşımlarınızla bizleri de bu keyfe ortak ettiğiniz için teşekkür ederim. Özel değilse daha önceden topladığınız Porsche 944 ne oldu öğrenebilir miyim?
  • Howlin Wolf kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim :)
    Daha önce topladığımız Porsche'yi İstanbul'da arkadaşım kullanıyor. Aracı Acarkent'te görebilirsiniz.

Bu arada bu araç ile ilgilenen varsa bir başka projeyi kaçırmamak için satmayı düşünebilirim.
  • An itibariyle proje tamamlanma oranı 46%. Döşeme için uzun zamandır aradığımız kumaşı tedarik ettik. Koltuk iskeletlerinin onarımı ve boyama işlemi ile devam ediyoruz projeye. Eş zamanlı proje olduğu için maddi külfeti azaltmak amacı ile yıl sonuna kadar uzatma durumumuz var projeyi.

Projenin son durumunu, tamamlanma yüzdelerini, yapılan ve yapılacak işleri aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:
    http://www.otomobilrestorasyon.com/1975-mercedes-benz-911-4x4-kamyon-restorasyon.html

Fotoğrafta döşemede kullanacağımız kumaşın örnek desenini görebilirsiniz.

• Uzun zaman ara verdiğimiz projemize önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Yaklasşık 1 senedir aradığımız ön camı tedarik ettik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.