Şimdi Ara

1917 (2019) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Film çok güzeldi keşke ertelenmeseydi de sinemada izleyebilseydim. Sabrınız varsa vizyona girmesini bekleyin mutlaka değecek.
  • Er raynı kurtarmaktan sonra çekilmiş en iyi savaş filmi 10/8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu izledim bence çok yenilikçi ve atmosferi iyi. 9/10. Tek sorun müzikleri ve sesleri bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş önce Türkiye'de vizyon tarihi Ocak sonra 7 Şubat ertelendi deli gibi bekliyordum filmi şimdi bi baktım 21 Şubat'a ertelenmiş. Bu ne lan oyun mu erteliyorlar ne rezillik ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Ya arkadaş önce Türkiye'de vizyon tarihi Ocak sonra 7 Şubat ertelendi deli gibi bekliyordum filmi şimdi bi baktım 21 Şubat'a ertelenmiş. Bu ne lan oyun mu erteliyorlar ne rezillik ya.
    Bu aralar onlarca Türk yapımı komedi filmi var kafayı yiyeceğim. O filmler yüzünden bu filmi erteliyorlar.
  • Kolsuz Alman askerleri dışında güzel film. Er Ryan gibi bol savaşlı filmlerle kıyaslamak bu filme haksızlık olur çünkü filmin konusu da amacı da böyle bir şey değil. Film savaş filminden çok, savaşın içindeki bir yolculuk filmi. Hafif de olsa LoTR havası var.
    Senaryosu çok basit ve tahmin edilebilir olmasına rağmen 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadım çok güzel bir anlatımı vardı. Keşke ülkemizdeki vizyon tarihi defalarca ertelenmeseydi de gişesi daha yüksek olsaydı belki yine yüksek olur tabii ama sanmıyorum. Puan verirsem 8 puan üzerini rahatlıkla hak eden bir film.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Plan sekans olayı çok güzel ya, hangi filmde olursa olsun insanı büyülüyor. Araştırmadım ama herhalde koca film 2 sekanstan ibaret değildir, kaç planda çekildiği hakkında bir bilgi var mı?

Ayrıca filmin konusu çok sıradan, oyunculuklar, prodüksyon ve yönetmenlik iyi olsa da klişeler bolca mevcut. Ve filmin bir kırılma noktası var o andan itibaren ivmesi düşüyor maalesef.
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Bu yönetmenin bir metodu aslında. 40 ila 50 adet sahne var. Bunları kısa kısa filmler halinde çekip, düzenlemeye gidip birleştirdiğinde hiç kesim yaşanmadan çekilmiş izlenimi uyandırıyor. Daha öncesinde Birdman, Touch of Evil, Children of Men, La Corde ve sayamadığım daha birçok yapımda da kullanılmıştı.

• İzleyeceğiz gibi görünmüyor. Yazık cidden... Sinemada o kadar çöp film varken vizyona girmemesi çok garip.
  • Malum ortamlara düşsün artık ya

• 4k bluray çıksada izlesek. Türkiye de sinema sektörü ölmüş malesef.

• 10 Mart'ta Dijital HD versiyonu ortamlara düşüyor.

24 Mart'ta ise 4K UHD + Blu-ray versiyonu ortamlara düşüyor.
  • Allem ettiler, kallem ettiler, şu filmi vizyona sokmadılar. Ne diyelim, bravo gerçekten.
  • Mart sonuna kadar sabredip gelmesini bekleyeceğim bu filmin sinematografi olarak çok övülüyor. Beceriksiz dağıtımcılar sağ olsun şu filmi sinemada izleyemiyoruz. Yalnız bundan sonra aklıma yazdım seni pinema iki film arasında kalırsam ve biri sizin dağıttığınız filmse diğerini tercih edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svensk8 -- 1 Mart 2020; 16:2:53 >
  • Bende biraz önce izledim.Sam Mender gerçekten yardırmış bu filmde.Oscar'ı neden almadı gerçekten çok merak ediyorum.Kazanan yönetmenin de filmini izleyeceğim mutlaka ama sanırım haksızlık edilmiş.
    Bazı sahnelerde beklenmedik yerlerde sevilen oyunculara yer verilmesi de hoş olmuş.
    Filmin ülkemizde vizyona girmemesi üzücü ama girseydi de izleyici kitlesi sınırlı zaten.
  • ne zaman düşer? Mis gibi izleriz evimizde.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    10 Mart.
  • Dvdscr tavsiye ederim görüntü kalitesi 1080p'den farksızdı. Düştüğünde birde bluray olarak izleyeceğim. Kesinlikle şaheser

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.