Yüzbaşı
10 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 165 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Merhaba dostlar,
Arçelik 7083 model çamaşır makinemiz bilinen tabirle sıkarken "uçak kalkar" gibi ses çıkarıyordu, servis çağırdık bilyeleri dağılmış kazanı komple değişmesi gerekli 450 lira masrafı var dediler.
Niyeyse pek inandırıcı gelmedi bu bana, eski model çamaşır makinelerinde örneğin önceki makinemiz olan Arçelik 3500'de 10 liraya bilye alıp değiştiren ustalar vardı.
Doğru mudur? Gerçekten yeni modeller kompakt kazan olup, kazan değişimi şart mıdır?
Şimdiden çok teşekkürler
Öncelikle şunu söyleyeyim ki forumda bu tür konuların açılmasından sıkıldınız biliyorum . Ve kendim alacak olsam uzun uzun araştırırdım fakat bi arkadaşım tavsiye istedi benim de uzun uzadıya araştıracak vaktim yok cevap bekliyor benden bütçesini ise max 1400TL olarak ayarlayabilmiş. Ben ilk bakıştı bunu buldum asus fakat başka öneri yapabilecek donanımdan anlayan arkadaşlar varsa tavsiye bekliyorum, teşekkürler şimdiden ilginize , iyi forumlar

Edit:bu ve bunu da şimdi gördüm tekrar yorumlarınızı beklediğimi ileteyim.

Deneyene bol şanslar..
108 İsviçre - Ekvador --skor: 2-1 ----oran:6.50
109 Fransa - Honduras --skor:3-0 ----oran:7.00
110 Arjantin - Bosna Hersek --skor:2-1 ----oran:5.75

toplam oran 2misli:523 TL
izlemek için
Video nedense tüyleri diken diken ediyor, sanırım müziklerin etkisi büyük.
Konu da yazdığım gibi hatamı telafi etmek istiyorum. Kısaca hikayemi anlatayım; hayatımda hiç bir evcil hayvana bakmadım o yüzden en uygun olarak balıkları gördüm kendimce şirin hayvanlar nede olsa bugün çarşıdan bi büyük boy fanus 2 tane japon balığı aldım adam kurtlara benzeyen bir yem ve renkli taşlar da almamı söyledi her neyse aldım herşey güzeldi renkli renkli izledim onlar bir süre sonra biraz da bilgi sahibi olayım diye foruma girdim ki iyiki girmişim vicdan azabı çektim kesinlikle fanus alma hatasını yapmışım renkli taşlar da hata imiş yüzden yarın gidip fanusu iade edip bir akvaryum almayı düşünüyorum fakat bütcemde kısıtlı sizce 2 japon balığım için kaç cm ebatlarında bir akvaryum almalıyım? , motor almam zorunlumu ( suyu sık sık değiştirsem bile) , yem olarak da değişik çeşitlerde vermem gerekiyormuş galiba bu konularda biraz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Özellikle yapmam gereken birşey var mıdır? Önerileriniz altın değerinde benim için. Forumun bu bölümüne ilk mesajım bu arada şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar yakın bi tarihtehttp://www.bimeks.com.tr/urun/125573/asus-x55a-sx115h-w8-.aspx#specs linkteki asus laptop 699tl ye bim markete gelecekmiş ,doğrusu konuyu da doğru yere açıp açmadığımıda bilmiyorum ama bilenlerden öğrenmek istediğim 2 şey var 1.si bu aleti hdmi ile tv ye bağlayıp 1080p filmerimi kasmadaan rahat rahat (hatta makina filmin ortasında ısınma yüzünden kapanmadan ) izleyebilirmiyim? kesinlikle oyun oynamayı düşünmüyorum ..2. sorum ise makinada 0.3mp kamera olduğunu sanıyorum bu nasıl olur yanı berbat bir kamera mı bu ? kullanan arkadaşlar varmıdır ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar sormak istediğim şey bisikletimi nasıl muhafaza etmeliyim kız boyunca kullanmayacağım ters çevirip mi bekleteyim yoksa tekerleri mi indireyim ? bunun gibi sorulara cevap bekliyorum .. teşekküreler şimdiden
Levante h0 - 3.75
Genk 0 - 2.4
Dnjepr 0/1 - 4.25
Udinese h0 - 3.6

misli :2
kazanç=275.4 TL

Evet arkdaşlar uzun süredir aklımda olan bir türlü hatırlayamadığım bu ingilizce duygusal şarkının sadece klibini hatırlıyorum aslında şarkıyıda dh'den keşfetmiştim bir konudan fakat şimdi bulamıyorum ne o konuyu ne de şarkıyı...herneyse klip şöyleydi:
Bir okulun çatısından şağıya bakıyodu kamera ve okuldan ilkokul öğrencileri dışarı çıkıyordu işte gayet güzeldi yaa :) Varmı hatırlayan??
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Werder_veremem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 512
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 9.826 (Bu ay: 784)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 125 (Bu hafta: 9)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.