Şimdi Ara

1883 (2021) | Paramount+ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
4.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ne yaparsan yap bu diziden keyif alamazsın bence. Son dönemlerin en boktan dizilerinden biri.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Zevkler ve renkler bro.. İzlemeden bilemem beğenir miyim beğenmez miyim :D Ama bu tarz dönem dizilerini severim genel olarak

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Evet belli olmaz da oturup otuz kırk bölüm Yellowstone izlemene gerek yok. Dümdüz hikayesi var.

Çok fark etmeyecektir hocam bence, Ben ilk Yellowstone izledim hoşuma gittiği için sonra buna başladım iki dizide benim için çok iyidir, Ne zaman bilmiyorum ama 1883'den sonrasını ait bir jenerasyonu anlatacak bir dizi daha çıkacak o çıkmış olsaydı kronolojik sıralama daha güzel olabilirdi, İstediğin sıralama ile başlayabilirsin çok farklı dönemler olduğu için iki dizide memnun bırakacaktır.

İlk önce 1883 sonra yellowstone izle kesinlikle..o ailenin geçmişini izleyince yellowstone daha bir anlam kazanıyor .ayrıca 1883 son yıllarda izlediğim en muhteşem dizi yellowstone da öyle .bakma burda arada iyi değil diyenlere muhtemelen vahşi batı teması sevmiyorlardir. Tablo gibi dizi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu dizinin vahşi batı temasını yiyeyim ben. Ergen bir kızın cinselliği keşfini izlettiler koca sezon. Kızın tokmakçısı ölüyor öbür bölüm başka tokmakçı buluyor. Bu vahşi batı dizisiyse Deadwood ve Hell on Wheels ne oluyor? Ne meraklısınız milleti etiketlemeye. Aynen vahşi batı sevmiyoruz o yüzden de bu diziyi sevmedik aynen. Zorla konuşturuyorsunuz insanı ya.

• Bu temaları severim yani hastası değilim ama dizi çok boğuk cidden

çok boş vaktim olsa bile gider camdaki kızı izlerim, o derece sıkıcı.

• 1883: The Bass Reeves Story, 2023'te gelecek denmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Hocam başla artık yellowstone böyle spin off izleye izleye 1883 (2021) | Paramount+ 

1883 (2021) | Paramount+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 14 Kasım 2022; 23:8:49 >
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ara Sopranos'a başlama niyetindeyim o bittiğinde sıraya alacağım sanırım bunu. O zamana kadar spin-offlar ile devam

• kuklacini kullanıcısına yanıt

Abi çok güldüm ya akşam akşam.1883 (2021) | Paramount+ 

• 1923 fragmanını görünce 1883'ü final bölümünde bıraktığımı hatırladım. Son iki bölümü izleyip tamamlayayım bari.1883 (2021) | Paramount+ 

• Diziye yeni başladım. 4. bölümü bitirdim. Dizide dikkatimi çeken bir nokta var. Özellikle başroldeki kadınlar dönemi yansıtmıyor. Saçları, estetikleri, dişleri, makyajları yapay duruyor. Figuran diye tabir edilen oyuncular çok daha gerçekçi döneme ait duruyorlar. Tamam başroller izlensin diye böyle olabilir ama ipin ucu biraz kaçmış gibi geldi.

• Diziyi bitirdim. Gerçekten güzel, samimi bir dizi. Ben western tarzını sevmem ama bu diziyi nedense sevdim. İzlemeyi düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    onlar eski Hbo dizilerinde var (Deadwood), artık kimse öyle dönem oyuncusu yapmıyor.

• Dizi şahane paramount ne yapsa izlenir yellowstone ile başladık 1923 öğrendim izledim onu izlerken tulsa iyi dediler o bitti tulsayı arkadaşa anlattım 1883de var dedi yağ gibi akıyor bölümler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    hala paramount diyor yav, platform ile ilgisi yok, Tulsa ile aynı yönetmenin dizileri bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Şubat 2023; 10:20:14 >
  • İlk 2 bölümü yeni bitirdim. İzlemeye değer çok güzel gidiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    E bu diziler hangi platformda? Paramount iş bitti.

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    paramount 'ın diğer yapımları dandik işte ama.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.