Şimdi Ara

1883 (2021) | Paramount+ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
4.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    en son kaçıncı bölümü izledin, 10u mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

10 son bölüm

babası ile beraber ağaca yaslanmıştı

sonra kızıldereli ile at binme

anladım teşekkürler

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    babasının kucağında gözlerini kapadı sonra öldü sandık babası ağlamaya başladı. Sonra da kızılderili ile ata binerken bitti . muhtemelen hayaldi ama çok üzüldüğüm için böyle bitsin istedim . ama izlediğim en iyi western diziydi. Kız jennifer lawrence ın kahverengi renkli versiyonuyduhep kızılderilinin gelmesini bekledik, gelmedi enteresan
  • kemastılı43 K kullanıcısına yanıt

gözleri donuklaşıyor işte babasının kucağında, izle hocam orayı tekrar. ölüyor yani.
    kızılderili ile olan son sahne ise, daha önceki sahnelerden.
    güzel insanlar güzel atlara binip gittiler misali, yönetmen de ata binip gitme sahnesini gösteriyor, ölümü yansıtmak için.

jennifer lawrence benzetmesini ben de yapmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/151489930

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 9 Mart 2022; 20:44:3 >

tek kelimeyle muhteşem bir diziydi.

neydi o oyunculuklar senaryo, sıradışı senaryo

tekrar söylüyorum en efsane de kızdı. muhteşemdi

• Sezon bittiyse izlemeye başlayacağım. Babam da bu diziyi önerip duruyordu merak ettim.

• 5.Bölümü izledim gerçekten dizi çok iyi atmosfer ve ortam için söylenecek çok birşey yok zaten, Oyunculuklarda çok çok iyi benim gözümde, Son yıllarda izlerken gerçekten keyif aldığım tek yapım oldu diyebilirim yada en fazla keyif aldığım yellowstone ile birlikte tabiki bütün olarak...

Bölüm sonu gerçekten üzdü bu arada.

• Variety Emmy için tahmin yapmış, 1883'e mini dizi dalında şans vermiş. Haydi hayırlısı, kesinlikle hak ediyor.

• Harika keyif aldığım bir dizi oldu

• Tek sezon dimi bu dizi ? devamı olmayacak ? ona göre başlıyacağım izlemeye

• gilardo kullanıcısına yanıt

2.Sezon onayını almış sanırım

• Tabaal kullanıcısına yanıt

Nerde gördünüz hocam bu haberi gelirse güzel olur ama bende bir iki ek bölüm çekilecek diye duymuştum.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Başta 2. sezon onayı dediler sonra ek bölüm dediler. Emmy’de falan da mini dizi olarak yarışacak (eğer aday olursa), galiba tek sezon olarak kabul etmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 18 Nisan 2022; 21:48:13 >
  • Taylor Sheridan'ın aklında bir Bass Reeves (Mississippi Nehri'nin batısındaki ilk siyah yardımcı ABD'li polis memuru) dizisi projesi vardı. 1883 için verdikleri yeni sezon / ek bölüm onayıyla beraber Bass Reeves'i ele alacaklar. "1883: The Bass Reeves Story" diye geçiyor. Zaten Duttonlar'ın hikayesini gayet iyi bitirmişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 20 Haziran 2022; 22:18:32 >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

İzlenir ,SJW saçmalıkları karşıtı biri olarak kendi lore ya da kendi tarihsel gerçekleri olan dizi,film ya da oyun bunlara karşı alıp veremediğim yok...Kaliteli bir siyahi oyuncuyla sağlam bir dizi olacaktır.

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Taylor baba an itibariyle 8-9 dizi üzerinde çalışıyor. Eğer senaryoları önceden hazır değilse bana 1-2 tanesini stajyerlere falan verecek gibi geliyor, yoksa hepsini tek başına götürmesi akıl işi değil

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    muhtemelen bi yerlerde zulalamiş, ama bu kadar diziyi aynı anda çıkarmasi satış taktiği olarak iyi değil . christopher nolan gibi 1-2 senede bir çıkartcan, ekmeği götürcen.

• Güvenim tam ya reise mini dönem tarzı dizileri halledebilir geliyor bana .Ya da reis çok fazla senaryo zulalamış ya da çok fazla ilham geliyor şu aralar.

• Bu diziyi izlemeden önce Yellowstone izlesem daha fazla zevk alır mıyım diziden?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.