Şimdi Ara

120 milyar butceniz olsa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abilerim kardeslerim herkese merhaba 20 yasinda bi uni ogrencisiyim 1 yildir babamin passatini kullaniyorum ilk defa kendime yeni bi araba alcam maksimum 120 milyarlik, sekli ve performansi guzel bi araba istiyorum genc oldugum icin.. benzini az cok yakmasi cok onemli degil, o en son kriterim be diyebilirim. simdiden herkese tesekkurler

not: 0 araba istemiyorum malumunuz piyasa cok yuksek oldugu icin. 120 ye 2. el bi araba alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 120 bine 2. el araba

günler sonda gelen edit: 120 milyar liram olsa, opeli satın alır üretimi duran rover, saab, oldsmobile ve pontiac'ı satın alıp geri üretirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YA-KU-ZA -- 15 Nisan 2017; 1:9:41 >
  • YA-KU-ZA kullanıcısına yanıt
    hocam gidip sifir peugeot filan alicagim paraya bmw audi vw tarzi araba almak daha mantikli geliyor acikcasi. sifir araba olmazsa binmem tarzi fetisim hic olmadi hicte olmaz, hangisi kaliteliyse onu tercih ederim

• W204 c180 coupe

Ama duygularım konuşursa e46 m3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 12 Nisan 2017; 19:51:42 >
  • 2014 cla veya 3.20 ied

• 2. elde kaybedeceğini zaten kaybetmiş, azıcık fiyat kırınca elden çıkacak, az kmli, temiz, güzel bir spor cabrio veya coupe öneririm. Slk, Clk gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 12 Nisan 2017; 20:8:29 >
  • 120i gerçekten mantıklı tam ünili arabası

• 3.16 i m paket bulabilirsen al f30

• a5 al geç, namın yürüsün.
  • 120.000 tl ye şimdi ne alınır bilmem ama 3-4 seneye kalmaz polo, corsa, yaris, i20 vs alınır

Aha mesajda burada dursun ileride bakarız :)
  • Bana kalırsa en mantıklı olan f30 kasa bakmak olacaktır.

• karda kista da kullanirim diyorsan sti / evo, once standart biniyim sonra ufak ufak performansini arttiririm diyorsan 1.20d coupe, yok ben daha buyuk araba istiyorum diyorsan e92 330d, daha yeni olsun diyorsan 3.20i, cabrio olsun hava guzelken seklim oldun diyorsan z4, daha sonra turbo falan eklerim diyorsan mx5.

• Makyajlı W211 Mercedes E200 veya E220 CDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 12 Nisan 2017; 20:50:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni 3008
  • 2017 Opel Astra OPC Line

• Cek bir tane ep3 yada fn2 type r isiklarda milleti tokatlama keyfini yasa

• V40 T3 R-Design alırdım 2016 model bayide kalanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 12 Nisan 2017; 21:2:15 >
  • Evo x veya subaru wrx sti 2012

Al geç

Sürüş dinamikleri

Motor şanzıman yürüyen aksam ve şasi teknolojisi ile o seviyedeki her aracı ezer geçer..

Yada gidip 1.6 basit mantık bir araç alabilirsin adı audi mercedes bmw olur..

120 ye amg rs ve ya s veya gerçek m alamazsın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.