Şimdi Ara

12 de alkolü kessem sabah 5 de kaç promil çıkar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
55.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksam 9 gibi arkadaslar rakı bakığa cagirdi o gunun sabahida yola cikmam lazim polis çevirse aksamdan bi 35cc rakı 3-4 bira içsem sabaha kac promil cikar

• Sikinti olmaz bence,ben ayiliyorum sahsen 5 saate
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Sikinti olmaz bence,ben ayiliyorum sahsen 5 saate

Ayılmak sıkıntı deil zaten ayilmadan direksyona oturmamda makinanin calisma promil ölçer nasil calisiyor bilmiyorum
  • o saatlerde pek cevirme olacağını sanmıyorum. olursa ki anlatırsın olayı böyle böyle oldu diye
  • Raki ustune bira icilmez benden soylemesi yoksa o yolu tamamlayamazsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Raki ustune bira icilmez benden soylemesi yoksa o yolu tamamlayamazsin

Ikisi farkli mekanlarda icilcek icmesem olmaz
  • Metabolizmana bağlı hocam.Biraz hareket edersen daha çabuk atarsın alkolü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banlanan ZED

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Raki ustune bira icilmez benden soylemesi yoksa o yolu tamamlayamazsin

Ikisi farkli mekanlarda icilcek icmesem olmaz

Ben o kadar rahat olmazdim baska bisey ic onun yerine
  • 12 de alkolü kessem sabah 5 de kaç promil çıkar

Tavsiye ederim

Çabuk etki gösterip kanda çabuk kayboluyor.
  • Bolca tuvalete gidip bolca su içerseniz bir şey olmaz
  • Dolaşımını güzel ayarlarsan 5 saat içinde vücut komple toparlar, alkol metre de içmeyen biriyle aynı çıkar.

12'den itibaren bol bol su tüket, sürekli tuvalete git kısaca, vücut hızlıca alkolü atacaktır ve ayrıca yine vücut susuz da kalmaz.
  • Arkadaş içme ya bu kadar mı bağımlısısın yani yola çıkacağım diyorsun hayır kendi canını geçtim milletin canını da riske atıyorsun.Bu nasıl bir zihniyet inşallah çevirme olur da birilerinin canını yakmadan ehliyetine el konur.
  • Varsayimlar:
    1 duble raki = 0.50 promil
    35cc = 4 duble
    2 bira = 0.50 promil

Insan vucudu saatte 0.15 promil azaltiyormus. (Adli tip kurumuna gore)

Simdi toplam promil 3 4 duble + 4 ufak bira

Saat 10den itibaren vucudun alkolu atmaya basladigini varsayalim. 7 saat var. 6*0.15= 1.05

Trafik icin 0.50nin altina dusmesi gerekiyor. Ki bu kadar icerseniz dusmez gibi.

Tabi kilonuza da bagli.
  • Pazarı Pazartesiye bağlayan gece 11 gibi içmeye başladım. Hemen hemen saat 1'e kadar üç bira içtim. Saat 1'den 4'e kadar da yavaş yavaş yarım şişeden biraz fazla rose şarap içmiştim. 2 saat kadar uyudum ve 6 buçukta uyanıp 7'de Ankara'ya doğru yola koyuldum. Hiç sarhoşluğunuz kalmasa bile o halin verdiği baş ağrısı sizi mahveder. Araç kullanırken hiç uykum gelmez normalde 1 saat sürdükten sonra dayanamadım Sivrihisar'ı geçince alarm kurarak yarım saat kadar bir benzinliğe çekip uyudum. Anladığım hem alkol alacaksınız hem de geceniz uzun olacak. Bu durumda tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humerus06 -- 19 Eylül 2017; 18:55:36 >
  • içmek zorundamısın içme arkadaş yola gideceğini alkolden kaynaklı kaza yapabileceğini bu kazada masum birinin canını alabileceğini düşün kimse sizi içmeye zorlamaz. Polise yakalanma riskinden daha büyük riskler var.

Ayrıca inşallah alkolü de yakın sürede bırakırsınız.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    hakan bune?
    ne işe yarıyor ?
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    %96 saflıkta 1 Litre Etil Alkol 47 TL

Şu an içtiğim şey...
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    sen o cüsseyle 2 şişe ye
    banamısın demezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatcakmak

Arkadaş içme ya bu kadar mı bağımlısısın yani yola çıkacağım diyorsun hayır kendi canını geçtim milletin canını da riske atıyorsun.Bu nasıl bir zihniyet inşallah çevirme olur da birilerinin canını yakmadan ehliyetine el konur.

Birader bizde milletin canini yakmamak icin 5 saat gec cikiyoz yola yoksa 12 dede giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslantürk60

içmek zorundamısın içme arkadaş yola gideceğini alkolden kaynaklı kaza yapabileceğini bu kazada masum birinin canını alabileceğini düşün kimse sizi içmeye zorlamaz. Polise yakalanma riskinden daha büyük riskler var.

Ayrıca inşallah alkolü de yakın sürede bırakırsınız.

Yilda 2 3 defa iciyorum zaten kardesim yakin arkadasim cagirdi o sabahda tekrar eve donmem lazim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.