Şimdi Ara

DAIHATSU TERIOS 1.5 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
44.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu araç hakkında bilgisi olan var mı?
    Binilebilecek bir araç mıdır?Parçası kolay temin edilir mi?Yakıt tüketimi nasıldır?
    Bir hafta içinde Ablam için araç almak durumundayız.2 çocuğu var.Sizce bu araç alınır mı?Yoksa başka alternatiflere mi yönelelim?
    Araç kısa bir süre içinde alınacağı için cevaplarınız benim için çok önemli.
    Yardımcı olacak Arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.
    Not: Araç 2009 model.Değişeni boyası yok.Manuel vites

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMOZA45 -- 30 Eylül 2016; 13:15:22 >

• O araç ocağına onlarca incir ağacı diker onu ben sana bildireyim.
  • Neden hocam?
  • Toyota nın alt markasıdır. Türkiye pazarından çekilmiştir. Parçası internet ile temin edilebilir fakat zor işler. Ben olsam almazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

Toyota nın alt markasıdır. Türkiye pazarından çekilmiştir. Parçası internet ile temin edilebilir fakat zor işler. Ben olsam almazdım.
    Bütçe nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Bütçe nedir?

30.000 TL hocam
  • quote:

Toyota nın alt markasıdır. Türkiye pazarından çekilmiştir. Parçası internet ile temin edilebilir fakat zor işler. Ben olsam almazdım.

Chevrolet de çekildi hocam ama parçası her yerde mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEMOZA45

Neden hocam?

Baş yaktırır o araç.Parça için gezmediğin yer kalmaz ama ona rağmen umudunu kaybedersin.Bulursan da inanılmaz pahalı fiyatları görürsün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Bütçe nedir?

30.000 TL hocam

Hocam 30 tl bandında polo - clio - fiesta gibi araçlar varken neden başınıza iş açmaya çalışıyorsunuz anlamadım. O paraya 2008 üzeri dizel temiz araç bakılabilir. En azından aklınızda soru işareti kalmaz.
  • quote:

quote:

Chevrolet de çekildi hocam ama parçası her yerde mevcut.

Çünkü çoğu parçası opel ile aynı. Fakat daihatsu nun çoğu parçası Toyota ile aynı diye bir şey duymadım.

Tavsiye olarak 30 bin bütçeniz varmış.

Ablanız için cvt li honda jazz veya çok düşük kilometreli ve yüksek model otomatik hyundai i10 bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Audi383848

quote:

Neden hocam?

Baş yaktırır o araç.Parça için gezmediğin yer kalmaz ama ona rağmen umudunu kaybedersin.Bulursan da inanılmaz pahalı fiyatları görürsün.

Tamam hocam sağolun
  • Dizel yumurta fiesta alınır temizinden
  • Hocam herkese cevapları için teşekkür ederim.Araçtan vazgeçildi.
  • iyi gunler nette gezerkene gordum ,ben 2009 sılver terios kullanıyorum 1 yıldır inanılmaz bir arac oncelikle onu soyleyım ben avda balıkta dag tepe kullanan bir kişiyim daha bugune kadar zorlu arzilerde yolda kalmadım ve çıkıp gitmeyecegi yer gormedim ,onca zorluga ragmen daha bir tarafını bozmadı,
    bu aracı arazide kullanacaksanız kesinlikle alın ama asfatta kullanacaksanız bence gerek yok,
  • Çok kaliteli bir araçtır. Ancak yukarıda arkadaşın da söylediği gibi yedek parça konusunda çok sıkıntı yaşarsınız.

Nissan Micra

Toyota Yaris

Mitsubishi colt ve space star gibi araçlara da bakabilirsiniz
  • Bizde var,araç tek kelimeyle sorunsuz.ancak ne kalite ne de yakıt ekonomisi beklememek gerek.şehir içi 8-10 lt tüketimi var.mekanik aksamları çok sağlam,neredeyse çıkamadığı dağ bayır yoktur,bizzat test ettim,kumda bile sürdüm aracı.motor yetersiz geliyor sadece performans beklentilerinde ancak düşük hızlarda bir problem yaratmıyor.kasası hafif ve zayıftır.şanzıman otomatik bizde,4 ileri eski teknoloji.sorunsuz ancak yavaş ve oranlar biraz orantısız.sürekli 4 çeker olduğundan asla patinaja düşmez,virajlarda avantajlıdır.motor 1.5 105 hp 140 nm torklu atmosferik benzinli vvti motor,16 valf ve üstten çift egzantrikli,vasat ama sorunsuz.iç mekan sınıfına göre oldukça geniştir,şaft tüneli yoktur.aynı zamanda bagajı da yok denecek kadar azdır.dönüş çapı çok iyidir,herkesin birkaç manevrada döndüğü yerde siz tekte dönersiniz.yalıtımı zayıftır.tamamiyle işlevsellik,sorunsuzluk ve arazi kullanımı için yapılmış bir araçtır.Donanım olarak bizde en üst seviye olan galaxy var ama onda bile bir sürü donanım eksiği var.yol tutuşundan fazla birşey beklememek gerek,frenler orta.Şöyle özetlemek gerekirse,dacia dusterdan daha iyi,toyota rush ve biraz da olsa rav4 muadili,suzuki grand vitaradan daha kötü bir araçtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 8 Kasım 2018; 18:52:12 >

• arkadaşlar cok guzel noktalara değinmişler bencede arazide motoru küçük kalıyor ahh 2000cc olsaymış , hedef grant vitara 1,9 disel
  • yorumlara tamammen katılıyorum.Bende suzıki jimny vardı o bile bundan iyidir.
  • Konu hortlamış.Cevaplar için teşekkürler.

Parça temini konusunda sıkıntı yaşayacağımızı düşündüğümüz için vazgeçilmişti araçtan.

Yerine Renault Captur alındı.
  • konuyu yeniden hortlatıyım bari, renault captur hakkında bilgi verirseniz seviniriz.. Aldığınııza memnun kaldınız mı, problem çıkartıyormu nekadar yakıyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.