Şimdi Ara

--Hyundai Elantra'nın sınıfı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
18.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhabalar aranızda yeniyim. Uzun zamandır Hyundai Elantra'nın sınıfının C mi D mi diye merak ediyorum. Çoğu yerde D sınıfı olarak geçiyor ama aslında ben C sınıfı olduğunu düşünüyorum. Böyle düşünmemin nedenleri : C sınıfı olan i30'un önü ile aynı olması (yani Elantrayı i30'un sedanı olarak görmem), Elantra'nın diğer D sınıfı araçlara göre küçük görünmesi, Hyundai'nin modellerinde D sınıfı olarak i40'ın olması, Elantra'nın diğer D sınıfı araçlara göre beygir gücünün düşük olması... Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? :)

• D sınıfı değil c sinifi
  • c sınıfı, i40 d sınıfıdır
  • İnternete yazdan cikardi konu acmana gerek kalmazdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim. @dkerem2 yazdığım gibi internette çok yerde D sınıfı olarak geçiyor.
  • C sınıfıdir elantra. Ama hyundai yeni makyajlanan elantra'ya D sınıfı araçların üst donanim paketlerinde olan elektrikli koltuk gibi donanimlar koymuş. Tanıtım broşüründe her sınıftan bir şey ekledik diye yazmışlardi. Şahsen ben çok beğendim.

• C segmentidir elentra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blue<elentra<i40
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ntrgn

Öncelikle merhabalar aranızda yeniyim. Uzun zamandır Hyundai Elantra'nın sınıfının C mi D mi diye merak ediyorum. Çoğu yerde D sınıfı olarak geçiyor ama aslında ben C sınıfı olduğunu düşünüyorum. Böyle düşünmemin nedenleri : C sınıfı olan i30'un önü ile aynı olması (yani Elantrayı i30'un sedanı olarak görmem), Elantra'nın diğer D sınıfı araçlara göre küçük görünmesi, Hyundai'nin modellerinde D sınıfı olarak i40'ın olması, Elantra'nın diğer D sınıfı araçlara göre beygir gücünün düşük olması... Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? :)

jetta gibi düşün. C sınıfı
  • Tamamdır anladım teşekkürler.
  • hocam google a hyundai elantra hangi segment yazdım ilk çıkan siteye girdim ve hyundai elantranın c sınıfı olduğunu gördüm bu kadar basit şeyler için konu açmamaya dikkat edelim

http://www.forumotomobil.com/forum/otomobil-sozlugu/hangi-araclar-hangi-segmentte-a-b-c-d-e-f/

http://www.aracbilgisi.com/arac-donanimi/93-otomobil-terimleri-arac-parcalari/1651-hangi-arac-hangi-segmenttedir-.html

ikisinde de c segmenti yazıyor

• C sınıfında, çok yakışıklı çok pahalı ve kalite biraz düşük.

• A3 c++ diye düşün elantra c+ dır.

• D

• C+ (plus)
  • C segment

• Fabrika çıkışlı en kötü jant tasarıma sahip,iki "C" segmenti otomobilden bir tanesi Elantra.

• Halis mulis c segmenti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i10 A sınıfı
    i20 B sınıfı Hb
    Accent Blue B sınıfı Sedan
    ix20 B Sınıfı Mpv
    i30 C sınıfı Hb
    Elentra C sınıfı Sedan
    i40(Sonata) D sınıfı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

i10 A sınıfı
    i20 B sınıfı Hb
    Accent Blue B sınıfı Sedan
    ix20 B Sınıfı Mpv
    i30 C sınıfı Hb
    Elentra C sınıfı Sedan
    i40(Sonata) D sınıfı
    segmentleri bilmeyenlere örnek vermek için güzel bir sıralama olmuş Hyundai araçları.

Eskiden peugeot böyleydi. 407'den sonra 508 çıkınca bozuldu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.