Şimdi Ara

100 Lira'ya kadar kulakiçi kulaklık önerisi (en önemli kıstas rahatlık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar. kulaklık forumuna girmeyeli yıllar oldu, güncel piyasa hakkında bilgim yok.

ufak bir araştırmayla xiaomi piston 2 aldım, kulaklık oldukça iyi ancak kasası büyük ve demir olduğundan kulağımda ağrı yaptı.
    bunu iade edip yeni bir kulaklık arayışına geçtim. giriş seviyesinde, rahatsız etmeyen bir kulaklık önerebilir misiniz? teşekkür ederim.

• piston almak için ufak bir araştırmaya bile gerek yok. piyasaya bakınca bakan gibi önüne yatıyor zaten. oyunun kuralı çok basit, ne alıp kullandıysan beğen ve hemen incelemeyi döşe... zaten herkes merakla senin incelemeni bekliyordu. dünya kadar saçmalasan da altına çok güzel inceleme nerden aldınız, kaça aldınız demeye hazırız :D

konu neydi ya ? ha... piston büyük falan değil, büyük kulaklık görmek için bkz: audio-technica im50, shure se215, vsonic vsd3 vs. kulaktan kulağa bu işler değişiyor. piston rahatsız ettiyse kulak kanalının şeklinden olmalı. o zaman değişik kasalı bir kulaklık deniyeceksin. kasası kulak girişine yakın yerlerde sivrileşmeyen (evet nozzle kısmında nozzle, tamam nozzle ne öğrenmişsin aferim bırak da adama bir cevap vereyim) bir kulaklık deneyip sonucu görmen lazım.
  • murselsevim kullanıcısına yanıt
    Trinity Audio'nun Hyperion modelini öneririm. Nohut tanesi ondan daha büyük :)
    http://trinity-audio-engineering.myshopify.com/products/trinity-hyperion
    Türkiyeye bedava kargoyla alabilirsiniz.
  • vaziyetu, piston büyük değil ama arka kısmı keskin ve demir olunca ister istemez acıtıyor. yarım saat durunca ağrı başlıyor öyle düşünün.
    halbuki birçok kulaklık kullandım ilk defa bu sorunu yaşıyorum.

Mair, ya aslında normalden küçük kulaklık düşüncem yok. piyasadaki bir takım kulaklıkları kullandım; ep630, cx300, vibe ii vs hiçbirinde bu sorun olmadı.
    sadece 100 lira'yı geçmeyen, ekstra bir rahatsızlık sorunu olmayan bir kulaklık bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.