Şimdi Ara

Kulaklık tamiri yapabilecek? Resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
13.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar almanyaya gittiğimde aldığım bir kulaklık vardı. 1 yıldır kullanıyorum ve çok sevdiğim bir kulaklık. plantronics gamecome pro 1

çok süper bi kulaklık ve türkiyede satılmıyor bildiğim kadarıyla. bende şimdi bu kulaklığı kaybetmek istemiyorum. masanın üstünden yere düştüğünde sağ tarafından kablosu koptu. 2 kabloyu kulaklığa önceden bağlı olduğu kısma temas ettirdiğimde ses veriyor. ama devamlı öyle tutmak gerekiyor.

bunu tamir edebilecek bir arkadaş var mı? varsa izmirdeyse getireyim izmirde olmasa bile şehir dışına kargoluyayım ücreti karşılığında tamir ettireyim.

teşekkürler iyi forumlar.

http://img148.imageshack.us/img148/5383/cam0pic110817160300.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/3426/cam0pic110817160144.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 17 Ağustos 2011; 16:12:21 >

• bazı elektrikçiler yapıyor.yakınlarda elektrikçi varsa sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

bazı elektrikçiler yapıyor.yakınlarda elektrikçi varsa sorabilirsin.
    Hocam ben tamir edeyim diyeceğim ama size kargo git gel masraf olur bi sürü,gördüğüm kadarıyla da yapılması pek zor değil.Lehim makinasıyla kendiniz de halledebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornography

Hocam ben tamir edeyim diyeceğim ama size kargo git gel masraf olur bi sürü,gördüğüm kadarıyla da yapılması pek zor değil.Lehim makinasıyla kendiniz de halledebilirsiniz.

pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .mRcan. -- 23 Ağustos 2011; 16:46:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

quote:

Orijinalden alıntı: kornography

pm

Alıntıları Göster
    İzmir'de olanlar için:

Çankaya Elektronikçiler Çarşısı'nda bodrum kata inerken merdivenin hemen karşısındaki dükkanda (Panasonic kamera servisi gibi bir yer) yapıyorlar. Üstelik adam tam işinin ehli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

İzmir'de olanlar için:

Çankaya Elektronikçiler Çarşısı'nda bodrum kata inerken merdivenin hemen karşısındaki dükkanda (Panasonic kamera servisi gibi bir yer) yapıyorlar. Üstelik adam tam işinin ehli.

kulak içi kulaklıklarıda tamir edebiliyomu bu adam??
  • quote:

İzmir'de olanlar için:

Benim Sennheiser kafa bantlı kulaklığım var. Fiyatı 250 Lira gibi bir değer ve önemli benim için. Oraya götürsem güzel bir şekilde yapabilirler mi sizce?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigblacklion -- 13 Ocak 2012; 2:09:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemkurkcu

quote:

İzmir'de olanlar için:

Benim Sennheiser kafa bantlı kulaklığım var. Fiyatı 250 Lira gibi bir değer ve önemli benim için. Oraya götürsem güzel bir şekilde yapabilirler mi sizce?
    Teşekkürler.

Ben CKS70 ve CKS90 tamir ettirdim. Dediğim gibi adam çok profesyonel. İşini çok iyi yapıyor. Ki CKS70'in kabinin açabilemek için ben kendimi yırtmıştım, adam gözümün önünde 2 saniyede sök tak yaptı dumur oldum

• Daha önce yapmadıysan hiç bulaşma derim. Aslına bakılırsa yalnızca 2-3 dakikalık işi var. Fakat yanlışlıkla bobine giden çok çok ince olan telleri devreden kopartabilirsin. Sonra

gerçekten çöp olur. Fırsat varken UZMAN bir elektronikçiye götür. İpek teli lehimlemeyi bilmeyen elektronikçiler bile var. Elektronikçiyim diye geçiniyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-testers

Daha önce yapmadıysan hiç bulaşma derim. Aslına bakılırsa yalnızca 2-3 dakikalık işi var. Fakat yanlışlıkla bobine giden çok çok ince olan telleri devreden kopartabilirsin. Sonra

gerçekten çöp olur. Fırsat varken UZMAN bir elektronikçiye götür. İpek teli lehimlemeyi bilmeyen elektronikçiler bile var. Elektronikçiyim diye geçiniyorlar..
    Tamir için yardımcı olabilirim
  • quote:

İzmir'de olanlar için:

Hocam biraz geç gördüm buraları.. Beats kulaklık tamiri yapılarbilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

İzmir'de olanlar için:

Ben genelde iem kulaklıkları tamir ettirdim. Onları tamir eden Beats'i hayli hayli tamir eder diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

İzmir'de olanlar için:

Ben genelde iem kulaklıkları tamir ettirdim. Onları tamir eden Beats'i hayli hayli tamir eder diye düşünüyorum.

Sevindim hocam Bide hocam sol kulaklıktan cızırtı geliyor, tahmini kaça patlar bana?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir'de olanlar için:

Sevindim hocam Bide hocam sol kulaklıktan cızırtı geliyor, tahmini kaça patlar bana?

Eğer cızırtı kablo temassızlığından kaynaklıysa temassızlık yapan yeri kesip aradan çıkarır, tekrar lehim yapar, 5-7 tl arası bir masraf çıkar. Sorun kabindeyse yani hoparlör kaynaklı bişeyse onu bilemem. Benim şimdiye kadar hep kablo sorunluydu.

• o çankayada yaptırabilirsin kapdeş daha önce bende jbl sub wofer kızaklarıni degstrmştm 0 gbi olmştu
  • quote:

quote:

quote:

İzmir'de olanlar için:

Alıntıları Göster
    Usta yeni gordumde benim beats pro kulakligim bozuldu o bahsettigin yerin telefon numarasini bulabilir misin??

• quote:

Orijinalden alıntı: ozancanbek

Usta yeni gordumde benim beats pro kulakligim bozuldu o bahsettigin yerin telefon numarasini bulabilir misin??

Tel aklımda değil, kartı atmışım sanırım. Çankaya Mimar Kemaleddin caddesinde, Balkan Elektronik.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozancanbek

Tel aklımda değil, kartı atmışım sanırım. Çankaya Mimar Kemaleddin caddesinde, Balkan Elektronik.

Alıntıları Göster
    Ankara'da kulaklık lehimleyebilecek elektronikçi bilen var mı? 250 liralık kulaklığımın teli koptu, bilen yardımcı olsun lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: selimtokgoz

Ankara'da kulaklık lehimleyebilecek elektronikçi bilen var mı? 250 liralık kulaklığımın teli koptu, bilen yardımcı olsun lütfen.

aynen ben de ariyorum ankarada tamirci. bnm de 250 liralik akg k430 un kablosu koptu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.