Şimdi Ara

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de almak istiyorum bir adet. Sata 2 diskler sata destekli anakartlarda çalışıyor değil mi? Sanırım sata olarak çalışıyordu. Bir de ürünün garantiden yana bir sıkıntısı yoktur diye umuyorum.
  • Bir de usb bellek alsam dedim hazır kargo yokken, usb belleklere baktım fiyatlar pek iç açıcı gelmedi doğrusu. Bir de sitenin yapısı da pek hoşuma gitmedi işin açığı, güven vermiyor...
  • Sata teknolojisi geriye yöneliktir.Yani sata2 diski sata olarak kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 saat kadar önce samsung sabit diski UPS kargo eve teslim etti. henüz deneme imkanım olmadı ancak ürün Ahmet beyin söylediği gibi faturalı ve samsung'un 103SJ modeli. adreste ufak bir hata olmuş, konuyu Ahmet Bey'e iletince ilgilendi, ilgisinden ötürü teşekkür ediyorum kendisine..
  • benim takip no yok. acaba nerde disk ?
  • herzaman ilgilenicez bu konuda aklınızda soru işareti kalmasın zaten ürünler teslim alınmaya başlandı alıcılar tarafından herkese tekrar hayırlı olsun
  • dün saat 10 da sipariş verdim şuan itibariyle elime ulaştı, teşekkürler
  • fatihfx sipariş numaranızı alabılırmıyım hemen takıp nosunu vereyım yada hemen 0507 260 94 94 e bır cagrı atarsanız sevınırım
  • Ahmet Bey sitenin sahibi misiniz? Havale Güneş Memiş adına isteniyor galiba, bir terslik yok değil mi?
  • hayır terslik yok site sahibinin hesap numarasıdır ben satış sorumlusuyum saygılar...
  • Ahmet bey Hdd aldım bugün kargodan ,teşekkürler...

HD tune sonucu;
     1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 6 Mart 2010; 21:46:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

fatihfx sipariş numaranızı alabılırmıyım hemen takıp nosunu vereyım yada hemen 0507 260 94 94 e bır cagrı atarsanız sevınırım

• 320-500 gb ürünler gelicek mi?
  • çok geç gördüm. pazartesi sabah bende sipariş geçeyim. bu arada bizlere bu imkanı sunan sitenin web sayfa sorumlusu ahmetuzucu arkadaşa da teşekkürler. inşallah ticari hayatta başarıları devam eder, güçlenir büyürler.
  • çok teşekkür ederim aldığımız yorumlar kazançtan kıymetli her fırsatta uygun ürünleri yayımlamaya devam edeceğiz gerçekten fdh de bilinçli bir müşteri potansiyeli faylasıyle var ürünü buraya eklerken inanın bende bu kadar sipariş alacağımızı tahmin etmiyordum artı site hesabına yapılan havaleler için tşkler gerçekten güveninize layık olmacağız.sadece bir kullanıcıya 5 adet havale ile satılması burdaki alıcı potansiyeline en güzel örnek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

çok teşekkür ederim aldığımız yorumlar kazançtan kıymetli her fırsatta uygun ürünleri yayımlamaya devam edeceğiz gerçekten fdh de bilinçli bir müşteri potansiyeli faylasıyle var ürünü buraya eklerken inanın bende bu kadar sipariş alacağımızı tahmin etmiyordum artı site hesabına yapılan havaleler için tşkler gerçekten güveninize layık olmacağız.sadece bir kullanıcıya 5 adet havale ile satılması burdaki alıcı potansiyeline en güzel örnek...

Hızlı yazmış karıştırmış.

• ahmet bey,

quote:

Orijinalden alıntı: caver

320-500 gb ürünler gelicek mi?
  • Yazım hatası için özür dilerim soran arkadaşlar için araştırdım bayiliklerimiz arasındaki bir firmada aldıgım fiyat :
    WD Caviar Black 3.5" SATA3 1TB 7200rpm 32MB
    187,85 TL
    yi buluyor arkadaşlar yorumlarınızı alayım...
  • merhaba fatihfx

u33a446001074a7

kargo takip numaranız
  • ya marka samsung olunca millet iki kez düşünüyo naapsın en ufak titreşimde alet cortluyo
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.