Şimdi Ara

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba erdem beyle görüştük firmaylada görüştüm anı zamanda inşallah birebir değişim yapıcaklar..ürünleri bekliyorum saygılar...
  • çok güzel fırsat hayırlı satışlar, bende en kısa zamanda almayı düşünüyorum. stok durumu nedir acaba
  • bu fırsat bitti. başka bir fırsat var. samsung f1. sanırım 145 tl
  • Cumartesi ürünü geri yolladım, sonuçları buradan bildireceğim...
  • taksit varsa 2 adet alacağım....ahmet bey cevap bekliyorum....
  • Kampanya bitmiş arkadaşlar konuyu silelim
  • bu kampanyamız bitti arkadaşlar devam eden kampanyalarımız mevcut evet konu silinebilir onlarda fiyat olarak makul bakmanızda fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

bu kampanyamız bitti arkadaşlar devam eden kampanyalarımız mevcut evet konu silinebilir onlarda fiyat olarak makul bakmanızda fayda var

Hangi topikten bakabiliriz acaba ?
  • Firmanın elinde olan bir ürün(hiç kullanılmadığı söylenen ve öyle umduğum) bu akşam bana ulaştı ama kötü bir sürprizle karşılaştım. Kargo karşı ödemeli gönderilmiş ve 6.10 TL kargo ücreti vermek zorunda kaldım. Yani ürün bana 145+telaşe+saatlerce test+stres+kagoya git gellere mal oldu... Kargo'nun evi bulamaması da benim şanssızlığım galiba...

Ürün HDTune sağlık testinden geçti, şu anda formatlanıyor. Üstte verilen performans değerlerinin yine altında değerlere sahip...

Hayırlısı diyelim, sağ salim ürünümüze kavuşmuş olduk ama ekonomik olduğunu söylemem sanırım çok doğru olmaz, tecrübe kazandık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Firmanın elinde olan bir ürün(hiç kullanılmadığı söylenen ve öyle umduğum) bu akşam bana ulaştı ama kötü bir sürprizle karşılaştım. Kargo karşı ödemeli gönderilmiş ve 6.10 TL kargo ücreti vermek zorunda kaldım. Yani ürün bana 145+telaşe+saatlerce test+stres+kagoya git gellere mal oldu... Kargo'nun evi bulamaması da benim şanssızlığım galiba...

Ürün HDTune sağlık testinden geçti, şu anda formatlanıyor. Üstte verilen performans değerlerinin yine altında değerlere sahip...

Hayırlısı diyelim, sağ salim ürünümüze kavuşmuş olduk ama ekonomik olduğunu söylemem sanırım çok doğru olmaz, tecrübe kazandık...

bu konuda firma yetkilisinin mağduriyeti gidermesi gerekir diye düşünüyorum. benzer bir durum bana başka bir firma ile oldu ve para iadesi olmasa da o ücrete karşılık bir ürün gönderildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Firmanın elinde olan bir ürün(hiç kullanılmadığı söylenen ve öyle umduğum) bu akşam bana ulaştı ama kötü bir sürprizle karşılaştım. Kargo karşı ödemeli gönderilmiş ve 6.10 TL kargo ücreti vermek zorunda kaldım. Yani ürün bana 145+telaşe+saatlerce test+stres+kagoya git gellere mal oldu... Kargo'nun evi bulamaması da benim şanssızlığım galiba...

Bu hiç hoş olmamış.
  • hiç hoş olmamış sözü bence nezaketinizi perçinlemiş hemen o kargo parasını
    hesabınıza yatırsınlar dua etsinler de bana böyle bir harekette bulunulmadı ayıp
  • evet 2 adet üründe sorun yaşandı kimse ilgilenmediğimi arayıp adım adım gelişmeleri bildirmediğimi yada duyarsız kaldığımı söyleyemez..ben üzerime düşeni herzaman yaptım..sorun eğer 6,50 kargo ise onada ok hemen göndereyim şunu anlamış değilim hani dev firmalar var götürüyorsunuz ürünüde para iadesi isteyince 100 de 15 keser veririz deniyor :) ben 139 lira kart ödemesi aldığım ürüne 140 tl cebe havale bir kul çıkarda benim sorunumla ilgilienmedi derse beni salladı derse ok bu benim yapıma ters saygılar sevgiler
  • merhaba arkadaşlar WESTERN DIGITAL CAVIAR BLACK WD1001FALS 1 TB soran arkadaşlar kampanya yaptık umarım iyi fiyat vermişimdir fiyatı 179 yine kargo dahil işte link

http://www.enuygunalisveris.com/urun_detay.asp?pid=10831

yorumlarınızı bekliyorum saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.