Şimdi Ara

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.mersasistem.com.tr/index.cfm?fuseaction=objects2.serial_no

ürünün faturası vardı zaten ancak paketten garanti belgesi çıkmamıştı. seri no'dan yapılan bu sorgulama linkiyle ortada problem kalmadı... gerçi ürün stokta kalmamış ama alacak olanlar almıştır sanırım.

garanti sorgulaması için ve ilginiz için tekrar teşekkürler Ahmet Bey... iyi bir alışveriş oldu. :)

benimki de aynı 3 yıl garantili görüünüyor.

Garanti Satış Garantisi - 3 Yıl Garanti - 36 ay
    Garanti Tarihi 29/01/2010 - 29/01/2013

• arkadaşlar tekrar hayırlı olsun..elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtladım üzerimize düşeni yaptığımız kanaatindeyim hepinize hayırlı olsun tekrar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

arkadaşlar tekrar hayırlı olsun..elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtladım üzerimize düşeni yaptığımız kanaatindeyim hepinize hayırlı olsun tekrar...

Daha önce soruldu bilmem,
    Forum donanım üyelerinin Taşınabilir Hdd ihtiyacı had safhada şu an. E-satalı ve 500 Gb lik Hdd ne iyi olur.
  • garanti başka bir firma olsaydı bende almayı düşünüyordum ancak mersa işin içine girince orda bir durmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

Yazım hatası için özür dilerim soran arkadaşlar için araştırdım bayiliklerimiz arasındaki bir firmada aldıgım fiyat :
    WD Caviar Black 3.5" SATA3 1TB 7200rpm 32MB
    187,85 TL
    yi buluyor arkadaşlar yorumlarınızı alayım...

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wd1001fals-1tb-32mb-sata2-7200rpm-caviar-black-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=34151

kargo bedava ve vatan garantili 197tl pek sıcak olmaz 175 tl felan olursa satış rekoru kırarsınız..

• RAID'ciler için şu üründen, aynı diskin 1TB'ı gibi uygun fiyata verseniz?
    http://www.netsiparis.com/detay/12411275021/SAMSUNG-500GB-7200RPM-16MB-SATAII-HD502HJ
  • merhaba arkadaşlar
    1 TB WESTERN DIGITAL 7200 SATA2 64 MB GREENPOWER
    bu ürün için kargo dahil 159 nasıl açalımmı satış ??
  • 1 TB SAMSUNG'un devamı olmayacak mı acaba?
  • yeni fiyatlarında 10 ytl lik bir fark var bu fiyattan uygun olurmu yine
  • http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wdc-wd10ears-1tb-64mb-cache-caviar-green-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=42154
    hocam vatanda sizinkinden 9tl fazla vede taksitli fiyatı bence daha aşağıda olması lazım sizin sattıklarınızın ki fırsat olsun bende almayı düşündüm ama fiyat hiç uygun değil yazdığınız fiyat son mu
  • geliş fiyatıdır...
  • tüm üyelerimizin ürünleri bugün kargolanmıştır bilginize siteden takip numaralarınız yayımlanıcaktır...
  • Güzel fiyatlar. Mersin'de dükkanınız nerede acaba?
    Tarsus'tan selamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

http://www.myshop.com.tr/asp/show_stock.asp?product=WD10EARS

149 TL olursa sıcak olur bence.

• arkadaşlar ürünleriniz ups kargo ile yollanmıştır takip numaralarınız.......
    sip no:0503187967269
    kargo takip :u33a446001097a9
    -----------------------------------

sip no:0603188160052

kargo takip u33a446001093a7
    ----------------------------------------

sip no:0603188060066

kargo takip :u33a446001094a5
    --------------------------------------

sip no: 0703188202508

kargo takip u33a446001096a1
    ---------------------------------------

sip no:0803188530291
    kargo takip:u33a446001095a3
    ---------------------------------------
    ayrıca elden alan arkadaşlarınkı ve dıgerlerıde sıteden yayınlanmıstır bılgınıze...
  • Hayatımda gördüğüm en hızlı gönderiydi, teşekkürler. Paketleme daha iyi olabilirdi...
    Bu arada benimki üstteki kadar iyi performans gösteremedi, bunun birçok sebebi olabilir tabi, sata I portu, işlemci yoğunlu vs...

Alan arkadaşlara bir sorum olacak jumper ayarlaması için plastik çıkmadı içinden, bir de dört dizi jumper ayar pimi yok bunda, iki dizi var yalnızca, içerideki tarifte ise yine dörde göre anlatım yapılmış. Yeni HDD'ler hep böyle mi artık?
  • SATA harddisklerde jumper ayarı yok zaten.. tak ve kullan aygıtlar ! içinden çıkan belgede IDE için anlatım yapılmış, SATA için de var sanırım görmemişsiniz. tabi SATA için sadece resimle gösterilmiş, güç kablosu ve SATA kablosu takılınca kullanıma hazır hale geliyor. yani herhangi bir ayar yapılması gerekmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

SATA harddisklerde jumper ayarı yok zaten.. tak ve kullan aygıtlar ! içinden çıkan belgede IDE için anlatım yapılmış, SATA için de var sanırım görmemişsiniz. tabi SATA için sadece resimle gösterilmiş, güç kablosu ve SATA kablosu takılınca kullanıma hazır hale geliyor. yani herhangi bir ayar yapılması gerekmiyor..

Benim diğer sata HDD'lerde var ama... Bu arada HD tune eror scan devam ediyor ve üzücü bir durum var:

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL

Zaten oldukça adi paketlenmişti, HDD kendi plastik kutusundan başka hiçbir şeyle sarılmamış hiçbir kutuya konulmamıştı, sanırım bu onun sonucu, umarım başka hasar çıkmaz.

• çarşamba yolluycaz dedik ürünleri ve yarım saat zaman zarfında kargolama yapmak zorunda kaldık o yüzden firmadan geldiği şekilde kargolamak zorunda kaldık yoksa ürünler bir sonraki güne kalıcak ve verilen sözünde bir anlamı kalmıycaktı....
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.