Şimdi Ara

1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG KARGO DAHİL 139 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yıllarca samsung 160gb sata2 kullandım. en ufak bir sıkıntım olmadı çok şükür.. üstelik aldığım sabit disk 2. eldi...
    samsung'un sorunlu olduğuna katılmıyorum. ondan sonra samsung'u satıp seagate aldım, seagate'te firmware sıkıntısı yaşandı.. benim başıma bir iş açmadan update yaptım, herhangi bir veri kaybım olmadı çok şükür. ama işte bir nevi sorun yaşanmış oldu.

Ahmet Beyin söylediği WD eğer bu ise, şu an en uygun fiyat eksen bilgisayarda. 195 TL + kargo...
    http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=14298

Performans testlerine baktım bu meşhur WD Caviar Black'in de (Average Read: 92mb/s.) pek iç açıcı değil, Samsung Spinpoint F3'ün (Average Read:119mb/s.) oldukça gerisinde kalmış... şu an kullandığım seagate 7200.11 500gb'ın bile gerisinde kalmış.. (Average Read: 93,2mb) (HD Tach sonuçlarıdır..

http://forum.hardwarena.com/index.php?topic=14654.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Mart 2010; 18:04:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

ahmet bey,

quote:

Orijinalden alıntı: caver

320-500 gb ürünler gelicek mi?

neden cevap vermdiğiniz anlamadım?
    hayır ise hayır yazmasnız yeterli bukadar basit..
  • merhaba hemen arastırayım yanı bayı fıyatları bıle bana makul gelmiyor o açıdan cvp gecikebilir taşınabılırmı yoksa sabitmi arıyorsunuz
  • merhaba işte aldığımız en uygun fiyet 500 gb için 89 ytl

http://www.enuygunalisveris.com/urun_detay.asp?pid=10640

bir değerlendiriniz !!
  • WD black serisini beğenmiyorum. Bence en güzeli WD 1TB Green serisidir. Bu arada 500'lük hdd için 7200rpm'lik ve 91 TL'ye bu WD var;
    Western Digital 500 GB 7200 RPM Sata2 16 MB
  • Yanlış anlaşılma oldu... düzeltiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tworule -- 8 Mart 2010; 13:38:49 >
  • burayı da....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tworule -- 8 Mart 2010; 13:39:06 >
  • Merhaba ahmet bey bende üründen satin aldim kargo takip numaram siteden gözükmüyor,burdan yazabilirseniz sevinirim iyi satışlar.

sipariş no : 0603188060066
  • Konu biraz kafa karıştırıcı hale dönmüş Şimdi sizden alabileceğimiz ürünler 500 ve 1 tb lık disk olarak hangileridir? Garanti durumu nedir?

Birde ahmet bey size ulaşabileceğimiz mail adresi var mıdır?
  • ürünün tr deki dstribitörü armadadır bizde bir toptancıdan almaktayız ürünleri adımıza faturalı olarak gelmekte ben toptancımla bir sorun yaşamadım garanti konusunda sorun olursa bana yollayın kendim ilgilenirim..zaten bende kulllanıyorum bilgisayarımda ben sorun yaşarsam benımde ızlıycem yol dogrudan toptancıma yollamak oluyor okadar ve ürün yapılıp geliyor yani daha önce defalarca bu şekilde müşteri ürünleride yollandı ve bir sorun yaşamadık
  • stoklar tükendi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetuzucu

ürünün tr deki dstribitörü armadadır bizde bir toptancıdan almaktayız ürünleri adımıza faturalı olarak gelmekte ben toptancımla bir sorun yaşamadım garanti konusunda sorun olursa bana yollayın kendim ilgilenirim..zaten bende kulllanıyorum bilgisayarımda ben sorun yaşarsam benımde ızlıycem yol dogrudan toptancıma yollamak oluyor okadar ve ürün yapılıp geliyor yani daha önce defalarca bu şekilde müşteri ürünleride yollandı ve bir sorun yaşamadık

Ben arena ile karıştırmışım :) armada'nın sitesinde seri numarasından takip edilemiyor. Bayi olmak gerekiyormuş... Sorun olursa sizi bulacağız artık Ahmet Bey... ( Bizimkiler Mersin'de... atlar gelirler yarım saatte dükkanınıza )

• arkadaşlar madem güven sorunu yaşıyorsunuz neden vatan bilgisayardan 158tl ye samsung 1tb hd yi almıyorsunuz üstelik 6 taksit imkanı da var 15-20 tl için bukadar düşünmeye değmez aklında soru işareti olan arkadaşlar bende vatandan alsın içi rahat olann da arkadaşımızdan alsın en mantıklısı garanti belgesi çıkmadıysa üründen muhtemelen garantili olmaya bilir yine arkadaşımız cvplasın yukarıda ki arkadaşın sorusunu
  • Bende takip numarası alabilirsem sevinirim
    0503187967269
  • arkadaşlar ürünleriniz çarşamba akşamı kargolanıcaktır alımını yaptık elimize ulaşması bekleniyor şu an staoklarda 1 TB SATA-2 7200RPM 32MB SAMSUNG HD103UJ modeli modeli mevcut isteyen arkadaşlara bu model yarın kargolanabilir bana 0507 260 94 94 e çagrı atarsanız size döner siparişi bu şekilde değişebilirim ve yarın yollayabilirim bu modeli
  • buyrun takip ediniz garantilerinizi ardaşlar

http://www.mersasistem.com.tr/index.cfm?fuseaction=objects2.serial_no

ürünler yasal ve garantilidir sorgulatınız !!
  • Ahmet Bey,
    Garanti sorgulatmasında 3 yıl garanti görünüyor. Kendi adıma hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim:

Stok Kodu DN.07.32165
    Ürün SAMSUNG HDD 3,5 1TB SATA2 7200 32MB HD103SJ-15125081
    Garanti Satış Garantisi - 3 Yıl Garanti - 36 ay
    Garanti Tarihi 29/01/2010 - 29/01/2013
    Kalan Süre 1057 gün
  • ben tşk ederim saygılar...
  • Ürün ne zaman stoğa girer acaba ?
  • fatura garanti belgesidir, zaten arkadaşlar fatura varsa garanti vardır..
    500gb pek sıcak değil teşekkürler ahmet bey,,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.