Şimdi Ara

1 Mayıs tan bi haber Superonline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün mail attım Superonline a 50 megabit hızım 1 mayıs da kaça düşecek diye aradılar bugün 3 e düşer gene dediler . Şaka gibi . Dedim devlet btk 1 mayıs . Yok haberimiz diyorlar . Anlaşılan işlerine gelmiyor bu akk işi. 1 Mayıs'tan sonra bu kararı uygulamalarsa nereye şikayet edelim . Btk ya mı . Öyle bir hakları varmı . Yazı gelirse haber veririz dedi . 3. Dünya ülkesi gibi akk ile uğraşıyoruz . Nerde Amerika nerde biz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bütün servis sağlayıcıları buna uymak zorunda
    şu iss'lere sormaktan vazgeçin artık 1 mayısta btk kararı var o kadar uygulanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

bütün servis sağlayıcıları buna uymak zorunda
    şu iss'lere sormaktan vazgeçin artık 1 mayısta btk kararı var o kadar uygulanacak

Karar yok diyorlar hocam sorun orda zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

bütün servis sağlayıcıları buna uymak zorunda

Karar yok diyorlar hocam sorun orda zaten

ya sen onlara ne bakıyorsun müşteri hizmetleri ne bilir bunu üst yöneticilerin hepsi biliyor btk başkanı çıkıp konuşma yapıyor herkes uyacak diye aç btk sitesine bak karar var
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    O adamlar önünde ki mevcut koşulları okur 1 Mayıstan sonra önlerine yeni kanun gelecek.

• Forumda bununla ilgili 50tane konu açıldı BTK böyle bi karar aldı 1 mayısta uygulanıcak uygulamama gibi bi hakları yok onlara yazi ne zaman giderse o zaman bilgilendiricekler daha yazi gitmedigi icin yanlis bilgi vermemek adina boyle diyolar bu arada hizin 16ya dusucek

• quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

Forumda bununla ilgili 50tane konu açıldı BTK böyle bi karar aldı 1 mayısta uygulanıcak uygulamama gibi bi hakları yok onlara yazi ne zaman giderse o zaman bilgilendiricekler daha yazi gitmedigi icin yanlis bilgi vermemek adina boyle diyolar bu arada hizin 16ya dusucek

Eyvallah hocam onlardan duymak istedim her ay joker akk alıyorum artık para muslukları kesilecek ya kaşıntıları ondan yazını gelmemişmiş falan falan ayak çekiyorlar

• müşteri hizmetleri için çalışan personel taşeron personel olunca bi haber oluyor...
  • hocam iss ler bi çakallık yapıp vermeyebilir yani söyle bu karar yeni aboneler için geçerlidir derler ise çünkü eski abonelerin hepsinin anlaşmalarında şözleşmede akn sonrası 3 megabit gözüküyor çakkalık yapıp sizin tahütünüz bitene kadar 3 megabit kullanicaksınız derlerse ozaman yandık demektir
  • abicim ne çakallık yapacaklar herşey açık karar açık uygulanmak zorunda müşteri hizmetlerini çok ciddiye alıyorsunuz
    onların ellerinde bir yazı olmadan sana olmayan şeyi söyleyemezler yakın zamanda bir yazı gelir ellerine ozaman netleşir konu panik yapmanın anlamı yok.
  • Hocam benim tam net 25 megsbit int xbox one in var 2 senedir açmıyprum mayısda açmayı planlıyorum akk sonrası rahat rahat 16 megabitle iner ozaman

• Çok konu açıldı bu durumla alakalı.

Sabredin bir bir mayıs gelsin.

Ondan sonra bakılır ne yapilacagina

• Bari clickbait yapmayın başlığa bakın ya bende sol erkenden yaptı sandım bi sevinçle açtım konuyu yine aynı şey
  • bende aynı sevinç ile konuya girdim :D dedim ilk defa süperonline da gördüm diye sevindim hemen speed test yaptım ama 3 megabiti görünce bastım sopayı :D
  • arkadaş madem bu karar uygulanacak neden hala sol 25mbps/10gb akk paketini satıyor ? herkes bunu alıp 16mbps/sınırsız kullansın o zaman. bence sözleşmesi 1 mayıstan sonra yapılanları kapsayacak. önceden taahhüt sözleşme yapanlar için geçerli olmayacak çünkü saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

arkadaş madem bu karar uygulanacak neden hala sol 25mbps/10gb akk paketini satıyor ? herkes bunu alıp 16mbps/sınırsız kullansın o zaman. bence sözleşmesi 1 mayıstan sonra yapılanları kapsayacak. önceden taahhüt sözleşme yapanlar için geçerli olmayacak çünkü saçma.

25 olan 8 e düşer hocam ben 50 yim 16 ya düşecek
  • Hocam istediği kadar satsın btk akn hızları düzenlenecek bu hızlar uygulanacak diyor Sıkıyorsa uygulamasınlar kaç milyon şikayet yerler taahhüt falan kalmaz ortada o dakikadan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

arkadaş madem bu karar uygulanacak neden hala sol 25mbps/10gb akk paketini satıyor ? herkes bunu alıp 16mbps/sınırsız kullansın o zaman. bence sözleşmesi 1 mayıstan sonra yapılanları kapsayacak. önceden taahhüt sözleşme yapanlar için geçerli olmayacak çünkü saçma.

25 olan 8 e düşer hocam ben 50 yim 16 ya düşecek

yanlışınız var hocam 25 olan hız 8 mbps düşmeyecek

24 mbps ile 50 mbps arasında hız akk dolarsa 16 mbps düşecek
  • ben aradım süperonline sordum

1 mayıs 2017 den itibaren devlet ne derse ona uyacağız dedi

ben şimdi 25 mbps hız 50 gb akk kullanıyorum akk dolunca hızım 3 mbps düşüyor

1 mayıs 2017 den itibaren hzıım 16 mbps olacak akk doldurursam
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

ben aradım süperonline sordum

1 mayıs 2017 den itibaren devlet ne derse ona uyacağız dedi

ben şimdi 25 mbps hız 50 gb akk kullanıyorum akk dolunca hızım 3 mbps düşüyor

1 mayıs 2017 den itibaren hzıım 16 mbps olacak akk doldurursam

Ben sizin 8 olacağını düşünüyorum benim de 50 şu an 16 olur diyorum sizin dediğinize göre benimde 24 olmalı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.