Şimdi Ara

1 Dal sigara vücuttan kaç günde temizlenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
35.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar içtiğimiz 1 dal sigara vücuttan tamamıyla kaç günde temizlenir.Normal 3-4 gün boyunca hiç sigara içmem ama alkol alınan gecelerde veyahut bazen 1 tane yakıyorum yani bağımlısı değilim gün içinde kafama vurmuyor sadece bazen kendım ıstedığım için yakıyorum o 1-2 dal sigarayıda bırakmayı düşünüyorum. 1 dal sigara vücuttan kaç günde atılır

• Tuvalete ne zaman çıkıyosan işte.
  • Doymamış Yağ Asidi kullanıcısına yanıt
    Anlamadım tuvalet ile ne alakası var
  • 48 saatte ciğerlerden temizleniyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick mesaj uyumsuzluğu
  • yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    bu kesin bir bilgimi ? yanı 3 günde 1 yakılan sigaranın ciğerlere bir zararı olmuyor mu ?
  • nargile ne kadar zamanda temizlenir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigaram

bu kesin bir bilgimi ? yanı 3 günde 1 yakılan sigaranın ciğerlere bir zararı olmuyor mu ?

yani 3-4 yıl daha fazla yaşarsın
  • Anlamadım 3-4 yıl daha fazla derken. kaç yıl daha fazla yaşayacağımı sormuyorum ben sanki yaşayıp ölmek gidip su içmek gibi birşeymiş gibi yorum yapmazsan daha iyi olur. ciddi bir konu açtım ciddi cevaplar isterim.
  • 5 sene
  • biz mafolmuşuz o zaman
  • Bu tane sigaraya niye 'dal' diyolar var mı bi açıklaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: eroxonline

nargile ne kadar zamanda temizlenir?

bilen var mı?
  • Nikotinin yanında onlarca, türlü türlü zehri de ufak dozlarda vücuduna alıyorsun. Ne kadar çok içersen o kadar fazla miktarlarda birikim sağlanıyor. Bu maddeler vücuttan hemen atılabilen maddeler değiller. Birikince daha etkili oluyorlar ve daha da güçleniyorlar. Vücudunun kapasitesine göre temizlenme süresi değişiyor. Beslenmen, bağışıklık sistemin, ciğerlerinin, böbreklerinin sağlık durumu bu süreyi değiştirir. Düzgün nefes alman bile bu durumu değiştirebilir. Sonuçta spor geçmişi olanların dışında büyük bir çoğunluk doğru nefes almayı bilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnussen -- 15 Kasım 2013; 14:10:27 >
  • 340 sene en az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sigaram S kullanıcısına yanıt
    Hocam madem bağımlısı değilsin bırakın gitsin işte nekadar azda olsa illaki vaardır bir zararı
  • arkadaşlar görüyorumki bazı üyeler yaşına ve kendine yakışan şekilde saçma saçma cevaplar vermiş 5 sene nedir yahu ? 340 sene nedir burası senin oyun alanın değil ciddi bir konu var şurada.1 dal sigara 5 senede temizleniyorsa diğer üyenin dediği gibi bitmişiz o zaman.
  • 8-9 ay 2-3 günde bir paket olmak suretiyle kullandım sigarayı, son 3 aydır ise 3-4 günde bir dal içiyorum bazen 4 u buluyor. doktora gittiğimde ciğerlerimi dinledi ve katran birikimi başlamış dedi. ne kadara temizlenir diye sorduğumda 1.5-2 seneye temizlenir dedi.
  • sigaram S kullanıcısına yanıt
    "konu dışı özel" diye bir bölüm var ciddi cevap istiyorsan oraya aç konunu
  • buraya açtım ve adam gibi ciddi cevap istiyorum çünkü ciddi bir soru sordum bunu anlayamayacak ne var acaba ? buraya açtık diye zeka yaşınızı belli eden yorumlarınızı yapmak zorunda değilsiniz kimse sizi zorlamıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.