Şimdi Ara

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
22
Favori
29.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayadır atmayı düşünüyodum kısmet bugüneymiş.Nasıl olmuş fikirlerinizi ve yorumlarınız eksik etmeyin

Edit:Eğer istek olursa,bilgisayarda çizdiğim ev,bilgisayar kasası,araba jantı vs tarzı çizmlerimide ekleyeceğim

Edit:Arkadaşlar belediyenin ücretsiz olarak verdiği ismek kursuna başladım,her cumartesi sabah 8 den akşam 4:30 kadar sürüyor toplamda 3 ders gittim ve allta gördüğünüz Nissan Skyline R43'ü çizdim.Hocalar gerçekten kaliteli,İlerleyen zamanlarda diğer çizimlerimide sizlerle paylaşacağım
    Çizim kalemi ve kağıdı çizimde çok etkisi oluyor.

Bu çalışmada kullandığım ekipman aşağıda isimleri ise şöyle;
    180 Gram Resim Defteri
    Kömür kalem
    Kömür
    Kağıt Kalem
    Yağlı kömür kalem
    Kalem silgi
    Beyazlatan kalem silgi
    Hamur silgi
    8B ve 2B Kurşun kalem.

Nissan gtr çizimde,kurşun kalem pek tercih etmedim çünki ışıkta parlıyor bunun yerine yağlı kömür kalem çok daha siyah ve parlama yapmadığı için onu kullanıyorum.Kurşun kalemle sadece ince çizgiler çizmek için kullanıyorum.
    Sormak istediğiniz soruları zevkle cevaplarım

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ________Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

Evet sene 2003 ilk modifiyeli araba çizimim,ozamanlar 10-11 yaşlarındaydım.Zamanla anca bukadar yapabildim

Mustang Hariç Alttakiler Kendi Tasarımlarımdır.

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW M3 POWER -- 17 Ekim 2017; 22:33:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tastarakay

Genel olarak iyi ama gözüme takılan büyük eksiğin şu ki,çizgilerin gerçekten berbat.Elinde titreme sorunu mu var?Derinlik olsun,düz çizgiler olsun yansıtamamışsın hiç,yamuk çizmişsin genel olarak.
    oha be keşke şöyle yeteneğim olsaydı
  • Sen otomobil bölümündeki meşhur BMW misin hocam?

Espri yapmadım kullanıcı olarak söylüyorum. Geçenlerde adı geçiyordu da BMW diye birinin.
  • Sorman hata be hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jarvi

Sorman hata be hocam.
    eline sağlık
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Yol hocam bilmiyorum angelica olabilir
  • Genel olarak iyi ama gözüme takılan büyük eksiğin şu ki,çizgilerin gerçekten berbat.Elinde titreme sorunu mu var?Derinlik olsun,düz çizgiler olsun yansıtamamışsın hiç,yamuk çizmişsin genel olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

Bayadır atmayı düşünüyodum kısmet bugüneymiş.Nasıl olmuş fikirlerinizi ve yorumlarınız eksik etmeyin

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

Eline sağlık kardeşlerin kıralı senden bir ricam olucak bir araç söylicem çizicen uyarmıki

• quote:

Orijinalden alıntı: Tastarakay

Genel olarak iyi ama gözüme takılan büyük eksiğin şu ki,çizgilerin gerçekten berbat.Elinde titreme sorunu mu var?Derinlik olsun,düz çizgiler olsun yansıtamamışsın hiç,yamuk çizmişsin genel olarak.
    oha be keşke şöyle yeteneğim olsaydı
  • Özürlü aslan koymak için geldim, mahcup olarak çıkıyorum
  • quote:

Yol hocam bilmiyorum angelica olabilir

Anladım hocam.

Çizimler mükemmel bu arada, ellerine sağlık.
  • GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    Herkese teşekkür ederim

SibelmeyenKekilli; evet elim titrer

GOMEZ Hocam çevremde çok fazla çizim yapmamı isteyen arkadaşrım var ama sen genede söyle belki kafama eser bir gün çizerim.Teşekkürler.
  • quote:

Bayadır atmayı düşünüyodum kısmet bugüneymiş.Nasıl olmuş fikirlerinizi ve yorumlarınız eksik etmeyin

Seninkiler güzel olmuş hocam. Benim ki de o kadar iyi olmasa da

• Harika olmuş. Elinize sağlık.
  • cok guzel olmus eline emegine saglik yas kac bilmiyorum ama usta birine benziyosun zamanla daha guzelini yaparsin insallah
  • bboyerko B kullanıcısına yanıt
    Sadece azim
    İlk çizidiğim resmide eklicem gülmekten ölürsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

Harika olmuş. Elinize sağlık.
    dehşet olmuş eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıSamırsak

dehşet olmuş eline sağlık

Alıntıları Göster
    maşallah sende Allah vergisi bi yetenek var

• quote:

Sadece azim
    Teşekkürler
  • quote:

Sadece azim

Aynen ben daha çok graffiti ile ilgileniyorum ama arada karakalem de çiziyorum. Sadece azim başta bende berbattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

maşallah sende Allah vergisi bi yetenek var

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.