Şimdi Ara

asker donusu askeri malzemeler bize mi veriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
17.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela askerde giydigimiz askeri malzemeler bot ,esortman ,don,iclik,matara,uniforma,bere, eldiven malzemeleri askerlik bitince bizemi veriyorlar yoksa geri mi aliniyor geri aliniyorsa ne yapiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 13 Ocak 2012; 16:44:28 >

• Donlarıda mı onlar veriliyor ?
  • Tabiki. Çıkarken paket mi yapalım yoksa giyip mi gidersiniz diye soruyorlar.
  • evet ben rpg getirdim bi tane birde mp7 var
  • geri alınıyorsa daha sonraki askerlere giydiriliyor olabilir. ve üzerindeki başka bir askerin giydikleri olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitarist®

Donlarıda mı onlar veriliyor ?

yesil don dan baska don diymek yasak
  • Diğerlerini bilmemde üniformayı vereceklerini hiç sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maykıl.

geri alınıyorsa daha sonraki askerlere giydiriliyor olabilir. ve üzerindeki başka bir askerin giydikleri olabilir.

Mesela o lıkır lıkır su içtiğimiz mataralar... Yıllanmış turşu gibi kokar içi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 13 Ocak 2012; 16:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitarist®

Donlarıda mı onlar veriliyor ?

• Aklıma bu geldi.

• uçak savar getirdi amca oglu.dügünlerde sıkıyor.
  • üstteki mesajımdan dolayı askerlikten soğuttuğum falan akıllara gelip de hakkımda işlem falan başlatılmasın. mantıken geri vermiyorlarsa böyle olabilir dedim. sevgili devlet büyüklerim, ben hiçbir tarafın karşısında değilim.bunu bilin. ben ööylece yaşıyorum sadece...
  • istediğini al götür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Tabiki. Çıkarken paket mi yapalım yoksa giyip mi gidersiniz diye soruyorlar.

Neden vermesinler?

Ben bütün kıyafetlerimi getirdim, almak yada almamak sana kalmış. Kimisi çöpe attı(askeriyenin çöpüne), hatıra olarak saklamak isteyenlerde yanına aldı bizde yasak değildi. Hatta botlar ayağımda gelmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

quote:

Neden vermesinler?

Ben bütün kıyafetlerimi getirdim, almak yada almamak sana kalmış. Kimisi çöpe attı(askeriyenin çöpüne), hatıra olarak saklamak isteyenlerde yanına aldı bizde yasak değildi. Hatta botlar ayağımda gelmiştim.

otobüsteki diğer yolcular da sana ne güzel kaymışlardır

Hakaret algılama

• quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

quote:

Orijinalden alıntı: Maykıl.

geri alınıyorsa daha sonraki askerlere giydiriliyor olabilir. ve üzerindeki başka bir askerin giydikleri olabilir.

Mesela o lıkır lıkır su içtiğimiz mataralar... Yıllanmış turşu gibi kokar içi.

Üff

Konuyla pek bi alakalı değilde dedem anlatırdı koca bir tencere verirlermiş önlerine hepsi aynı tencereden yerlermiş yemekleri.

• quote:

• quote:

Benim apçolu tankla gelmişti yav.
  • Ben Tow'cuydum askerde .Gelirken iyi ki almışım bir tow çok ısrar etmişlerdi ben de diyordum ne işime yarayacak diye şimdi ise bf3 oynamadan önce bizim orda zeytinlik var orada deneme atışları yapıyorum,askerde mantık yok demeyin bakın adamlar 10 sene sonrasını düşünüyorlar.
  • Emin ol verseler bile istemem dersin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.