Şimdi Ara

0 araba ya özel plaka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bmw 320 almayı düşünüyoruz. Yalnız plakasını dgn yaptırmak istiyoruz. Nasjl bir yol izlemeliyiz. İşi acentadan halledebilir miyiz? Bilgileriniz nelerdir

• Bulunduğunuz bölgede plaka sıralamasına bakmanız gerekiyor. İstanbuldahttp://www.ilkerticaret.com.tr/tr-TR/yazi.aspx?kid=79&id=26 bu adresten plakanın hangi şubede olduğunu bulmanız gerekiyor. Bu plakaları alabilmek için de aynı ilçede ikamet etmeniz veya ikametinizi taşımanız gerekiyor. Bundan sonra da plaka ücreti yatırmanız gerekiyor. Şu anda min. 1500 TL civarında. Sistem eskisi gibi değil. Bence hiç uğraşmayın.
  • grimer kullanıcısına yanıt
    1500 tl nedir hocam ya bu kadar pahalı mı plakalar. Çevremdeki bikaç kişi takipçilere 200 tl falan ver hallederler dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

1500 tl nedir hocam ya bu kadar pahalı mı plakalar. Çevremdeki bikaç kişi takipçilere 200 tl falan ver hallederler dedi

200 lira takipçinin parası işte. İçerinin parası ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

quote:

200 lira takipçinin parası işte. İçerinin parası ne olacak?

Alıntıları Göster
    dgs yaptırın vw ye iyi gönderme olur

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

hayır esprinin bokunu çıkarıyorsunuz, bari düzgün yazın. bknz. DSG (direct-shift gearbox)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

quote:

hayır esprinin bokunu çıkarıyorsunuz, bari düzgün yazın. bknz. DSG (direct-shift gearbox)

Alıntıları Göster
    hocam bulunduğunuz bölgede istediğiniz plaka sıralaması mevcutsa ve tuzlu ücret ödeyerek alabilirsiniz.

• EkmekArasıEtiPuf kullanıcısına yanıt
    Bankaya ordaki komiser kaç lira derse onu yatırıyorsunuz genelde şirket ismiyse daha fazla alıyorlar yok normal isimse 1000-2000 arasına. Biz 1500 tl yatırmıştık.
  • quote:

3 Harfli tutulan plakalar o kadar ucuza olmaz buyuk ihtimal .
  • İstanbulda istediğin plakayı boşta bulmak çok çok zor ama diğer memleketlerde belki bir şansınız olabilir.
  • Şehir adana :) zaten 3 harfli plakadayız yani dgn harfini vermek bu kadar pahalı olmamalı . İçerde adam bulursak bedava olma ihtimali var mıdır? Sonuçta burası türkiye
    Hocam valla fiyatlar böyle :) bunu emniyetle görüşmeniz gerekiyor. Adana için durum farklı olabilir bilmiyorum.
  • 1500 çok geldiyse hiç bulaşmayın hem 3 harfli hem dgn
    Plaka istiyosunuz
  • madem görgünüzü özel plakayla kanırtacaksınız, bir bedeli olacak değil mi?

ayrica sizin gibi meraklilar üzerinde "şu kadar para bayıldım!" diye ekstra bir etki de bırakabilirsiniz.

yeni aracınız hayırlı olsun, saglıklı günlerde kullanin.
    Bedava olacağını sanmıyorum. Harf ve rakama göre bir tarife var.

Ben 4 sene önce iki harf için 150 TL ödemiştim, rakamların bir özelliği yoktu. Makbuz da kesilmişti. Yani cebe atılan para değil, bağış olarak alınıyor. O zaman DR 1000 TL, AV 500 TL idi.
  • quote:

Mizahşör Yusuf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORTALDANCE -- 23 Ocak 2016; 23:51:06 >
  • Eski aracımın plakasını almak istediğimde bile tekrar para istedi benden Bakırköy Trafik
  • CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Maksat görgüsüzlük olsa arabaya o kadar para verip plakanın fiyatına fazla demem. Gereksiz bulduğum için fazla dedim 100-200 tl bişey olsaydı yaptırırdım. Hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkürler. Daha iyisi sizlere
  • quote:

once bi yazmayi ogren.dgs degil dsg.ayrıca harbiden bokunu cıkardiniz.rica ediyorum agzına bidaha vw lafini alma.sana yakışmıyor.
  • siz önce gönderme kinaye nedir onu öğrenin adam demiş ki dgn plaka alacam bende dgs al dedim dsg yi andırması bakımından hem niye bu kadar zorunuza gidiyor anlamıyorum.

vw babanızın şirketi mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.