Binbaşı
15 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 140 (Bu ay: 4)
Gönderileri

uzun zamandır takılmıyordum buraya halinizi hatırınızı bi sorayım dedim.

Telefonun orijinal bataryası ile ekran sürem 4,5 saat falandı deji batarya ile değişim yaptım 2300mah ile şu an 10 saat i buluyor ios güncellemesi yapsam bu süre kaça iner tahminen 6s iöin artıları var mı? Kayda değer iyileştirmeler yoksa boşuna güncellemeyeyim.
akreple huzura doğru
merhaba arkadaşlar kardeşime okulda autocad natcad photoshop ve bir kaç program daha çalıştıracak laptop araştırıyorum. yardımcı olur musunuz?

2. el de olabilir. bu modele ne dersiniz yorumlarınız ne olur? başka marka/model de önerebilirsiniz.
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V9-2-2.html
ne önerirsiniz?

başlık parselliyorum seneye bu zamanlar uplarım. "yatırım tavsiyesi değildir."

i7 pc alacağım biraz daha beklesem dolar düşer mi?
ayda 4 kur, soruları alayım.

konuya fransız kalanlar konu bu konuyla alakalıhttps://forum.donanimhaber.com/bazi-insanlar-neden-safca-garip-cevap-veriyorlar--133029200
altı ve üstü var demektir. o zaman altta kalan okyanus suları dökülmeden nasıl duruyor? yer çekimi deyip sıyrılmayın bu nasıl bir çekim ki her maddeyi çekiyor?

anlatmak istediğimi anlamayanlar için; kolay şekil alan bir maddeden küre (plastik top gibi) yapın ve üst kısmı diye belirlediğiniz (kuzey kutbu) alanı biraz eşeleyerek su doldurun ve aynı şekilde alt (güney kutbu) kısmını da biraz eşeleyin oraya da su doldurun ve dökülmeyecek şekilde orada kalmasını sağlayın. (dünyayı bu anlattığım şekilde düşünün)

ben yıllardır işin içinden çıkamadım çıkabilen var mı merak ediyorum sadece.
ihanet haberlerini okudukça derin derin düşüncelere dalıyorum ALLAH bizleri eşlerimize sadık eylesin.

ihanet ve sadakatsizlik ile imtihan etmesin. amin.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:

O gün Cehenneme, "Doldun mu?" deriz. O da, "Daha var mı?" der... Kâf 30

" Eskiden; Erkek başlık parası, Kız çeyiz parası biriktirirdi... Şimdi; Erkek eskort parası, Kız zar parası biriktiriyor. " (akrepyusuf)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Ses Sistemi
Rockford Fosgate Power
Ses Sistemi
Pioneer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.930
İkinci El Bölümü Mesajları: 132
Konularının görüntülenme sayısı: 355.831 (Bu ay: 55)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.154 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.