Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.714
Cevap
41
Favori
250.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dasarum

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: timurtorun

Üstelik eksiği yok fazlası var. Ses kalitesi için iki adet harici chipset var. Üstelik dış hoparlör olarak yeni çıkacak olan Lgv20 bile bu sesi veremez.

Buyur buradan bak.
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/zte-axon-7.html

Yav zaten şu LG-V20'nin hoparlörleri ZTE Axon 7 gibi konumlansaydı çok güzel bir cihaz olurdu.

Adamlar 3000 küsür tl'ye telefon çıkaracaklar ama Stereo hoparlör yok ayrıca oyun oynarken o kısımı parmağımızla kapatırsak hiçte iyi olmaz. Samsung ve ASUS'ta aynı hataya düşüyorlar maalesef

İlk defa bir mobil telefon için bu kadar detaylı teknik özellikler listesi görüyorum. Eğer bu teknik değerler gerçek ise, kamera gece çekimi zaafiyeti, UFS 2.0 dezavantajı ve Türkiye için 2,000 TL lık yüksek fiyatı dışında 4x4 lük cihaz olmuş.

Kesinlikle haklısın telefon çok güzel olmuş ama ben iki nedenden dolayı kendimi frenliyorum:

1) Almışken 5,7 inch ekranlımı alsam diyorum (Aslında 6 inch'te olabilir ama "SnapDragon 820'li" 6 inch telefon yok maalesef ülkemizde)

2) Birde dostum. Başkalarının zevklerine saygım sonsuz sonuçta altın rengi sevende vardırda. Bence altın rengi acayip "Kro" bir renk telefon yada diğer elektronki eşyalarda. Bak misal koyu gri rengi (http://images.comparecellular.com/phones/2497/6064/ZTE-Axon-7-Angled-View---Quartz-Grey.JPG ) çok güzel bence. O renk gelirse çok daha iyi olur

• ZTE AXON 7 NİN ÜSTTEKİ SİYAH ÇERÇEVENİN AMACI NEDİR ?
  • MeTaL_KnighT kullanıcısına yanıt
    Altın rengi aynen öyle hiç sevmem özellikle arka taraf çok kötü duruyor bu renk ile ayrıca kaba gösteriyor telefonu. Gri alınmalı alınacaksa. Arkası çok daha iyi oluyor ve olduğu gibi ince gösteriyor.
    Ama ön taraf çok kötü değil altın renginde bile.
    5.5 inç üstü konusuna ise hiç girmiyorum sizi tablet bölümüne alalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

ZTE AXON 7 NİN ÜSTTEKİ SİYAH ÇERÇEVENİN AMACI NEDİR ?

Bugün axın miniyi inceledim media marktta üst ce altta bayaaa büyük siyah çerçeve var üsttekinde küçük bir bildirim ışığı göreüm çerçevede alt çerçeve dokunmatik tuşları çerçevenin üstünde açıkçası bu görüntü hiç hoşuma gitmedi eğer axon 7 normali de böyleyse almam herhalde kocaman bir siyah iç çerçeve çok kötü duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tegronn kullanıcısına yanıt
    Üstte ve altta hoparlörler olduğu için bu bölümleri kalın tutmak zorunda kalmışlar ama bu kadar çerçeve koyarsak kimse almaz diye düşünüp siyah yapmışlar. İlk bakışta mis gibi incecik çerçeveli telefon Ekran kapalıyken güzel kandırıyorlar aslında...
  • timurtorun T kullanıcısına yanıt
    Audio Technica firması bu değerleri yazmış kutuya. tabiiki şişirme değer. Aynı ürün aliexpress de başka kaynaklarda 5-25000 yazıyor. Aslında üretici doğru değeri veriyor fakat ürünü ürettiren japon firması şişiröe değer veriyor. Bunu bilindik tüm markalar yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timurtorun

İyi ses verdiği söyleneyor fakat kulaklığı kullanan arkadaşlar henüz yorum yapmadı. Ben de bekliyorum. Fakat senin kulaklıkların büyük ihtimalle daha iyidir. Her halükarda Çinden kulaklık getireceğim.
    Bu kulaklık amazon ebay gibi yerlerde $250 gibi bir fiyata sahip. Fakat kutusuz olarak Çin de $99. Bu kulaklığın gerçek ismi Audio Technica CKS1100 ve Çin de üretiliyor. Adamlarla konuştum orjinal kulaklık fakat gümrük nedeniyle kutusuz gönderiyoruz dediler..
    https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Original-Dual-Iron-Moving-Speaker-Noise-Cancelling-Solid-Bass-Dynamic-DJ-Monitor-Earphone-Hifi/32742794369.html?spm=2114.13010208.99999999.264.lxL9Mo

Sizin dediginiz kulaklik hi-fi bendekinin hb fiyati 150 lira o yuzden sordum. Bedeki kulaklik hi-fi diye gecmiyo

• Selamlar. 4 gündür cihazın kullanıyorum. İlk izlenimlerime göre yazılım çöp, Android N gelmeli veya CM hataları giderilmeli

Renk konusunda mutabıkız. Bu gold renk modasını ilk hangi firma çıkarttıysa Allah onu bildiği gibi yapsın.

Ölçü konusunda ayrılıyoruz. 3 yıldır kullandığım ve her cebe sığan 4,7" telefondan 5,2" HTC bile iri kalıyor, bu yüzden 5,5" için bile kararsızım.
    Mağazalara gittiğimde Note5 Note7 elime alıp şöyle bir denedim, ekranın köşelerine parmaklar kısa kalıyor, kulağa götürüyorum, ankesörlü telefon ahizesi varmış gibi geliyor. 6" elimi bile sürmedim zaten

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Yazılımı neden kötü, Ekran süresi ne kadar kamera düşük ışıkta söylendiği gibi kötü mü

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 5 saat ekran alıyorum mobil veriyle. Tabi bunu görebilmek için 3. parti uygulama kurmak gerekiyor. Yazılım neden kötü sorusunun en basit cevabı bu.

Evet düşük ışıkta kamera kötü, amiral gemisine yakışmayacak şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

ZTE AXON 7 NİN ÜSTTEKİ SİYAH ÇERÇEVENİN AMACI NEDİR ?

Daha cihazı mağazada inceleyemediğim için kendisi ile fotoğraf ve video incelemelerinden tanışıyoruz, o incelemelerde de bu siyah banttan söz edildiğini görmedim, okumadım. Şimdi cihazın fotoğrafını büyütünce net gördüm. Belki alltaki siyah bant yüzünden ekran ölçüsündeki oranı korumak için konmuştur. O band üzerinde herhangi bir ışık, sensör var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Selamlar. 4 gündür cihazın kullanıyorum. İlk izlenimlerime göre yazılım çöp, Android N gelmeli veya CM hataları giderilmeli

CM hatası derken, ne gibi hata çıkıyor?
  • dasarum D kullanıcısına yanıt
    Audio, GPS ve NFC hataları var

Üstteki çerçevede bildirim ışığı var. Gri renkte göze batmıyor.

Kendi forumumda nacizane bir inceleme yayınladım, örnek kamera fotoğrafları vs. isteyenler okuyabilir.

http://forum.turkdevs.com/konu-zte-axon-7-inceleme.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 14 Ekim 2016; 21:10:39 >
    Ben de zte nin sitesine girdim Z11 ve Z11 max modelleri Türkiyeye gelecek mi diye sormak için (z11 max donanim olarak daha düşük olsa da büyük ekran ve çok hoş görüntüsü beni cezbetti) lakin sitenin formatı o kadar saçma ki soru bile soramıyoruz.Arıza kaydı formatında hazırlamışlar o bölümü.Biz marka takıntısını bıraktık ciddi ciddi almayı düşünüyoruz ama satış sonrası destekte (yazilım güncellemesi,servis hizmeti v.s) ciddi sıkıntı yasama ihtimalimiz yüksek gibi görünüyor.Ucuz etin yahnisi hesabı..

Bilgilendirme için teşekkür ederiz.Bu arada nfc,gps,audio hata var derken ne gibi sorunlar var.

• hslk kullanıcısına yanıt
    çalışmıyor işte.
    Kısa incelemenizi okudum. Emeğinize sağlık, biraz daha kapsamlı bir ncelem yaparsanız almak isteyenler için önemli bir kaynak olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

çalışmıyor işte.

Dakka bir gol 3
  • 2000 liraya gider temiz s7 edge alirim. Varsin yurt disi olsun

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.