Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde temiz çiziksiz axon 7 var satmak istiyorum şeffaf slikonu, spigen kılıfı ve tüm kutu içeriği ile birlikte verilecektir. Ekranda koruyucusu mevcut garantisi bitmiş bitmeden önce kablosu, ekranı ve bataryası yenilenmiştir evrakları mevcuttur. Almak isteyenler bana ulaşabilir. Hayırlı günler.

• Elimde Axon 7 için ön-arka kamera, bir adet hoparlör, sim sd slotu ve güç ses tuş bordu mevcut. İhtiyacı olan ulaşabilir. Fiyatta orta yolu buluruz.

Mümkünse hepsini elden çıkarmak isterim tercihen.

• Herkese Merhabalar. Telefon hiç kullanılmasa bile 12 saate pili bitiyor. Annem kullansın diye 2.el olarak birinden almıştım.Resmen kullanamıyoruz. Telefoncuda pilini değiştirdim ancak sonuç aynı. İsteyene satabilirim. Pili daha verimli hale getirebilir miyim?

• selamlar herkese,

cihazı hala aktif şekilde kullanmaktayım ama tabiki batarya sıkıntısı yaşıyorum. türkiyede n11de eylül 2020 bataryalar 130 tl civarı+ kargo gibi fiyata satılıyor ama oldukça nadir ilanları mevcut. yurtiçinden veya aliexpressten batarya ihtiyacını karşılayıp memnun kalan varmı iletişime geçebilirmi benimle? aliexprestte 2020 tarihli bataryalar mevcut 13-14 dolar civarı fiyatlara satılmakta şuan.

• Selamlar herkese elinde hurdaya ayrilmis axon 7 olan varsa tip c sarj soketine talibim benimle iletisime gecerse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese hayırlı bayramlar dilerim.

• Elinde bozuk axon 7 olan veya sarj boardunu satmayi dusunen varsa ilgilenebilirim iletisime gecerse sevinirim.

• stalyosa S kullanıcısına yanıt
    Bende var ekran arızalı ve batarya bitik.onun haricinde başka birşeyi yok bu haliyle bile çalışıyor. Ekran yarısı calisiyo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
    ★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★

• Bunu nasıl yüklediniz android sürüm 11 yazıyor.

• bendede var batarya ve ekran arızalı öyle duruyor o zaman servis 1500tl dedi yaptırmadım 3 yildir duruyo

• Eski dahi olsa kılıfını fazla takılmamış camını satmak isteyen ulaşabilir mi? İş görmelik olarak zte aldım bataryası bitik de olsa kullanıyorum. Çok kasıyor bataryadan dolayı. Şarjdayken telefon kasmıyor. Yüzde 30 larda kapanabiliyor 60 dan aşağı düşünce çok kasmaya başlıyor. Ekranı ve hoparlörü güzel beğendim. Htc u11 bozulunca yeni telefon alana kadar ikinci el almıştım.

• Arkadaşlar benim axon 7 ekranına ihtiyacım var iç ve dış ekran kırık içindeki bilgileri almam gerekiyor sarı siteye baktım fakat axon 7 bir adet var onun da ekranı kırık bu konuda yardımcı olabilecek var mı

• Elinde güç-ses tuş bordu olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.