Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s7 edgelerde de batarya patlama olaylarına ilişkin haberler var internette malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1 ay kadardır kullanıyorum yazılımın kötü olduğuna katılıyorum, umarım güncelleme aldığında eksikler giderilir..
  • dasarum D kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım yanlış anladınız. Cm sorunlu dedim, stock romda yok bu sorunlar.

• Yabancıların resmi forumlarından öğrendiğim kadarı ile Android 7 güncellemesi kasım ayı içersinde çıkabilirmiş.Tahminler bu yönde çünkü Daydream kasım ayında çıkacak daydream de bir tek droid 7 de çalışacağı için ve zte de daydream destekli olacağını söylemesi üzerine anlıyoruz ki kasım ayında güncelleme gelebilir.Ayrıca android 7 üzerinden çalışıyorlar sanırım ve yayınlanmış resimler de var.Ayrıca arkadaşlar cynogenmod yakında zte axon 7 yi destekleyecekmiş.
    http://www.androidheadlines.com/2016/09/official-cyanogenmod-support-coming-to-ztes-axon-7-handsets.html

Axon 7 android 7 resimleri de burada
    http://www.myzte.cn/thread-316781-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 15 Ekim 2016; 1:22:37 >

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    Umarım CM official sürüm gelir. Şuan xdada hatalı da olsa bir cm var fakat Official gelmesi çok iyi olur.

Eğer official cm gelirse benden de bi RR gelir, sözüm olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Umarım CM official sürüm gelir. Şuan xdada hatalı da olsa bir cm var fakat Official gelmesi çok iyi olur.

Eğer official cm gelirse benden de bi RR gelir, sözüm olsun :)

Hocam karşınızdaki herkes (en azından ben) android kısaltma terimlerine çok hakim değilim

CM = Custom Mod ise Official Custom Mod nasıl oluyor? Ayrıca RR nedir?
  • Bu telefonu alan arkadas olursa menu ile ilgili video falan bekliyoruz yazilim eksikligi derken ne gibi eksiklikler mesela. Bide icinden cikanlar ve kulaklik performansi nasildir bilgileri brkliyoruz :)

Bide bosta kalan ram miktari nedir telefonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makiner45 -- 15 Ekim 2016; 12:31:13 >
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt
    Official CM gelecek yüzde 99. Zte anlaşma yapmış baya baya iyi bişey gelebilir. Cm rom tam verimli, ses çiplerine kadar tüm donanımı verimli kullanırsa tamam ama onun haricinde sevmiyorum artık rom işlerini şahsen. Stock tabanlı olanlar daha iyi oluyor.
    Cm'nin ne olduğunu falan bilmeyen arkadaşlar var hiç bulaşmasınlar bence. Tamamen ayrı bir Custom rom kendisi tabiki ama customers rom demek değil. Tonla telefona rom geliştiren Cyanogen Mod denir.

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    makiner45 kullanıcısına yanıt
    CM= CyanogenMod, tema destekli özelleştirilmiş yazılım.
    RR= Resurrection Remix, CM tabanlı daha fazla özelleştirme içeren yazılım.

@makiner45; bugün fırsat bulabilirsem incemele konumda daha da ayrıntıya gireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 15 Ekim 2016; 13:02:03 >
  • Kullanan birisi youtube da türkçe incelemesi yapsın... Diğerleri reklam kokuyor... Bunu alamazsam xiaomi mi 5s veya leeco pro 3 alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ilk indirim hayırlı olsun Mediamarkt Ankara kızılay avm şubesindeyim şuan gezerken sordum Axon 7 sana 1899'a verebiliriz dediler :) Mini modeli 1399.

• Meydan Avm Media markt ürün gelmiş. Metal hissi çok güzel. Tanıtımlar da kamera vurgusu yapılmış ama ben bir iki çekim yaptım. Öyle müthiş hissi vermiyor (Acemi fotoğrafçı bu kadar olur sanirim).Ses için Müzik çalmak istedim ama daha şimdi geldi dediler. İçinde ki demoyu da bulamadım. Ama ekran ve kasa çok güzel. Ve maalesef 2000 den satıyorlarmis. (2200 dedi önce eleman)

• Yurtdışında 399$ olan bu cihaza 2000₺ vermeyin. VERDİRMEYİN.

• ZTE Axon 7 incelememe ufak eklemeler yaptım; http://forum.turkdevs.com/konu-zte-axon-7-inceleme.html
  • Arkadaşlar 1 ay sonra mecbur fiyatı 1800'ün altına çekecekler boşuna alıp sonra sinirlenmeyin.Siz alırsanız da adamlar bu mantaliteye devam ederler. Yurtdışında 1200 lira olan telefon burada bu fiyata satılıyor.Vergisiyle en fazla 1700'e satılabilir bu telefon.
    Sabredin almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 15 Ekim 2016; 15:54:31 >
  • Fiyat düşecek diyorsunuz da kur 3.12 lere yükseldi yakında 2250 olursa hiç şaşırmam düşecek diye beklerken bu kurla yakında yükselebilir

• Türkiyeden satın alanlar bir bakabilirmi FM Radyo varmıymış ? Konuyu güncelliycem.Bu arada ben galiba 1800 TL'ye düşmeden ve Gri rengi gelmeden almayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZTE Axon 7 -- 15 Ekim 2016; 16:06:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZTE Axon 7 Z kullanıcısına yanıt
    US modelinde radyo yok. Bi ara mediamarkta gidebilirsem TR modeline de bakarım
  • Kamerası çok kötü
  • Arkadaslar herkes kamerasi kotu diyo g2 den iyi olsun yeterli benim icin. Ben bu telefnu ses icin ekran kalitesi ve buyulugu icin istiyorum. Menusu kasma ya da donma yapmamasi onemli benim icin.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.