Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
62
Favori
456.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blindfire

36 sigorta şirketi kooperatif misali birleşip anamizi ağlatmaya başladı, kimse bir şey yapamıyor en çok ta bu koyuyor zaten. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

malesef eczacılık, sigortacılık, bankacılık, et sektör, zeytinyağı vs. gibi kurumlar artık birleşip birlikte hareket ediyor ve istedikleri gibi at koşturuyor, bir tane düzgün kurumumuz yok ki, her işte hile hurda var ve hile hurdalarla zarar ediyoruz imajı verdirerek zam, biz de yedik. Bence bu anlayış çökmüştür, her kurum iyi ve dürütçe denetlenmeli, denetlemeyi yapan devlet birimleri kurulmalı, hile hurda yapana ağır cezalar verilmeli..
  • 631tl ye 2009 era'ya yaptırdım doğa sigortadan. Fiyatlar fahiş
  • Gecen sene 350tl odedim. Bu sene ufak bi kaza var karsi arabada ufak bi cizik var. benim arabada birsey yok. Bu sene sigorta bedeli 1700tl en dusuk veren doga. İnanamadim soktayim ama birseyi degistirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene 252tlye yaptirmistim bu sene en ucuz mapfre 790 civarinda.Kasko 1300tl(axa) idi 1100e(anadolu) dusmus,ustelik farkli firma son 4 yila gore.Sadece on cam degisimi var.
  • Zorunlu trafik sigortasında yapılacak düzenleme ile 16.5 milyon taşıt sahibini ilgilendiren zorunlu trafik sigortasında fahiş fiyatı bitirecek adımlar atılmış oluyor. Trafik sigortasının düzenleme sonrasında ilk etapta yüzde 20 oranında ucuzlaması bekleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/meclis-ten-gecti-trafik/ekonomi/detay/2226840/default.htm
  • Bugün son gün yaptırsam mı yoksa bu düzenlemeyi mi beklesem 69 tl cezası varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYNO

Bugün son gün yaptırsam mı yoksa bu düzenlemeyi mi beklesem 69 tl cezası varmış.

yaptır hocam yaptır.odedigin 69 tl yanına zarar kalir.turkiye de ne iyiye gitmişki bu gidecek.sen inanıyormusun 500 600 tl cıkan trafik 200 300 cıkacagını.en fazla 50 60 tl bişey gelir indirim.oda ceza ile aynı degeri karsılar.bi kaza filan olur başın ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYNO

Bugün son gün yaptırsam mı yoksa bu düzenlemeyi mi beklesem 69 tl cezası varmış.

Tamamen belirsiz bir durum.bindirim indirim mi olur,cüzi bir indirim mi olur düzenleme ne zaman yansır bilemiyorum.Bence yaptır ucuzlarsa iptal edip bir daha yaptırma yoluna bakarsın.
  • Kazasız 2001 model arabaya 680 lira sigorta. Kaskosu daha ucuz
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    kazasız 2002 model arabaya 913 lira , ankara sigortayı aradım 1643 lira dediler. yüzüne kapattım. bu nasıl bir soygun yaa. seçimlerde ben gösteririm onlara istikrarı .istikrar mış. tek istikrar bize giren kazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Zorunlu trafik sigortasında yapılacak düzenleme ile 16.5 milyon taşıt sahibini ilgilendiren zorunlu trafik sigortasında fahiş fiyatı bitirecek adımlar atılmış oluyor. Trafik sigortasının düzenleme sonrasında ilk etapta yüzde 20 oranında ucuzlaması bekleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/meclis-ten-gecti-trafik/ekonomi/detay/2226840/default.htm

ne zaman hayata geçiyor muş bilgi var mı

• x571 X kullanıcısına yanıt
    Evet sigortalar gerçekten yükseldi ama bunun en büyük suçlusu insan suretine bürünmüş vatandaşımız. Ben ne olaylar biliyorum da örnek olmaması için yazmıyorum buraya. Günü kurtarmak için kırk takla atıp dolandırıcılık yapanlar oldukça biz suçsuzlar cezasını çekeceğiz.
  • ilk aracımız 1.080 lira Neova sigorta.
    Aracı babamın üstüne aldım, benim üstüme alsam 1.500'den aşağı çıkmazdı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x571

quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Zorunlu trafik sigortasında yapılacak düzenleme ile 16.5 milyon taşıt sahibini ilgilendiren zorunlu trafik sigortasında fahiş fiyatı bitirecek adımlar atılmış oluyor. Trafik sigortasının düzenleme sonrasında ilk etapta yüzde 20 oranında ucuzlaması bekleniyor.

ne zaman hayata geçiyor muş bilgi var mı

Bilgi yok ocakta trafik yaptırdım şubattan beri fiyatlar inecek diye bekliyoruz.

• Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    ilk araç 731 tl . sigortam.net den uzak durun,çok fena kazıklıyorlar. ilk önce onlardan fiyat aldım 1050 tl dediler. ofisde kendi içlerinde kim en pahalı poliçeyi yapacak yarışına giriyorlar. hayret bir şey gerçekten. 1050 nere 731 nere . aynı araç aynı gün içi,sorsan herkesin kazandığı helal
  • geçen sene generali 380 tl trafik - axa 1275 kasko

bu sene axa 888 trafik - sompo 920 kasko

hayırlı olsun saray eşrafına... fonlardaki paraları örtülü ödenekten yerken haram zıkkım olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x571

ilk araç 731 tl . sigortam.net den uzak durun,çok fena kazıklıyorlar. ilk önce onlardan fiyat aldım 1050 tl dediler. ofisde kendi içlerinde kim en pahalı poliçeyi yapacak yarışına giriyorlar. hayret bir şey gerçekten. 1050 nere 731 nere . aynı araç aynı gün içi,sorsan herkesin kazandığı helal

Poliçe fiyatı arttıkça komisyon da artıyor. Ucuza yapmak işine gelmez.

En güzeli, doğru düzgün bir sigortacıya gidip 10-15 yerden fiyat almak. Netten yapılan işler, doğruyu vermiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    3 sigortacıya gittim. öncesinde koalay dan fiyat aldım ( tv de reklamı çıkan iki tane vardı zaten) .2 sigortacı kolayla aynı fiyatı verdi biri kazık söyledi,koalay a yaptırdım. sigortamnet de ki hava hiç hoş değil ama. arkada oleeey heey tebrikler diyen sesler vardı, bir kadın sesi vardı, evet arkadaşlar böyle iştee diye bağırıyordu, ben onu duyup rakamı da duyunca bunların tezgahını anladım. kim en pahalıyı kitleyecek yarışı var dedim.
  • Generali den 492 liraya yaptım 2012 chevrolet 1.3 dizel aveo ya. kazasız ve bu 3. senem arabayı alalı.
  • Generali garip bir firma motosikletlere sigorta hizmeti vermiyorlarmış, bir ondan fiyat alamadım. Sonuç hepsi kazık
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.