Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
62
Favori
456.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar asla düşmeyecek artmasın diye dua edin.
    Hoş hükümetin umrunda değil. Para toplansın da vatandaştan nasıl olursa olsun.
    Aracın bir yıllık maliyeti şu
    1000 lira trafik sigortası
    2000 lira kasko
    750 lira vergi
    500 lira bakım

Ağustos gibi de muayene geliyor. 5000 lirayı buluyor işte.
    Beş bin beş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yüzden arabayı sattım. Dar gelirli insanın harcı değil arabaya binmek. Resmen soyuluyoruz. Bu ülkede içimize sinerek hiçbir şeyden zevk alamıyoruz ben ona yanıyorum.

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    12 mart 2013 de yazmisim. Gecen ay 550 tl odemisim

Kaza yok bir de.

Allah belasini versin baskasinin yaptiklarini sucu olmayan ilgisi olmayan insanlardan cikartanlarin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 18 Nisan 2016; 18:30:08 >
  • araç icin suan en mantıklı eylem aracı trafikten çekip sahte plakayla cirit atmak.
    cevirmeye takılmadıgın sürece hicbir sorun yok.

me muayene ne sigorta ne vergi derdi.
    oh mis
  • Yani fiyat düşme gercegi masala dönüstü.

• Önümüzdeki yılda bu kazık fiyatlar devam ederse motosikletimi satar, Çin işi faturasız bir motosiklet alır yoluma bakarım, zorunlu diyede kendimizi enayi yerine koyduracak değiliz. Geçen sene 158 bu sene 470 tl, insaf yahu, hakkımı helal etmiyorum, zıkkım zehir olsun.
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    İyi para. Aylık 400 TL para. Anadolu da 3+1 ev kirası. Ev alıp kiraya vereyim diye düşünme, arabayı sat, kardasın😄

• geçen sene 400 liraya yaptırdığım sigorta bu sene en ucuzu 1100 lira araç 99 1.4 tipo tramer felan temiz 24 yaşındayım araç benim üstüme ondanmı bu kadar yüksek çıktı anlamadım
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Sigortayı geçen aralıkta o fiyata yaptırdım. Şimdi olsa 1500 isterler. Yaş 28.
    Ailemin yanında kalıyorum. Araç iş için lazım.
    Yoksa bu şartlarda araç alanı enayi yerine koyuyorlar.
    Sıfır almadım mesela aracı.
    Sıfır araç alsan bir de verdiğin paranın çoğu öte ye gidiyor.

Adamlar iyi düzen kurdu. Araç ile ilgili her şeyden çok uçuk ücretleri vatandaştan topluyorlar.

Hoş vatandaş istikrarı seviyor. Hakkını arayan herkese yıllardır vatan haini damgası vuruyorlar.

Şimdi birileri bu vergiye sigortaya bir laf söylese ben de hemen vatan haini damgası vuruyorum.
    Malesef düzen bu.

• Düzenleme ne zaman gelir acaba Kasımda Axa dan 950 ye yaptırmıştım,zaten araç eski derdi sıkıntısı bitmiyor birde bu masraflar var.Yine çok yüksek çıkarsa motorsiklet alıcam en azından arabanın masrafından, yakıtından biraz olsun kısarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Sigortayı geçen aralıkta o fiyata yaptırdım. Şimdi olsa 1500 isterler. Yaş 28.
    Ailemin yanında kalıyorum. Araç iş için lazım.
    Yoksa bu şartlarda araç alanı enayi yerine koyuyorlar.
    Sıfır almadım mesela aracı.
    Sıfır araç alsan bir de verdiğin paranın çoğu öte ye gidiyor.

Adamlar iyi düzen kurdu. Araç ile ilgili her şeyden çok uçuk ücretleri vatandaştan topluyorlar.

Hoş vatandaş istikrarı seviyor. Hakkını arayan herkese yıllardır vatan haini damgası vuruyorlar.

Şimdi birileri bu vergiye sigortaya bir laf söylese ben de hemen vatan haini damgası vuruyorum.
    Malesef düzen bu.

+1453
  • Bugün Türk-Nippon Sigortaya trafik sigortası ve kasko yaptırdım.

Trafik sigortası 798, kasko 1200 tuttu.
  • geçen yıl 431 liraya yaptırmıştım.şimdi 670 e yaptırdım
  • Beklemekle trafik sigortası düşmez, her yere şikayet edin, Bimere, Cimere, Meclise, siyasi partilere vs, aklınıza neresi gelirse şikayet edin, özel sigorta şirketlerinin insafına kalırsak sonumuz iyi değil, Vampir bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Beklemekle trafik sigortası düşmez, her yere şikayet edin, Bimere, Cimere, Meclise, siyasi partilere vs, aklınıza neresi gelirse şikayet edin, özel sigorta şirketlerinin insafına kalırsak sonumuz iyi değil, Vampir bunlar.

kimi nere şikayet edeceksin ki... hükümetin umrunda mı...

onların işine geliyor zaten... sigorta fonunda, bes fonunda, tazminat fonunda ne kadar para birikirse onlar harca milletin parasını...
  • meclisden kanun geçti ama resmi gazetede yayınlandı mı bilmiyorum.
    fiyatlara etkisi oldu mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Bugün Türk-Nippon Sigortaya trafik sigortası ve kasko yaptırdım.

Trafik sigortası 798, kasko 1200 tuttu.

Araç model yıl ve geçmiş kaza bilgileri varmı ?
    Yaş nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

meclisden kanun geçti ama resmi gazetede yayınlandı mı bilmiyorum.

Fiyatlarda indirim olacağı tamamen bir yalandır değerli hocalarım.

Fiyatlarda değil zamda bir indirim olacak ve bu indirim sadece hasarsızlık seviyesi yüksek olan sürücüler için geçerli olacaktır.

Bunun dışında trafik sigortaları suç durumuna göre kapsam dışı bırakılmaya uğraşılıyor bu durumda fiyatlar düşecek lakin kaza durumunda resmen bir çöp haline gelecek poliçeler.

Bir acente sahibi olarak konuşuyorum , halk olarak işimiz çok ama çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

meclisden kanun geçti ama resmi gazetede yayınlandı mı bilmiyorum.

Fiyatlarda indirim olacağı tamamen bir yalandır değerli hocalarım.

Fiyatlarda değil zamda bir indirim olacak ve bu indirim sadece hasarsızlık seviyesi yüksek olan sürücüler için geçerli olacaktır.

Bunun dışında trafik sigortaları suç durumuna göre kapsam dışı bırakılmaya uğraşılıyor bu durumda fiyatlar düşecek lakin kaza durumunda resmen bir çöp haline gelecek poliçeler.

Bir acente sahibi olarak konuşuyorum , halk olarak işimiz çok ama çok zor.

Kesinlikle inmeyecek diyorsunuz yani.

Audi aracımın son tarihi 12 mayıs, eşimin i20 aracının son tarihi 28 nisan.
    Zorunlu trafik sigortaları için mapfre acentesi ile konuştuğumda indirim olmayacak diye bir şey diyemeyiz dediler, o nedenle son tarihlerine kadar beklemek düşüncesindeydim.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.