Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
62
Favori
456.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezillik arkadaş. Aracin sigortası dun 800 tl idi. Acentayi aradım yaptiracam dedim bugün 900 lira diyor. Borsa yi gecti bunlar. Aracı satmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba alacaktım vazgeçtim. Ne olacak bu işin sonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasenger

Araba alacaktım vazgeçtim. Ne olacak bu işin sonu

gel gel vazgeçme zamanla alışıyosun acıtmıyobiyerden başlamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşım 27 3. Aracım kaza yok 206 xs 2000 model aracım var. Geçen sene 480 TL Sigorta çıktı bu sene kazasızlık indirimim olmasına ramen 1080 TL çıktı. Neden kimse dur demiyor bu olaya.. SOYULUYORUZ BEYLER SOYULUYORUZ...

Arkadaşın aracı var fiat uno.. 7bin TL ye aldı 1800 TL sigorta çıktı 27 yaşında ilk arabası. Araba parasına sigorta yapıyoruz ! Ben bu paraları ödeyeceğim ama ne kadar bu işten çıkar sağlayan göz yuman insan varsa allaha havale ediyorum ahirette yakalarına yapışacağım..Lanet olsun böyle ülkeyede böyle yönetimede
  • yazıklar olsun yazıklar .bır gunde sıgorta fıyatı dunyanın parası oldu kımse ne eylem ne bır yuruyus ne bır ımza kampanyası baslattı bende dahıl ya cok zengınız yada paramızın kıymetını bılmıyoruz
  • Yeni düzenleme başbakanlıkta falan diye haberler vardı dün ama bişey çıkacağını sanmıyorum.Önümüzdeki ay hem kasko hem sigorta yenilemem lazım.Sigorta 290tl tutmuştu,kaza falan yapmadım ama fiyatlara bakıyorumda kaza yapmamanın pek önemi yok 700 800 tutacak gibi.Halkını koruyup kollaması lazım devletin ama kazıklanmalarına göz yumuyor yazıklar olsun

• 2016 opel astra dınamık 1,6 dızel otomatık ,opel bayısı sıgorta 930 kasko 1320 tl dedıler bana bugun .mecburen yaptıracagız da bu fıyat nasıl acaba
  • 2008 corolla dizel hasarsiz 34 yaşındayım 3. yıl sigortam 240 TL idi, bu sene 4. yıl 520 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uriel -- 10 Mart 2016; 20:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdllh.08

2016 opel astra dınamık 1,6 dızel otomatık ,opel bayısı sıgorta 930 kasko 1320 tl dedıler bana bugun .mecburen yaptıracagız da bu fıyat nasıl acaba

Oradan yaptırma zorunluluğunuz yok, bir sigortacı vasıtas ile 8-10 firmadan fiyat alın.

• 2008 Subaru Legacy - ikinci araç için 1060 TL sigorta çıktı.
    Valla yorumları okuyunca üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim

• Geçtiğimiz kasımda 465 tl ye yaptırmıştım, araç babamın üzerine, bana baya Bi fazla gelmişti. Şimdi ki fiyatlara bakınca iyi bile fiyat vermişler diyorum.

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Seni kandırmışlar.. benim araç linea 1 ay once trafik sigortasını generaliden yaptirdim. 470 tl. İstanbul Şişli..

Hayırlı günler.

• Aracım 2001 citroen saxo geçen sene Nisan 425 liraya yaptırdığım sigorta için bu sene 850 lira fiyat verdiler. Sıfır hasarlı bir aracin sigortasi dünyanın hangi yerinde %100 zamlanir. Allah belasını versin böyle hükümetinde devletinde.

• 06 Plaka anakrada yaşıyorum kaza bela yok hep kaskolu bindim. 850 TL çekiyorlar.
    Doğa sigorta nedir ne değildir bilgisi olan var mı acaba?
  • _Saint_ kullanıcısına yanıt
    Şu anda 2arabam var diğeri honda civic onu 700tl ye yaptirmistim 2015 yilinda mart ayindan itibaren fiyatları arttırmışlar arkadasimin aldigi 99model palio ya 1850tl cikti en dusuk mecburen oda yaptirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar gecen seneye göre minimum yuzde 150 o konuda hem fikirizde sirket arabasi vs diye fiyat yüksek çıkıyormuş dediğiniz için yazdım..

• Generali.. 4,418 TL, şaka olmalı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Edit : Geçen sene 257 liraya yaptırmışım, ufak bir kazam oldu sigorta 1000 lira ödeme yaptı karşı tarafa. Şimdi benden 4 katını çıkarmaya çalışıyolar. Yaptırmıyorum arkadaş, gelde yakala !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 15 Mart 2016; 0:23:06 >

• oh

• Bir süre sonra herkese 800-1.000TL li fiyatlar normal gelmeye başlayacak. Benimseyip alışmak/kabullenmek bizlerin hamurunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 15 Mart 2016; 0:16:32 >
  • şu teröristler sigortacıları patlatsa kurtuluruz
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.