Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
2.092
Cevap
64
Favori
429.344
Tıklama
Giriş
    1753 Mesaj
    ya şunu zorunlu yapmasınlar artık şirketler soyuyor halkı
    |
    |
    1018 Mesaj
    Güncel bir haber daha;

Yasa çıktıktan sonra trafik sigortası primleri düşecek mi? Kısa ve öz cevap vereyim: Hayır, primler düşmeyecek ama son iki senede olduğu gibi fahiş oranlarda da artmayacak. Hatta şu kadarını söyleyebilirim; yasa çıkarsa, bugünkü primler iki-üç yıl aynı bile kalabilir, hiç artış olmayabilir.

http://www.hurriyet.com.tr/trafik-sigortasinda-yasanan-kaosun-sonuna-gelindi-40059215
    |
    |
    Aynen öyle. 500-900 bandına insanları alıştıracaklar. Yasa ile sigorta fiyatları 10 200 TL lere düşmeyecek. Sadece ileriye yönelik %300 500 zamlar olmayacak.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    93 model şahin/doğan grubuna 34 yaş Ankara için nasıl bir fiyat çıkar sizce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Kasko fiyatida alayim dedim ilk yil 900 axa gecen 700 axadan yaptirdim simdide anadolu endusuku fiyativerdi 1200 tl bu demekki kaskosuz yola devam...

349 TL lik mini ekstra kasko ürünüzmüden sabit fiyatlı faydalanabilirsiniz.
    50 BİN TL ye kadar trafik kazalarınızı yılda 2 kazaya kadar karşılıyor
    veya farklı muafiyeli kasko policesi fiyatlarımızdan sunabiliriz.

Hocam sormak istediğim birşey var, kasko nasıl 349 olur insanlar neden ( tabiri caiz ise ) saldırmıyor bu mini ekstra paketine. 1000 lira üstünde olan farkı ve artıları eksileri nedir. Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Kasko fiyatida alayim dedim ilk yil 900 axa gecen 700 axadan yaptirdim simdide anadolu endusuku fiyativerdi 1200 tl bu demekki kaskosuz yola devam...

349 TL lik mini ekstra kasko ürünüzmüden sabit fiyatlı faydalanabilirsiniz.
    50 BİN TL ye kadar trafik kazalarınızı yılda 2 kazaya kadar karşılıyor
    veya farklı muafiyeli kasko policesi fiyatlarımızdan sunabiliriz.

Hocam sormak istediğim birşey var, kasko nasıl 349 olur insanlar neden ( tabiri caiz ise ) saldırmıyor bu mini ekstra paketine. 1000 lira üstünde olan farkı ve artıları eksileri nedir. Teşekkürler.

Saldırıyorlar
    Çok yapıyoruz
    Ama kısıtlı tabiki teminatlar
    yuzuncuyil.com.tr detaylarına bakabilirsiniz

• Binbaşı
    1753 Mesaj
    Ya bu millet sigorta şirketlerine onların acentelerine mi çalışacak zorunlu olmasın kaskoda kabul edilsin bu ne her gün biriyle karşılaşıyorum geçen yılın3 katı çıkıyormuş zorunluluk kalsın bari muayene olsun yada devlet halkbankası vakıfbankası ne biri uygun bir alternatif sürsün piyasaya rekabeti sağlasın
    |
    |
    1131 Mesaj
    Bugün güç bela 700 liraya yaptırdım. Acentadaki eleman her ay fiyatların güncellendiğini söyledi.Mart ayında biraz daha artabilirmiş. Bu saatten sonra kesinlikle eskisi gibi ucuz olmaz dediler.
    |
    |

|
    |
    Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş uluslar, önce haysiyetlerini, sonra özgürlüklerini ve sonra da bağımsızlıklarını kaybetmeye mahkumdurlar. M.Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    2598 Mesaj
    Bilgi amacıyla yazıyorum;

99 model Renault Twingo, 7. sigortasını 560 liraya bilmemne japon sigortadan yaptırdım. (sompo değildi sanırım, nippon gibi birşeydi..)

6 yıl içerisinde hiç kaza yapmadım, yaş 30, araç istanbul plakalı - ikametim de istanbul'da, üzerime kayıtlı üç araba var.

Fiyatlar çok fahiş, insan gibi araç kullanmayan, aptalca kullandığı için senede 4-5 kazaya karışan, sahte kazalarla ödeme alan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. 2005'te ehliyet aldım, aktif şekilde araç kullanırım ve henüz sigortadan bir kuruş para almışlığım yok...
    |
    |
    üstüme işaret atmışlar sanırım axadan başka hiçbir firma avantajlı fiyat vermiyor neden?? pastadan müşterileri kendilerinemi ayırıyorlar acaba diyorum.

Haram zıkkım olsun bu paralar tekavüfünüzede sizede gireceğiniz her türlü sektörede el birliği ile yiyorsunuz bu halkı be doymadınızmı şerefsizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 4 Mart 2016; 13:52:10 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: geberit

üstüme işaret atmışlar sanırım axadan başka hiçbir firma avantajlı fiyat vermiyor neden?? pastadan müşterileri kendilerinemi ayırıyorlar acaba diyorum.

Haram zıkkım olsun bu paralar tekavüfünüzede sizede gireceğiniz her türlü sektörede el birliği ile yiyorsunuz bu halkı be doymadınızmı şerefsizler.

Bende cok arastırdım.generalinin musteri hizmetlerinden de fiyat alın bence opsiyonları vardı onların.

hocam generali normalden 100 üstü fiyat verdi onada baktım herşeye baktım yok yok 20 lira düşüğe buldum axadan oda sampo japon sigorta axadan memnunum hiç değilse bilindik firma.
    |
    |
    SHOSTKOVİCH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugun satışını aldığımız 2009 Fiat Fiorino Combimix 'e alayı 2000 ve üstü fiyat cıkardılar. Doğa ise 900 TL çıktı yaptırmadım. Ne benim ne babamın ne de validenin Allaha şükür 20 yıldır hiçbir kazası yok. Şaka gibi bir ülke olduk yazıklar olsun böyle adaletsizlige. Yayında ve yapımda emeği gecen herkesin Allah belasını versin.
    |
    |

|
    |
    bu trafik sigortasını haram edenler utanın utanın. bu milli iradeye bir darbe resmen.

trafik canavarı olan kefenini giymiş ak dolmuşçu ve minübüsçülerin sigortasına üst limit koydu uzun adam ve kısa adam.

bu artışın en önemli sebeplerinden biri bu.

resmen cumhurun başına haram olsun diyorsunuz, ona oy veren kefenini giymiş ak yiğitlere haram olsun diyorsunuz.

paralelsiniz hepiniz.
    |
    |
    sigorta : 280
    kasko : 820
    bu yıl
    sigorta : 780 ( %15 hasarsızlık indirimi ) ( sompo japon )
    kasko : 620 ( iki yıldır kaza yok ) ( HDİ sigorta )
    araç 06 plaka alfa romeo 147 emekli babamın üzerine

Şu rezilliğe bakarmısnız bu nasıl bir artıştır yahu ,üstelik kaso bile değil park halinde vurup kaçan dolu arabanın kaputu ezik içinde ama trafik 1 krş bile ödemiyor ama karşılığında 500 den aşşağı para almıyor
    ülkenin başı yok beyler başsız kalmış diyebiliriz bir anlamda ,ortalık soygunculara gaspçılara kalmış.
    |
    |
    ozkancan85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.