Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
62
Favori
456.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Kasko fiyatida alayim dedim ilk yil 900 axa gecen 700 axadan yaptirdim simdide anadolu endusuku fiyativerdi 1200 tl bu demekki kaskosuz yola devam...

349 TL lik mini ekstra kasko ürünüzmüden sabit fiyatlı faydalanabilirsiniz.
    50 BİN TL ye kadar trafik kazalarınızı yılda 2 kazaya kadar karşılıyor
    veya farklı muafiyeli kasko policesi fiyatlarımızdan sunabiliriz.

Hocam sormak istediğim birşey var, kasko nasıl 349 olur insanlar neden ( tabiri caiz ise ) saldırmıyor bu mini ekstra paketine. 1000 lira üstünde olan farkı ve artıları eksileri nedir. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

quote:

Orijinalden alıntı: alional

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Kasko fiyatida alayim dedim ilk yil 900 axa gecen 700 axadan yaptirdim simdide anadolu endusuku fiyativerdi 1200 tl bu demekki kaskosuz yola devam...

349 TL lik mini ekstra kasko ürünüzmüden sabit fiyatlı faydalanabilirsiniz.
    50 BİN TL ye kadar trafik kazalarınızı yılda 2 kazaya kadar karşılıyor
    veya farklı muafiyeli kasko policesi fiyatlarımızdan sunabiliriz.

Hocam sormak istediğim birşey var, kasko nasıl 349 olur insanlar neden ( tabiri caiz ise ) saldırmıyor bu mini ekstra paketine. 1000 lira üstünde olan farkı ve artıları eksileri nedir. Teşekkürler.

Saldırıyorlar
    Çok yapıyoruz
    Ama kısıtlı tabiki teminatlar
    yuzuncuyil.com.tr detaylarına bakabilirsiniz

• Ya bu millet sigorta şirketlerine onların acentelerine mi çalışacak zorunlu olmasın kaskoda kabul edilsin bu ne her gün biriyle karşılaşıyorum geçen yılın3 katı çıkıyormuş zorunluluk kalsın bari muayene olsun yada devlet halkbankası vakıfbankası ne biri uygun bir alternatif sürsün piyasaya rekabeti sağlasın
  • Bugün güç bela 700 liraya yaptırdım. Acentadaki eleman her ay fiyatların güncellendiğini söyledi.Mart ayında biraz daha artabilirmiş. Bu saatten sonra kesinlikle eskisi gibi ucuz olmaz dediler.
  • Bana 1192 tl cikti. Yuh arkadas ya resmen hirsizlik bu. Sanki ferrarye biniyorum. Alt tarafi 2009 golf, bu ne ya. Haram zikkim olsun.

• Bilgi amacıyla yazıyorum;

99 model Renault Twingo, 7. sigortasını 560 liraya bilmemne japon sigortadan yaptırdım. (sompo değildi sanırım, nippon gibi birşeydi..)

6 yıl içerisinde hiç kaza yapmadım, yaş 30, araç istanbul plakalı - ikametim de istanbul'da, üzerime kayıtlı üç araba var.

Fiyatlar çok fahiş, insan gibi araç kullanmayan, aptalca kullandığı için senede 4-5 kazaya karışan, sahte kazalarla ödeme alan hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. 2005'te ehliyet aldım, aktif şekilde araç kullanırım ve henüz sigortadan bir kuruş para almışlığım yok...
  • üstüme işaret atmışlar sanırım axadan başka hiçbir firma avantajlı fiyat vermiyor neden?? pastadan müşterileri kendilerinemi ayırıyorlar acaba diyorum.

Haram zıkkım olsun bu paralar tekavüfünüzede sizede gireceğiniz her türlü sektörede el birliği ile yiyorsunuz bu halkı be doymadınızmı şerefsizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 4 Mart 2016; 13:52:10 >
  • akrabanın 6binlik şahinine 730lira fiyat çıkardılar.kaza belasıda yok.nasıl bir mantık nasıl bir soygun içerisindeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

üstüme işaret atmışlar sanırım axadan başka hiçbir firma avantajlı fiyat vermiyor neden?? pastadan müşterileri kendilerinemi ayırıyorlar acaba diyorum.

Haram zıkkım olsun bu paralar tekavüfünüzede sizede gireceğiniz her türlü sektörede el birliği ile yiyorsunuz bu halkı be doymadınızmı şerefsizler.

Bende cok arastırdım.generalinin musteri hizmetlerinden de fiyat alın bence opsiyonları vardı onların.

• SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt
    hocam generali normalden 100 üstü fiyat verdi onada baktım herşeye baktım yok yok 20 lira düşüğe buldum axadan oda sampo japon sigorta axadan memnunum hiç değilse bilindik firma.
  • Bugun satışını aldığımız 2009 Fiat Fiorino Combimix 'e alayı 2000 ve üstü fiyat cıkardılar. Doğa ise 900 TL çıktı yaptırmadım. Ne benim ne babamın ne de validenin Allaha şükür 20 yıldır hiçbir kazası yok. Şaka gibi bir ülke olduk yazıklar olsun böyle adaletsizlige. Yayında ve yapımda emeği gecen herkesin Allah belasını versin.
  • 890 tl 34 plaka kaza bela yok geçen sene 406 tl yaptırmıştım yeniledim hakkımı haram ediyorum bu bir soygundur yasal soygun.

• bu trafik sigortasını haram edenler utanın utanın. bu milli iradeye bir darbe resmen.

trafik canavarı olan kefenini giymiş ak dolmuşçu ve minübüsçülerin sigortasına üst limit koydu uzun adam ve kısa adam.

bu artışın en önemli sebeplerinden biri bu.

resmen cumhurun başına haram olsun diyorsunuz, ona oy veren kefenini giymiş ak yiğitlere haram olsun diyorsunuz.

paralelsiniz hepiniz.
  • geçen yıl
    sigorta : 280
    kasko : 820
    bu yıl
    sigorta : 780 ( %15 hasarsızlık indirimi ) ( sompo japon )
    kasko : 620 ( iki yıldır kaza yok ) ( HDİ sigorta )
    araç 06 plaka alfa romeo 147 emekli babamın üzerine
  • ozkancan85 O kullanıcısına yanıt
    Şu rezilliğe bakarmısnız bu nasıl bir artıştır yahu ,üstelik kaso bile değil park halinde vurup kaçan dolu arabanın kaputu ezik içinde ama trafik 1 krş bile ödemiyor ama karşılığında 500 den aşşağı para almıyor
    ülkenin başı yok beyler başsız kalmış diyebiliriz bir anlamda ,ortalık soygunculara gaspçılara kalmış.
  • valla seve seve ödedim,haram zıkkım olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uygun fiyatlari hangi firma veriyor su an?

• 97 twingo, yaş 29, ilk arac, basamak 4'müş, eeennn ucuz sampo japan cikardi.
    1126TL(ilk hafta 1082TL idi, ikinci hafta 1126TL cikti)
    Arabayi satma noktasindan dondum, Sigortaci halimize acidi da 25tl almadi, 1100TL odedim :(
    Haram zikkim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baracus -- 7 Mart 2016; 8:10:08 >
  • baracus kullanıcısına yanıt
    En son 450tl yaptirmistim 7 ay once araci satiyorum degistiricem vallahi korkuyorum sigortaya gitmekten :( 6..ci aracim olucak banada 1000cikarmi acaba :(

• Daha da artar bu işleri fiyatlar demedi demeyin bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.