Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
62
Favori
456.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 fusion 1691 tl en düşük hala araştırıyorum lanet olsun böyle sisteme
  • Arkadasimin linea var geçen sene 400du ayni şirket 1700 cikardi araştırdı 750ye yaptırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigorta şirketleri işi öğrendi.
    Mecbur yaptıracaksınız.
    Onlarda fiyatı iyice şişirecek.
    Çünkü mecburiyet var.
    Hükümete zahmet olur bunu çözmek.

• 1058tl yaptirdim allaha havale ediyorum...

• Arkadaşlar nacizane tavsiyem, belirli bir şirket değil de acenteler üzerinden alın sigortanızı kaskonuzu. Kasko konusunda da güvendiğiniz birine gitmenizi öneririm ki teminatları açıklasın.

Geçen hafta 93 doğumlu eşinin üzerine araç almış ve al-sat yaptığı için sigortanın çok çıkmasından korkup 4 ay kadar sigorta yaptırmamış satarken sigorta yaptıran bir arkadaşımdan bizzat yaşanmış bir olay.

Yer Ankara

1.firma 3.600
    2.firma 2500
    3.firma 1600
    4.firma 1500
    5.firma 1115

Rakamlar küsüratlıdır !

Bu arada acenteler size en iyi fiyatı verebilmek için diğer acenteler ile işbirliği içine girerler. Sizi kazanmak ticarî hayatlarına devam edebilmek için.
    Artık internet fiyatları da farklı çıkıyor. Şımardılar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusT_SmiLe -- 17 Mart 2016; 23:14:50 >
  • Son 4-5 senedir tertemiz bir tramer. 1558 lira.

• soygun bu resmen soygun

• Geçen sene axa ya 230 tl ye yaptırmışım hiç kaza vs yok yıllardır yer izmir axa bu sene 1.600 tl çıkarmış başka firmaya en ucuz buldugum 580 tl ye yaptırdım..250.000 teminatlı kaskoyuda 930 tl ye yaptırdım en son basamaktayım.
  • Arabayı eşimin üstüne aldım,kayınpeder daha önce eşimin üstüne yapmış arabayı 2 kazası var,tabi ben bunu bilmiyorum,bana 5.000 tl den aşağı sigorta teklif eden yoktu.Ayrıca bazı sigortalar hızını alamayıp biri 9.850 tl diğeride 18.000 bin tl sigorta prim ücreti çıkardı şaka gibi.Aldığımız araba 2006 citroen c4 :) bunları görünce tabi kendi üstüme alamadım çünkü geçen yıl ufak bir kaza atlattım,suçlu bendim kademem 4 tü.O yüzden kazadan dolayı 3 e göre fiyatlanacaktım.Bende aracı kendi babamın üstüne aldım.Bu kez akrabanın biri babamın üstüne araç almış şaka gibi babamın kademesi 7.ciydi.Adamlar babamın üstüne araba var diye 2.arabaya indirim vermediler.Şuan gelen en uygun teklif sampodan oda 943 tl.Akrabanın sigortası 7 aya kadar bitecek.Biter bitmez şutlayacağım onu.Mahvoldum ya
  • 2007 model Jetta, yaş 32, 540 liraya Generali'den yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERNESTO44

http://www.aksam.com.tr/ekonomi/trafik-sigorta-primleri-tbmm-gundeminde/haber-500690?utm_content=buffer740cd&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

YANİ??

Çok bişeyin değişeceğini sanmıyorum. Bir süre bu paralarla devam eder. Yükselmez yani.

• alional kullanıcısına yanıt
    hocam vilayete göre neden bu kadar çok değişiyor bu sigorta ücretleri ayrıca sizden teklif alma şansımız varmı makul bir fiyat verme şansınız varsa lütfen pm den görüşelim
  • Selam

Ilave bir secenek daha ekleyeyim.Arkadasın geri bildirimleri iyi,belki ekstra faydası olur.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102688525&p=22

• 2015 hazirandan gelmeye başlamıştı
    Senesi gelen olduukça konu alevleniyor
    ilk dalganın kurbanı olarak Temmuzdaki yenilemede göreceğiz bakalım yine artacak mı nalet şey?

• Doğa sigorta bir kooparatif 100 lira üyelik aidatı ayrı kesip kendine üye yapıyor, mükkellef oluyorsunuz. Inşallah yaptırmamışsınızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: jjjayjay

Doğa sigorta bir kooparatif 100 lira üyelik aidatı ayrı kesip kendine üye yapıyor, mükkellef oluyorsunuz. Inşallah yaptırmamışsınızdır.

Mükellef oluyorsunuz diyorsunuz da
    Bu koop.den Kar payı mi aliyoruz
    Yahu sirf karalamak icin yapmayin bunu
    Ege sigorta da batti hazine paramizi odedi
    sanki titan zinciri doga sigorta!!??
    gecen ordan police kesmeyen bir sogortaci arkadas da bunu soyledi

• Bende yeni sigorta yaptırdım yaptırırken sigortacının biri beni uyardı. Sonra kayınçomun extresinde gördüm ayrıyetten yüz daha geçmişler. Hepsi bir gibi rakam söylemişler. Siz sormuşsunuz bende sizi uyarayım dedim. Şikayet var dada bu konuda şikayetler var.

• bugün sigortam.net'ten sompo japan'dan 750 TL'ye yaptırdım. yer istanbul.
    kasko da yaptıracam ama fiyatlar 2200'den başlıyor minimum, biraz daha bakacam ona.
  • Tüketici hakem heyetinden fazla alınan tutarları geri alma umudu doğdu.RK ceza kararlarının sonucunu beklemek gerekecek.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/trafik-sigortasini-geri-alma-umudu-dogdu/43000/43786/
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.