Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Amazon.com.tr 350/50 Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
19
Favori
30.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Hediye kartı alsak kampanyaya dahil olur mu?
    Tabiki olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon hediye kartını nasıl yüklüyoruz? Mail olarak gönderip sonra istediğimiz hesapta bu kodu kullanıyoruz galiba, değil mi? Fatura için TC no istiyor, bu alışverişten sonra olmuyor muydu?
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Kart ayarlarından yurt dışı alışverişe kapalı olduğundan olabilir. açıp öyle deneyebilirsin. Sanal kartda benzer problem yaşadım

• seberhan1907 S kullanıcısına yanıt
    Bu gün bende aldım. Takip ediyordum bunu, en uygun fiyat Amazon’daydı zaten. Diğer sitelerde yakın fiyatlar var ama vergi artışı, Bankkart puan kampanyası ve Amazon güvencesi birleşince abimle birlikte birer tane sipariş ettik. Hayırlı olsun size de. Güle güle kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kampanyaya katılım gerekiyor mu

• blue legend kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, gerçekten de saçmaymış sorum :F

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Evet. Bankada kayıtlı telefondan SMS gönderilmesi veya mobilden katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Bu gün bende aldım. Takip ediyordum bunu, en uygun fiyat Amazon’daydı zaten. Diğer sitelerde yakın fiyatlar var ama vergi artışı, Bankkart puan kampanyası ve Amazon güvencesi birleşince abimle birlikte birer tane sipariş ettik. Hayırlı olsun size de. Güle güle kullanın.
    Merhaba hocam, amazon yurtdışı sitesinden mi aldınız o fiyata ben bulamadım :(

Teşekkürler bankkart mobil uygulamasında görünmüyor kampanya bu sorunu yaşayan var mı

• redloves kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yok hocam Türkiye sitesinden. Normal fiyatı 438₺. Arkadaş puan olarak verilen 50₺ yi göz önünde bulundurarak 388₺ ye mal ettiğini söylemiş. Bende aynı şartlarda satın aldım.

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Dün bende de görünmüyordu fakat bu gün çıktı. Mobilden kampanyalara girdiğiniz zaman yukarı doğru sayfayı kaydırmaya çalışın ekranı yeniler gibi yapıp bazı kampanyalar ekleyerek gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

Merhaba. Yok hocam Türkiye sitesinden. Normal fiyatı 438₺. Arkadaş puan olarak verilen 50₺ yi göz önünde bulundurarak 388₺ ye mal ettiğini söylemiş. Bende aynı şartlarda satın aldım.
    Pardon ben yanlış anlamışım ozaman. Fiyatı dediğiniz gibi 50 tl puanı ekleyince oluyor.

• Arkadaşlar cüzdan uygulamasına 350 TL para yatırdık. 250 sini harcadık. İleride kullanılmayan 100 TL'yi tekrar geri alabiliyor muyuz, yoksa hep amazon cüzdanda mı kalıyor
    Teşekkürler

• Bende Bankkart var ama nedense amazon da tanımlamakta sorun yaşıyorum. Fikri olan var mı acaba?
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    kalır
  • Su ziraat puanlari nerede geciyor arkadaslar ? Kullanabilecegimiz bir internet sitesi var mi

• spongebob55 kullanıcısına yanıt
    1 sayfa geri git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böcekli sümük -- 21 Mayıs 2020; 13:12:36 >
  • Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.