Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Amazon.com.tr 350/50 Kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
19
Favori
30.944
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D. B. Cooper

Amazonda 250 tl üstü alışveriş yaptırmıyordu ziraat bankkarta böyle bir kampanya varsa demekki kaldırmışlar sınırı :)
    Maalesef hala yaptırmıyor. Kartı tanımladım ama ödeme yap deyince biraz bekletip tekrar aynı ekrana düşüyor. Amazonu aradım bizim sistemimiz gereği banka kartlarına 50 tl üzeri işlem yapamıyorsunuz diyor. Ama bazen 100 liralık siparişe onay verildiği bilgisi de var dedi. kafam karıştı, kampanya detaylarında banka kartı dahil tek seferde 350 ve üzeri diyor. Ramazan kampanyası ile birleştireyim diyordum ama olmadı. KK almak da istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Arkadaşlar cüzdan uygulamasına 350 TL para yatırdık. 250 sini harcadık. İleride kullanılmayan 100 TL'yi tekrar geri alabiliyor muyuz, yoksa hep amazon cüzdanda mı kalıyor
    Cüzdan uygulaması nedir? Biraz detay verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Maalesef hala yaptırmıyor. Kartı tanımladım ama ödeme yap deyince biraz bekletip tekrar aynı ekrana düşüyor. Amazonu aradım bizim sistemimiz gereği banka kartlarına 50 tl üzeri işlem yapamıyorsunuz diyor. Ama bazen 100 liralık siparişe onay verildiği bilgisi de var dedi. kafam karıştı, kampanya detaylarında banka kartı dahil tek seferde 350 ve üzeri diyor. Ramazan kampanyası ile birleştireyim diyordum ama olmadı. KK almak da istemiyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam, normal maaş kartı geçerli olmuyor sizde de değil mi? Bende de hata verdi, ee nasıl kampanya bu ozaman. Kampanya'ya katılıyorsun ama yararlanamıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• redloves kullanıcısına yanıt
    Evet maaş kartı, hata vermiyor aslında, işlem yapmıyor. Amazon MH deki eleman bizim sistemden kaynaklı banka kartına 50 tl den fazlaya onay vermiyor sistem diyor.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi 250 tllik ürün aldırıypr en fazla harddisk alacaktım alamamıştım , ziraatbankart ile hala devam ediyorsa üzücü bir durum :( geçmiş olsun

• Kendimi sizin için feda ettim resmen beyler:)))

Ziraat vadesiz hesaba 350tl attım. Bankkart mobilden bu kampanyaya katıldım. Amazon’da alacak birşey bulamadım hediye kartı aldım 350tl lik. Mail olarak gelen hediye kartını tekrar hesabıma sıkıntısız birşekilde yükledim. 10yıl bekleyebiliyormuş. Blackfridayde felan kullanırız:)

Sorun şurda ki bankkarttaki 350/50 cippara sayaç işlemedi ama genelde geç işlediği için 24saat bekleyelim görelim bakalım:))

edit: işlem başarılı beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 29 Mayıs 2020; 19:20:47 >
  • Kimsediil kullanıcısına yanıt
    Haber bekliyoruz Kara Murat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Onlarca kişinin merakını gideriyorsun.
    Bravooo..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Kendimi sizin için feda ettim resmen beyler:)))

Ziraat vadesiz hesaba 350tl attım. Bankkart mobilden bu kampanyaya katıldım. Amazon’da alacak birşey bulamadım hediye kartı aldım 350tl lik. Mail olarak gelen hediye kartını tekrar hesabıma sıkıntısız birşekilde yükledim. 10yıl bekleyebiliyormuş. Blackfridayde felan kullanırız:)

Sorun şurda ki bankkarttaki 350/50 cippara sayaç işlemedi ama genelde geç işlediği için 24saat bekleyelim görelim bakalım:))

edit: işlem başarılı beyler
    Takip teşekkürler.
  • Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz.

Amme hizmeti

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bankkart mı?
  • Hala Amazon gömülebiliyor ülkede. Enteresan. N11'den aldığı şey bozuk çıkınca aylarda peşinde koşmak istiyor insanlar, 2 hafta kargo beklemek istiyor, ucuza almak için illa kampanya beklemek istiyor. Amazon net fazla bu ülkeye.

• Arkadaslar selam.kampanyada 'ilk alisveris' altı cizilerek belirtilmis.
    Bu kartin amazon alisverisinde ilk defa kullanilcak olmasi gerektigini mi soyluyor yoksa 2. Veya 3. Aliseveris degil direkt ilk alisverisiniz mi demek.istiyor ?

• g3nj kullanıcısına yanıt
    350₺ üzeri olması yeterli. Daha önce alışveriş yapmamış olmak gerekmiyor. Harcama yapmadan kampanyaya katılın sadece.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    2 farklı a101 de kullanamadım ben
  • Hocam bende kullanmadım. Ziraat bankası sayfasında bu şekilde arkadaşlar paylaşmış.
  • 1 hafta önce A101 den sigara almıştım bende puanla. Kapattılar mı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Bu mesaj silindi.
    Maaş kartı ile yapılamıyor işlem. Kampanya ya katılım sağlanıyor ama alış veriş yapılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.