Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Amazon.com.tr 350/50 Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
19
Favori
30.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yapmayın Allah aşkına. Fiyatlarının çok uygun olduğu bir dünya ürün var sitelerinde. Sizin aklınıza gelmiyor olabilir ama benim de ilk baktığım yer. Amazon’un satış ve satış sonrası kalitesi bile fark oluşturuyor. Bu gidişle yer edinmeyi boş verin odak noktası olabilir. Diğer firmalar kalitesini yakalar umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal bankkart kampanyaya dahil mi acaba.. yani kredi kartı özelliği olmayan normal kart ile puan kazanılır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziraat kampanyalarını harcamadan sonra katılım yapsak yine sayılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYSERS0ZE

internetten çok ürün alırım hiç birinde amazon aklıma bile gelmiyor. İlk zamanlar bazen bakıyordum ama artık gerek duymuyorum.. hem fiyatlar cazip değil hemde diğer sitelerin yaptığı çek kupon ve banka kampanyalarını amazonda görmek zor... bu haliyle amazon türkiye e alışveriş piyasasında yer edinemez
    Katılıyorum. Amazon tutunamadı. Ürünler piyasa fiyatı ile aynı. Çek, kupon, banka kampanyaları da olmayınca hiçbir cazibesi yok şu an için.

• Hesap cüzdan bakiyesi yüklesek olur mu acaba?

• Bank kart liraları nerelerde kullanabiliriz, bilenler yardımcı olabilir mi acaba?

• Bankkart banka kartıyla 350 liralık alışverişim oldu ama sayaç işlemedi. 2000/100 harcama sayacı da işlemedi. daha sonra mı etki ediyor acaba.

bu arada troy logolu kart ile amazon'da alışveriş yapılamıyor. master card olan ile yapabildik.
  • Ramazan kampanyası ile çok güzel oran yakalanıyor lakin alacak ürün bulamadım. Çok acil ihtiyacım yok.

Tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Provizyondan düştükten sonra (genelde ertesi gün) sayaç işliyor. Kart ilk çıktığında anında işliyordu daha sonra sistem değişti.
  • mi box aldım 388TL'ye geldi, vergi artışı fiyatlara yansıyınca iyice artacak gibi duruyor. ihtiyaç varsa alınaiblir
  • Tam kupon ararken bunu görmek güzel oldu. Teşekkürler.
  • Hediye kartı alsak kampanyaya dahil olur mu?

• Teşekkürler.

• Bu kampanyaya katıldım. Bankamatik kartımla siparişi vereceğim ama kart sipariş aşamasında eklenmiyor 🙄 MH sordum çözüm için. El cvp:
    " Hem devlet bankası hemde bankamatik kartı. Çözümü yoki" dedi 😀

Kredi kartı ile deneyin diyor. Olmayan şeyle nasıl deneyecem😀 var mı bu sorunla karşı karşıya kalan.

Çözüm yolunu bilen varsa çok makbule geçer
    Banakamatik kartım maestro kart bu arada. Ama yine de olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Hediye kartı alsak kampanyaya dahil olur mu?
    Bunu ben de merak ediyorum, deneyen olursa lütfen paylaşsın.
  • oz7oz kullanıcısına yanıt
    hocam yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum. Geçen yıl aldığım puma ayakkabının iç filesinde çok ufak yıpranmalar oldu. Hepi topu en fazla 2 veya 3 ay ancak giymişimdir kış zamanına denk geldi felan derken. Geçenlerde müşteri hizmetlerine yazayım dedim. Hemen iade kodu oluşturdu adamlar. Ve gelen mailde de aynı ayakkabının şu an stoklarda olmadığını iade işlemleri bitip tekrar stoğa girdiği taktirde sipariş verebileceğimi, fiyatı yüksek olsa bile ilk aldığım tutardan yüksek olduğu taktirde kalan kısmı kartıma iade edeceklerini belirttiler. Tek kelime söylüyorum müşteri hizmetlerinin nirvanasıdır bu abartmıyorum. Ürün skalası her ne kadar dar olsa da özellikle girip baktığım bir site ve şu ana kadar 10'un üzerinde alışverişim olmuştur. Hoş ben daha ayakkabıyı iade edecek vakti de bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Bu kampanyaya katıldım. Bankamatik kartımla siparişi vereceğim ama kart sipariş aşamasında eklenmiyor 🙄 MH sordum çözüm için. El cvp:
    " Hem devlet bankası hemde bankamatik kartı. Çözümü yoki" dedi 😀

Kredi kartı ile deneyin diyor. Olmayan şeyle nasıl deneyecem😀 var mı bu sorunla karşı karşıya kalan.

Çözüm yolunu bilen varsa çok makbule geçer
    Banakamatik kartım maestro kart bu arada. Ama yine de olmuyor.
    visa logolu kartımı sorunsuz ekledim şimdi. çözümü kartı yenilemek olabilir.

• Bende normal bankkart var. Kampanyalarda vardı katılım sağlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeefe888

Bank kart liraları nerelerde kullanabiliriz, bilenler yardımcı olabilir mi acaba?
    1.Şok Market
    2.Lcw Waikiki Mağazaları
    3.Flo Mağazaları
    4-Ebebek
    5-Carrefour marketler
    6-Defacto mağazaları
    7-Mavi Jeans mağazaları
    8-Carrefour marketler
    9-Aytemiz, Opet, Petrol Ofisi, Shell (Sadece anlaşmalı bazı istasyonlar,tamamı değil)
    10-Özdilek
    11-İkea
    12-D&R mağazaları
    13-Civil Mağazaları
    14-Koton mağazaları
    15-Yunus Marketler
    16-Migros
    17-A 101
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.