Şimdi Ara

Zippo hakkında sorularınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zippo kullanıcısıyım.Zippo hakkında herhangi bir sorusu olan mesaj atabilir.Orijinallik için %90 garanti verebilirim.Ateşi hakkında falan her şey için mesaj atabilirsiniz altına yorum atarsanız mesajlarınıza cevap daha çabuk gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morning Star -- 23 Ağustos 2015; 17:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benzin koyunca kac gun saklıyor.kimi bir haftada ucuyor diyor.durduk yere bitiyormus

• Zippo ne olaki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

benzin koyunca kac gun saklıyor.kimi bir haftada ucuyor diyor.durduk yere bitiyormus

Evet.Sıcak uçmasında büyük bir etken.Ama 3 günde değil.Lift to fill yazısının ıslanması lazım ve fitilinden akmaması gerek çünkü fitilden akarsa ateş fitili karartıyor ve fitilin kondisyonu kötüleşiyor

• Karizmatik zippo yakma taktiklerin var mı,varsa yazsana :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalite farkı var mı 1.2.3. gibisinden
    Ve fiyatlar ortalama ne bunlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Lopster

Karizmatik zippo yakma taktiklerin var mı,varsa yazsana :)

Hareketler zipponun kapak ömrünü azaltır ve zippo firması dış aksam için garanti vermezler.Ama hareket yapmadan insanları şaşırtmanın bir yolu var.Adı twilight zone.Onu araştırmanız iyi olur.Anlatırsam pratiğe dökmeniz zor olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morning Star -- 22 Ağustos 2015; 21:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukjack

kalite farkı var mı 1.2.3. gibisinden
    Ve fiyatlar ortalama ne bunlarda

Şu anda dolar uçtu ama zippoların fiyatında değişme yok ve kalite farkı yok sadece yapıldığı madde ,kaplama ,kazıma desen,veya kaplama olarak değişiyor.Armor serisi var normalden 1,5 kat daha kalın ama sesi az çıkıyor.Detay için pm at istersen.
  • 5 tl ye aldığım zippoda 1 hafta benzin saklıyor 100 tl lik olanda
    görüntüde zaten çok fark olmuyor,ben 5 tl ye almıştım kullandım beğenmedim verdim
    çünkü habire benzin koyuyorum,normal çakmak daha iyi hemde rüzgarda yanan fısss diye olanlar iii
  • quote:

5 tl ye aldığım zippoda 1 hafta benzin saklıyor 100 tl lik olanda
    görüntüde zaten çok fark olmuyor,ben 5 tl ye almıştım kullandım beğenmedim verdim
    çünkü habire benzin koyuyorum,normal çakmak daha iyi hemde rüzgarda yanan fısss diye olanlar iii

Kesinlikle haklısınız.Gazlı çakmaklar için 1.75 tl ye gaz alabilirsiniz.1 tlye çakmak alıp 10larca kez doldurabilirsiniz her seferine 1 tl vermek yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morning Star

quote:

Kesinlikle haklısınız.Gazlı çakmaklar için 1.75 tl ye gaz alabilirsiniz.1 tlye çakmak alıp 10larca kez doldurabilirsiniz her seferine 1 tl vermek yerine

sigara bırakınca cakmaga masrafada gerek kalmıyor

• quote:

quote:

Hareketler zipponun kapak ömrünü azaltır ve zippo firması dış aksam için garanti vermezler.Ama hareket yapmadan insanları şaşırtmanın bir yolu var.Adı twilight zone.Onu araştırmanız iyi olur.Anlatırsam pratiğe dökmeniz zor olur.

Twilight zone çok denedim ama yapamıyorum. Fitili eğiyorum ama parmağımla söndürünce içerde ateş kalmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

quote:

quote:

Twilight zone çok denedim ama yapamıyorum. Fitili eğiyorum ama parmağımla söndürünce içerde ateş kalmıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Elinizle öyle yaptıktan sonra çakmağı salladınız mı ? Çakmağı salladığınızda ateşin tekrar yükselmesi gerekli.

• Çakmak kullananın bile profosyoneli çıkmış. 2 liralık çakmak neyinize yetmiyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

quote:

quote:

Elinizle öyle yaptıktan sonra çakmağı salladınız mı ? Çakmağı salladığınızda ateşin tekrar yükselmesi gerekli.

Sallıyorum ama olmuyor. Bazen içerde ateş bile kalmıyor.

• Merhabalar, amerikadan zippo getiriyorum. Uygun fiyata burada satıyorum. Eğer ilgilendiğiniz model varsa 1.5 haftada getiriyorum. Detaylı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz. Ya da aşağıdaki linkten ilanıma bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_108770411/f_//tm.htm#108770411

Not: Eğer konunun sahibi rahatsız olup belirtirse mesajımı silerim.

• Neden hergün bir veya birsürü Zippo konusu görüyorum. Niye bu kadar ünlü arkadaş? Altı üstü çakmak değil mi? Sanki ayfon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Merhabalar, amerikadan zippo getiriyorum. Uygun fiyata burada satıyorum. Eğer ilgilendiğiniz model varsa 1.5 haftada getiriyorum. Detaylı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz. Ya da aşağıdaki linkten ilanıma bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_108770411/f_//tm.htm#108770411

Not: Eğer konunun sahibi rahatsız olup belirtirse mesajımı silerim.

Hayır dostum ne alakası var.Yazılarınızı okudum alıcılar sizden memnun.Benim için bir sıkıntı yok hatta bu aralar bir replica almayı düşünmekteyim bir ara mesaj atmak isterim size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• rüzgarda da yanıyor mu bu veret
  • quote:

onlarda çabuk bitiyor. bütan gazlı çakmağı diyorsunuz sanırın. 10 liraya bi tane aldım ertesi güne bitti.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.