Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel olarak görüntü güzel filmden filme gore de değişiyor bence belki kullanılan kamera bile etkiliyordur. Film sarmaya başladıktan sonra görüntüye alışıyor insan :) fazla kafa yormamak lazım ama ayarladım daha sıcak renkler oldu

Ek olarak benim cihaza update gelmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-877716BC3 -- 22 Kasım 2017; 19:10:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaziantep75

Genel olarak görüntü güzel filmden filme gore de değişiyor bence belki kullanılan kamera bile etkiliyordur. Film sarmaya başladıktan sonra görüntüye alışıyor insan :) fazla kafa yormamak lazım ama ayarladım daha sıcak renkler oldu

Ek olarak benim cihaza update gelmemiş

Hic birine gelmiyor

• Geekbuying den alan arkadaşlar bugün kargoya verildi diye mail geldi, 17track ten sorgulatıyorum ama şu mesajı veriyor, hemen düşmüyor mu bu siteye:

Paket şu an için bulunamadı. Gerekli olduğu durumda gönderen taraf ile görüşüp takip bilgisini doğrulatarak tekrar deneyin.
  • Buradan daha iyi takip ediliyor.

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

• ZDMC 17.6'yı bir tek ben mi kuramıyorum ? kurulamadı diye hata veriyor hem update hem de dosya yöneticisi.
  • Verdiğimiz link i bir hdd indirin sonrada hdd yi zidoo ya takın media oynatıcısı basıp disk i seçin dosyanın üzerine basın kuracak tir

• hamidasim H kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de oldu. Ben zidoo film oynatıcısı ile kurdum :)

• hamidasim H kullanıcısına yanıt
    eski versiyonu silin 17.4 yada daha eski surumu varsa sildikten sonra yukleyebilirsiniz.

• cemo62 kullanıcısına yanıt
    Cem,

Ne zaman aldın yahu, ben artık almaz diyordum...

Şaka bir yana kargo bilgilerinin zaman zaman 10 gün sonra ekrana düştüğünü gördüğüm bile oldu. Sıkıntı olmaz bence, rahat ol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 23 Kasım 2017; 10:9:4 >
  • Genelde 10 gün kayboluyor Sonra bir gün bir bakıyorsunuz PTT de çıkıyor

• Merhaba Arkadaşlar,

Cihazı kumandadan kapatıyorum, bir dak. sonra kendi kendine açılıyor. Herhangi bir zaman ayarlaması vs.. yok kapattğım ekranda, hepsi sıfır kontrol ettim. Bilgisi olan yardımcı olabilecek biri var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc305

Merhaba Arkadaşlar,

Cihazı kumandadan kapatıyorum, bir dak. sonra kendi kendine açılıyor. Herhangi bir zaman ayarlaması vs.. yok kapattğım ekranda, hepsi sıfır kontrol ettim. Bilgisi olan yardımcı olabilecek biri var mı?

Cihazın tüm kabloları çıkar sadece adaptör tak açılsın bas kapansın bakalım tekrar acicak mi

Hdmi dahil hic bir şey takma

Bakalım tv mi avr mi tetikliyor

Factor reset yapın birde

Bu dedikleriniz hic kimsede olmadı çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Cem,

Ne zaman aldın yahu, ben artık almaz diyordum...

Şaka bir yana kargo bilgilerinin zaman zaman 10 gün sonra ekrana düştüğünü gördüğüm bile oldu. Sıkıntı olmaz bence, rahat ol...

Abi 4k projeksiyon aldım mecbur alacaktım, ya zidoo ya zappiti(aslında aklım bunda ama 230 euroya mal oluyor değer mi bilemedim) ya da oppo(4500tl). Egreat e pek kanım kaynamadı. Kablo projeksiyon filmler hazır bir tek zidoo eksik 14 günden aşağı gelmez sanırım Bekle babam bekle 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 17.4 üzerine update etmiyor sanırım kaldırıp yenisini kurayım.
  • Zidoo da yada android ler de hic bir şeyi update etmeyin ki rahat çalışsın yeni çıktı ise kaldırın eskiyi kurun yeniyi

Zdmc kurmak 3 sn ayarları 1 dk

1300 film taratmak 1 saat

• Black friday zidoo'yu vurmadi mi?😄

• Miragle kullanıcısına yanıt
    Zidoo'nun kendi sitesinde Black Friday indiriminden bahsedilmiş ama fiyat yine de çok cazip değil bence.

Mesela Zidoo X9S modeli için indirim sonrası 129$'lık bir fiyat etiketi gözüküyor Amazon'da.Ama hâlâ Türkiye'ye teslimat yapılamıyor diye ikaz veriyor site.

Oysa Geekbuying'te yapılan Black Friday indirimi daha mantıklı ve aynı Zidoo X9S modeli 120$'a satışta.

Ona göre değerlendirin durumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 23 Kasım 2017; 17:33:41 >

• Zaten bedava satıyor bide indirim sanmam yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Zaten bedava satıyor bide indirim sanmam yapsın

Az önce 109 dolardan aldım.

https://www.geekbuying.com/coupon?pmrm=site-center-banner#close
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtYiyenBitki

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Zaten bedava satıyor bide indirim sanmam yapsın

Az önce 109 dolardan aldım.

https://www.geekbuying.com/coupon?pmrm=site-center-banner#close

Hayırlı olsun bu konu başlığındaki bütün arkadaşlar hemen hemen hepsi bu siteden ve bu fiyattan aldılar 5 $ aşağı 10 $ yukarı yani aldığınız fiyatta herhangi bir indirim yok normal fiyattan almışsınız sitenin canın sıkıldığı gibi davranıyor bir gün 120 $ 110 $, 108 $ 129 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 23 Kasım 2017; 21:30:0 >

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.