Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

Bu ürünün teslimi max kaç gün olur

On gün ile bir ay arasında genelde geliyor hiç gelmeyedebilir bu bir risk ama şimdiye kadar alıpta 15 günü geçen hiç görmedim

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Aynen uzun süredir takipteydim. 109.9 dolardı uzun bir süre sonra 119.9 dolar yaptılar.
    Black Friday de indirim olur diye bekledim ama yapmadılar. Gerçi diğer sitelerde daha pahalı hep.

Bu arada düşük yazmaları için uyarmaya gerek var mı yoksa zaten yapıyorlar mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtYiyenBitki

Aynen uzun süredir takipteydim. 109.9 dolardı uzun bir süre sonra 119.9 dolar yaptılar.
    Black Friday de indirim olur diye bekledim ama yapmadılar. Gerçi diğer sitelerde daha pahalı hep.

Bu arada düşük yazmaları için uyarmaya gerek var mı yoksa zaten yapıyorlar mıydı?

Ben bir kaç alışveriş te dusuk yaz dedim

Zaten yazdık dediler siz Yazın gitsin ne olur ne olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Zidoo da yada android ler de hic bir şeyi update etmeyin ki rahat çalışsın yeni çıktı ise kaldırın eskiyi kurun yeniyi

Zdmc kurmak 3 sn ayarları 1 dk

1300 film taratmak 1 saat

Bacup eklentisini kurup yedek alındığında 1200 küsür filmli yedeği geri yüklemek 10 dk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

quote:

Zidoo da yada android ler de hic bir şeyi update etmeyin ki rahat çalışsın yeni çıktı ise kaldırın eskiyi kurun yeniyi

Zdmc kurmak 3 sn ayarları 1 dk

1300 film taratmak 1 saat

Bacup eklentisini kurup yedek alındığında 1200 küsür filmli yedeği geri yüklemek 10 dk :)

Muhakkak öylede ben onu sevmiyorum illa bi sıkıntı çıkıyor

Costum fw yi bile update le yüklemiyorum hard resetle yapıyorum

Sadece arşivlemek için kullanıyorum bu nedenle zidooyu kullanmaya başladığımdan beri bir sorun yaşamadım. Beklemek sorun değilse kullanmayın tabi ama bence bir şans vermenize değecektir.
  • quote:

quote:

Sipariş geçeceğim bütün hafta her gün kontrol ettim 119$ hiç değişmedi. Kupon kullandığında 149$ orijinal fiyat üzerinden uyguluyor daha yüksek oluyor. Bugün indirime giret belki dedim, özellikle black fr. logosu konmuş üstüne ama fiyat yine aynı adam kandırıyorlar.
    Lakin bu siteden daha ucuza da bulamadım, hala sipariş geçmedim tereddüt ediyorum bir anda inerlermi diye.

Birde dropshipping seçyormusunuz, faydası olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparza -- 24 Kasım 2017; 9:46:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

quote:

Sipariş geçeceğim bütün hafta her gün kontrol ettim 119$ hiç değişmedi. Kupon kullandığında 149$ orijinal fiyat üzerinden uyguluyor daha yüksek oluyor. Bugün indirime giret belki dedim, özellikle black fr. logosu konmuş üstüne ama fiyat yine aynı adam kandırıyorlar.
    Lakin bu siteden daha ucuza da bulamadım, hala sipariş geçmedim tereddüt ediyorum bir anda inerlermi diye.

Birde dropshipping seçyormusunuz, faydası olur mu ?

Seçme

Birde almışken tam olsun diye v6 kumandalı paket seçin alın

Air mouse şeklinde çalışıyor süper

Teşekkür.
    Bende Mele F10 Deluxe kumanda var, değermi V6 almaya ?

http://www.dx.com/p/mele-f10-deluxe-2-4ghz-fly-mouse-w-g-sensor-gyro-keyboard-for-android-tv-box-mini-pc-black-331650#.WhfT0FVl-po
  • Amazon zidoo x9s gönderime açılmış.
    Pahalı geliyor tabi ama bazı arkadaşlar için amazon güvencesi öncelik olabilir.

https://www.amazon.com/dp/B01L1HWFEE/ref=nav_timeline_asin?_encoding=UTF8&psc=1

Price: $129.00 + $35.52 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Normalde Geekbuying`e göre zaten 10$ pahalı, buna bir de 35$ gönderim bedeli alıyor diyorsunuz.Totalde 45$ fazla para vermek demektir bu.

Sırf " Amazon garantisi var " diye bu kadar fark vermeye gerek yok arkadaşlar.

• ABD den arkadaşım gelecek Zidoo yu yada Nvidia Shield i getirtebilirim. Sizce özellikle Futbol Maçlarını izlemek için hangisini almalıyım ?
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Bende geekbuyingden h6 proyu aldım hocam tavsiyeniz üzere, 83 dolara indi indirimle.
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    Meleden cok farkı olacağını sanmıyorum ama ikisini de kullanan varsa bilgi verebilirler, mele f10 ir özelliğini kullanıyor musunuz ben tvyi öğretiyorum kullanıyorum bir süre, sonra herşeyi unutuyor sizde de böyle bir durum varmı merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

Bende geekbuyingden h6 proyu aldım hocam tavsiyeniz üzere, 83 dolara indi indirimle.

100 tl icin büyük hata yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: KaltenDragonbane

ABD den arkadaşım gelecek Zidoo yu yada Nvidia Shield i getirtebilirim. Sizce özellikle Futbol Maçlarını izlemek için hangisini almalıyım ?

Nerden izleyeceksiniz o maclari

Yasal yol ilk tercihim , olmazsa tasvip edilmeyen yöntemi de kullanabilirim.
  • Cihazın kurulumunu yaparken bir arkadaşım kendi iptv uygulamasını cihaza kurdu. Telefondan cam gibi bir yayın izlerken, zidoo ile tv'ye aktardığımız görüntünün kalitesi çok düşük oldu. Hiç beğenmedim...

Ip tv kullanmak gibi bir düşüncem yok ama bilgisi olan arkadaşlarımız yayının alındığı server kalitesinin düşük olabileceğini, düzgün bir server ile tv'den bile cam gibi görüntü alınabileceğini ilettiler.

Ben de bunu arkadaşıma ilettim, evde kendi kullandığı tv'de görüntüde hiçbir sorun olmadığını, görüntünün çok net olduğunu, cihazın ayarlarıyla ilgili bir sorun olabileceğini iletti ama kullanmayı düşünmediğim için kurcalamadım. Hatta acaba bir ayarı hatalı mı yapıyorum diye buradan sormuştum ve server ile ilgili olabileceğini iletmişlerdi.
  • Iconium_C.T.D I kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi düşünüyorum çok farklı değildir.
    Ben ir özelliğini 1-2 denedim çok başarılı gelmedi, kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.