Şimdi Ara

ZEKA SEVİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İKİNCİ DÖNEM KİMSENİN OKULA GİTMEDİĞİ,

AYT KONULARINDA KİMSENİN EKSİĞİNİN OLMADIĞI

KONULARI HERKESİN 40 KERE TEKRAR ETTİĞİ,

TYTDEN EKSİĞİ OLANLARIN KAPANMA DÖNEMİNDE EKSİĞİNİN KALMADIĞI,

TYT DE EK SÜRE VERİLDİĞİ,

60BİNLİK ADAMLA 10BİNLİK ADAMIN EŞİTLENDİĞİ.

AYT MATEMATİKTE KONULARIN KALKMASINA EK OLARAK 11.SINIFLARIN BİLE 35 YAPABİLECEĞİ SEVİYEDE KOLAY OLAN. FENDE ELEYİCİ MAX 1,5 SORU OLAN SINAVLA

SÜRE VERİLMESİNE RAĞMEN YORUCU BİR TÜRKÇESİ OLAN (45DKDA 35+ YAPAN BEN 65 70 DK VERDİM)

MATEMATİĞİN KOLAY OLDUĞU LAKİN SOSYAL VE FEN ORTALAMASININ 2020 İLE AYNI OLDUĞU

AYT DE SADECE 2019 A GÖRE 65+ YAPABİLECEK ADAMLARIN ZORLANMADIĞI

GENELDE ÖNEMSENMEYEN YERLERDEN GELEN NOKTA ATIŞI BİLGİ

FAZLA DÜŞÜNDÜKÇE KAFA KARIŞTIRAN FEN SORULARININ OLDUĞU SINAVI KARŞILAŞTIRIP 2020 DEN KÖTÜ GELECEK DİYENLERİN İQSU 84CİVARIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F397F6D3 -- 30 Haziran 2022; 0:18:42 >

• kanka her şeyi boşver madem en kötüsünü duymak istiyorsan q tv bile ilk 20k için 2020'den bir tık daha iyi yakın demiş ona da güveniyorsunuz baya (ben tam katılmıyorum ayrı mesele) ona bak. gittim baktım 2020 için 10k falan diyor 95 ortalama için yani 10k da gelir ama tahminim 7-8k. he kesin mi değil ama 2020den kötü gelecek diyip mantıklı açıklama yapanı şahsen görmedim

• 2020'den kötü gelcek diyenlere cevap verenlerin iqsu onlardan düşük ama genel olarak doru

• Türkçeyi abartıyonuz bence sınav heyecanına kapılmış olabilirsiniz benim normalden 5dk uzun sürdü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • açıklandıktan sonra bu konu uplanır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İLK BEN UPLAYACAĞIM

• Beyler anlayamadığımız şey şu: 2020 de tamam eyvallah türev, integral yoktu ama bu sene oldu da ne oldu ? Ltiden tek 1 tane eleyici diyebileceğimiz soru var miydi ? Hepsi çok temel sorulardı, konu kısımlarının ilk videolarını, ilk testlerini çözenler çok rahat yapardı. Benim düşüncem bu en azindan

• ONA BAKARSAN 2019 TÜREV İNTEGRALİ DE 1 KİTAP 20 30 MAT DENEMESİ ÇÖZEN HERKES YAPARDI. O İŞLER ÖYLE OLMUYO İŞTE

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt

harbi öyle. 1 hafta integral çalışsan tüm integral sorularını yaparsın zaten.

• Bağırmasana kardeşim. Gece gece sese duyarlı oluyorum. ZEKA SEVİYESİ 

Bence şöyle oldu böyle oldu onların etkisi de şu bu diye yorum yapmanın anlamı yok. En temizi al eline 1000+ kişinin verisini (2022 yksde kaç net yaptığını söyleyen öğrenciler)

Ona göre tahmin yap ve bu işi bitir.

Çünkü öbür türlü

ben derim pandemi oldu uzun süre, öğrenciler okula gidemedi, eğitim alamadı, sıralama iyi gelir,

diğeri der zaten üst sıralamaları oluşturan öğrencilerden özel okula gidenler pandemide de eğitim aldı, öğrenciler okuldan eğitim alamasa da evlerinden konuları hallettiler. Youtube büyük nimet vb. Sıralamalar iyi gelmez.

O yüzden en temizi eğer yapacaksan net anketi yapıp, ankete katılanların dürüstlüğüne güvenerek yorum yapmaya çalışmak.

Yok hocam fark ettirir. İlk 20 30k da belki değil ama sonrasında etkili olur. Sonuçta sorular zor olmasa da konu olarak en ağır olanlar.

• ZEKA SEVİYESİ

işte 2019ayt den çıkan herkesin tartıştığı o soru ZEKA SEVİYESİ 

• Emirhan6247 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şu an ilk 20k yı dusunuyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yks22Hedef15K -- 29 Haziran 2022; 21:53:26 >
  • 22 alan sorusu daha kolaydı iştr

• ZEKA SEVİYESİ

ZEKA SEVİYESİ

2019 türev soruları. bu soruları da 1 kitap çözen herkes yapardı

Biliyorum ama sınava çok daha fazla insan giriyor burada genelleme yapılmış o yüzden dedim. Yoksa hedefi 20k olan adam zaten konu eksiği ile sınava girmiyor. Çok az oluyor olsa da.

• O sorular giriş seviyesi değildi bu senekiler giriş seviyesi.

• noobodynow kullanıcısına yanıt

lan saçmala olm. o ilk attığım 2019 sorusunu bu forumdaki herkes kalemsiz çözer

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ya allah aşkına 21 aytden sonra millet resmen ufkunu açsın diye hayvan gibi zor soru çözdü adamlar resmen integrale türeve farklı bir bakış açısı getirdi. 2019 ortaysa artık kolay deniyordu 21den sonra. 22ye hazırlanan birçok kişi eskinin zoruna bile kolay demeye başlamıştı. test kitaplarının 2.-3. testlerinden soru koymuşlar resmen 22 öğrencilerine göre bakarsan basit ötesi sorulardı. 3dnin bu yılki denemelerinde 30+ yapan adamlara bu sınav nasıl gelmiştir sence?

• hocam sınavın kolay sorularını atıp kendinize moral aşılamayın 50k da 2020 den kötü gelmez ama çok 2019 gibi gelmeyeceği de bir gerçek +30 dakika ve kolay matematik tyt için her türlü üst sıralarda yoğunlaşma yapar kendinizi kandırmayın 2020 de de +30 dakika olsa da türkçe aşırı zordu diyordu herkes mabel matiz çıktı aklım gitti dşeklinde önermelerde bulunuyordu bunlar çok öznel yargılar her sene %2 liğe giren kesim aynı şekilde çalışmasını devam ettiriyor ha şu kesin bir gerçek bütün konuların olmaması tabii ki etkiledi çünkü insanların soru yükü azaldı ama %2 ye giren kişi için Ösym hiç beklenmedik yerden sordu demenin manası yok çünkü her sene yapıyor bunu ösym

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.